Моят мъж ми призна, че е смъркал кока

  • 12 685
  • 200
  •   1
Отговори
# 150
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Ами щом,ако някой може да ме нарече наркоманка..и аз пре спокойно мога да си го нарека ограничен нали??? Wink
За протокола,не пуша,не пия,не употребявам дроги,по мъже не ходя(само при моя си Laughing Mr. Green)...
Е пробвала съм от мноого неща,но имам глава с мозък на раменете си за да преценя кое е правилно ,кое с времето си и т.н. Peace Wink
Това явно е към мен  newsm78 Я ми посочи пост в който съм нарекла някой включително и теб с тази дума   newsm78 И престани да се оправдаваш какво не правиш и да се хвалиш какво си направила, защото никой тук не се интересува от твоето битие  newsm11

 newsm78 що бе, на мен ми е интересно. подушвам, че сме от една порода с меган.

хайде стига с безсмисления спор Peace
да й имах проблемите на авторката на темата. липсата на диалог е според мен проблема. трябва да се говори за всичко. наркотиците са част от нашето ежедневие, за съжаление.
Брей ти откри топлата вода  hahaha

# 151
От 2 дни ми тежи едно кофти чувство, затова искам споделя с вас и да чуя вашите мнения.
Такаааа...
Ауууууууу веднага да се разведеш с този мръсен наркоман Shocked Crazy Laughing

Я се стегни бе жена, от едно пробване нищо няма да му стане, много хора са опитвали ей така за да не си умрат непробвали и аз съм опитвал по същата причина и нищо ми няма, не съм се пристрастил. По-вече нямам намерение да опитвам 1-во щото е доста скъпо удоволствие, 2-ро щото не харесвам измамното усещане и еуфория които ми създава коката. Това е - всичко си е до акъла на човека. Държа да потчертая че съм женен с дете /не че има кой знае какво значение Rolling Eyes/

п. п. вземи си дръпни една тревица да се успокоиш Joy

# 152
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 860
Брей ти откри топлата вода  hahaha

да, лявото кранче е, с червеничкото нящо.
сори за офф-а.

# 153
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
От 2 дни ми тежи едно кофти чувство, затова искам споделя с вас и да чуя вашите мнения.
Такаааа...
Ауууууууу веднага да се разведеш с този мръсен наркоман Shocked Crazy Laughing

Я се стегни бе жена, от едно пробване нищо няма да му стане, много хора са опитвали ей така за да не си умрат непробвали и аз съм опитвал по същата причина и нищо ми няма, не съм се пристрастил. По-вече нямам намерение да опитвам 1-во щото е доста скъпо удоволствие, 2-ро щото не харесвам измамното усещане и еуфория които ми създава коката. Това е - всичко си е до акъла на човека. Държа да потчертая че съм женен с дете /не че има кой знае какво значение Rolling Eyes/

п. п. вземи си дръпни една тревица да се успокоиш Joy
Бравос  smile3501 smile3501 получаваш тиквен медал

# 154
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Брей ти откри топлата вода  hahaha

да, лявото кранче е, с червеничкото нящо.
сори за офф-а.
hahaha

# 155
  • Мнения: 5 323

п. п. вземи си дръпни една тревица да се успокоиш Joy

Защо не включиш по-силно мисловната си дейност, преди да предлагаш подобно нещо на бременна жена?

# 156
  • Мнения: 3 216
Аз бих му се разсьрдила ,ако го направи без мен. newsm78 Ама за едно смьркане да му се сьрдиш. покани го да го направите заедно и после един здрав секс Crazy

И за да докажа ,че разбирам за какво  говориш ще споделя,че моя мьж пуши трева 5-6 пьти годишно . То и аз попушвах,но като бях на 18-20. Според мен тия забвления са за подраствщите-сега предпочитам да разпускам с вино.

# 157
  • Мнения: 1 559
Ами щом,ако някой може да ме нарече наркоманка..и аз пре спокойно мога да си го нарека ограничен нали??? Wink
За протокола,не пуша,не пия,не употребявам дроги,по мъже не ходя(само при моя си Laughing Mr. Green)...
Е пробвала съм от мноого неща,но имам глава с мозък на раменете си за да преценя кое е правилно ,кое с времето си и т.н. Peace Wink
Това явно е към мен  newsm78 Я ми посочи пост в който съм нарекла някой включително и теб с тази дума   newsm78 И престани да се оправдаваш какво не правиш и да се хвалиш какво си направила, защото никой тук не се интересува от твоето битие  newsm11

Май са ти голям трън в очите ,моите постинги.. Sick
Не искам да споря с теб въобще ...,както и в един друг форум казах,спряла съм да споря с хора,които не виждат по далеч от носът си. Wink Sunglasses

# 158
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Аз бих му се разсьрдила ,ако го направи без мен. newsm78 Ама за едно смьркане да му се сьрдиш. 
Това вече някой го написа, измисли нещо ново  hahaha

# 159
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Ами щом,ако някой може да ме нарече наркоманка..и аз пре спокойно мога да си го нарека ограничен нали??? Wink
За протокола,не пуша,не пия,не употребявам дроги,по мъже не ходя(само при моя си Laughing Mr. Green)...
Е пробвала съм от мноого неща,но имам глава с мозък на раменете си за да преценя кое е правилно ,кое с времето си и т.н. Peace Wink
Това явно е към мен  newsm78 Я ми посочи пост в който съм нарекла някой включително и теб с тази дума   newsm78 И престани да се оправдаваш какво не правиш и да се хвалиш какво си направила, защото никой тук не се интересува от твоето битие  newsm11

Май са ти голям трън в очите ,моите постинги.. Sick
Не искам да споря с теб въобще ...,както и в един друг форум казах,спряла съм да споря с хора,които не виждат по далеч от носът си. Wink Sunglasses
Не бе мила само се бъзикам с теб  hahaha
Край, спирам с коментарите си на твоите постинги  hahaha

# 160
  • Мнения: 1 479
Да,това е правилно всичко с времето си......,но за 35 годишен мъж да стигне до там,че да се ,,крие,, в тоалетната на собственото си заведение заедно с хлапаците и да смърка кока.......моля,моля...... Определено не му е за първи път,след като не страда от скрупули къде ще го прави,какво ще е отношението на подчинените му и на съпругата му (моля за извинение)към п.......те му изпълнения.
Peace

# 161
  • Мнения: 3 216
Аз бих му се разсьрдила ,ако го направи без мен. newsm78 Ама за едно смьркане да му се сьрдиш. 
Това вече някой го написа, измисли нещо ново  hahaha

Бре,не думай.Ти какво форумска, полиция ли се явяваш?  Да не би някой да мисли като някой друг ли?
Пьк и след като им мнение като моето,може би има доза истина в него Joy

# 162
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 577
Да,това е правилно всичко с времето си......,но за 35 годишен мъж да стигне до там,че да се ,,крие,, в тоалетната на собственото си заведение заедно с хлапаците и да смърка кока.......моля,моля...... Определено не му е за първи път,след като не страда от скрупули къде ще го прави,какво ще е отношението на подчинените му и на съпругата му (моля за извинение)към п.......те му изпълнения.

Ами да, ще се крие  Whistling Какво му пречеше да си дръпне линията директно на бара  Thinking Ще ми се крие той с хлапаците  #Crazy
И ако му беше за пръв път къде според теб трябваше да го направи  newsm78 Къде го правят всички, че теб най- много те е впечатлило това, че е шмръкнал в кенефа  newsm78

# 163
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Когато не можеш да разбереш значението на нечие изказване, е по хубаво да се въздържаш от коментар,грешно си изтълкувала думите ми. LaughingНе желая да влизам в спор с човек ,който не разбира това което казвам. Peace

# 164
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Аз бих му се разсьрдила ,ако го направи без мен. newsm78 Ама за едно смьркане да му се сьрдиш. 
Това вече някой го написа, измисли нещо ново  hahaha

Бре,не думай.Ти какво форумска, полиция ли се явяваш?  Да не би някой да мисли като някой друг ли?
Пьк и след като им мнение като моето,може би има доза истина в него Joy
Не бе само казвам, че много станахте подражателките тук  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт