Отговори
# 255
  • Мнения: 2 783
...кой и какво дава на малчовците да не се разболяват?И кой с какъв апарат снима-искам да си купя нещо за около 300лв.,казвайте впечатления!
1) ние пием само витамини,ако сме имали контакт с болни подсилвам допълнително и с витамин С 2-3 дни.
2) за фотоапарат нищо не мога да кажа,нашия е вече на 3 или 4 год.Старичък вече,засега не мислим да го подменяме ,но в наш дом май имаше май имаше същото запитване .....
На Фантичка е хубав ,ама надали е до 300лв.
Ааа нейния е много хубав,и аз го забелязах,доста над 300 струва ми се  Wink

# 256
  • Мнения: 124
Фантичке,Борко,казвайте!За сега сме се спрели като цяло на сони,заради оптиката,ама newsm78 да си призная не разбирам много.
Сега ще погледам малко снимки и пак ще питам!

# 257
  • Мнения: 227
1 Аз давамам мултивитамини на Д-р Тайс и съм доста доволна
2 моят апарат е Сони доволна съм.
Аз ставам че Мишо ми носи памперса си и като доближи  Sick

# 258
  • Мнения: 114
Здравейте.Аз се върнах.Имам си второ момиченце.Моля ви се впишете и него.Татяна родена на 26.09.2007

# 259
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Добре дошла pasta_mariana   Hug  bouquet Да ти е жива и здрава Татяна  Hug

Моля изберете си заглавие за следващата тема .  Peace

# 260
  • Мнения: 3 219
Здравейте.Аз се върнах.Имам си второ момиченце.Моля ви се впишете и него.Татяна родена на 26.09.2007
Честито, никой нищо не знаеше, понеже никой май не те познава наживо Rolling Eyes.
Дано ти е приятно тука  bouquet

# 261
  • Мнения: 227
pasta_mariana честито  да ти е жива и здрава и много да те радва.

# 262
  • Мнения: 2 783
pasta_mariana честита ти втора рожба   bouquet да ти е здраво и  спокойно бебчето  Hug

# 263
  • Разград
  • Мнения: 518
pasta_mariana добре дошла при нас  Hug. Да ти е жива и здрава малката кукла и много много да ви радва.

# 264
  • Мнения: 124
pasta_mariana, честита ти рожба!Дарасте здрва у послушна!
Вени,все забравям да кажа,че снежанка добра работа свърши!Само дето в тарапаната Тео беше решил,че може да яде джудже,че и на брат си даваше!А ти сериозно помисли за втора линийка-щом сучениците ти не са стари да правят,значи и ти не си да гледаш бебета!

# 265
  • Мнения: 39
pasta_mariana да ти е жива и здрава принцесата smile3525

# 266
pasta_mariana да ти е жива и здрава малката кукла.

# 267
  • Мнения: 500
pasta_mariana,да ти е живо и здраво момиченцето!  bouquet

# 268
  • Мнения: 292
Бени изпразни си кутията мила Cry

# 269
Тази вечер народа го няма що така?

Общи условия

Активация на акаунт