Кога започнахте да качвате килограми?

  • 8 302
  • 96
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 136
Аз отслабвах до края на 3-ти месец , след това бързо си ги наваксах.

# 76
  • Мнения: 1 919
3 месец

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
От втория месец.

# 78
  • София
  • Мнения: 1 524
От втория месец. За всеки е индивидуално.

# 79
  • Мнения: 367
Аз започнах да качвам след 3-тия месец. Качих общо за цялата бременност 15 кг Peace

# 80
  • Мнения: 842
И с двете бременности започнах да качвам след третия месец.

# 81
  • Мнения: 125
 До края на 7-ми месец бях в норма с килограмите. През осмия и особено в деветия месец качих доста килограми и общо за бременността бях с 18 кг. повече спрямо началото.
 Успокояващото е, че повечето ги стопих още в първите 3-4-ри месеца след раждането.

# 82
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Привет.
До края на 3-ти месец не бях качила нито 1 кг., нов 4-т се почна и то много бързо

# 83
  • Мнения: 961
Започнах да качвам от втория месец още. Не вярвах, че от толкова рано се качват килограми, но ...факт. Но всичко е въпрос на структура на тялото. Едни качват от самот оначало, други почти до последните месеци нямат значителна промяна в килограните.

# 84
  • Мнения: 625
Аз повръщах много и затова първите 3 месеца свалях,но после като почнах.... :roll.Докарах ги до към 20+ Embarassed

# 85
  • Мнения: 339
Ами към края на четвъртия месец започна да ми личи. По Коледа си носих нормалните дрехи. Сега, 3 седмици по-късно съм закръглена като буре и вече нося бременилски дрехи.Качила съм 2 кг...сега започва истинското качване не килограми.

# 86
  • Мнения: 350
Качих 10 кг. до 4 месец, но пиех дуфастон и по общи форумски допитвания това е причината. За цяллата бременност 20 кг. 

# 87
# 88
Zdraveite!Izvinqvam se za latinizata,no iskam da te posavetvam da vnimava6 s qdeneto.Az predi da zabremeneq tejah 55kg,a vleznah v bolnizata 98.Sega da6terq mi e na 70 dni,a az na 75kg Cry.mnogo mi e trudno svalqneto,a pak i karmq.4ao i leka bremenost

# 89
  • Мнения: 1 233
В първия триместър качих ударно 6-7 кг. После по-малко качвах. Общо бях +12

Общи условия

Активация на акаунт