Моят мъж ми призна, че е смъркал кока

  • 12 717
  • 200
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 765
 Именно- истерично е да ревеш за нероден Петко. Проблем би било мъжът и да е наркоман. Той не е . Не употребява наркотици, не е зависим, не дава парите си за дрога и няма да го направи. Какъв е проблема? Че не е споделил с милото веднага, не си е посипал главата с пепел и не е повърнал отвратен от себе си ли ?

# 136
  • Мнения: 339
Ало авторката разбра ли сега нямаш проблем, но си голяма истеричка  hahaha
Ами май така се получи. Макар че аз поставих съвсем по друг начин проблема си, а не кой е За и кой ПРОТИВ дрогата. Това не ме вълнува.
Дано само тези, които изказаха мнение, че да се завреш в тоалетните и да си дръпнеш линията , след време  не пишат "истерично плачейки" Моят син/ дъщеря ми призна, че е смъркал(а) кока. Да видим тогава дали е
Голяма работа като е смъркал кока,по - скоро бих се обидила че не ме е викнал да смъркаме заедно.
или пък
 
не съм спеченячка, не съм дърво, че да се товаря за глупости.
барабалекс, да, именно, че не ми каза истината след като го попитах, а ме уверяваше, че не е опитал. Не е много приятно за разбереш, че си била излъгана.

Последна редакция: ср, 16 яну 2008, 10:48 от MeryLu

# 137
  • София
  • Мнения: 6 375
Именно- истерично е да ревеш за нероден Петко. Проблем би било мъжът и да е наркоман. Той не е . Не употребява наркотици, не е зависим, не дава парите си за дрога и няма да го направи. Какъв е проблема? Че не е споделил с милото веднага, не си е посипал главата с пепел и не е повърнал отвратен от себе си ли ?

хм, а откъде знаем, че не е, след като не споделя с милото? Simple Smile
както я е сюрпризирал еднократно, така може всъщност да я сюрпризира и трайно.

# 138
  • Мнения: 3 423
Казвала ли съм ви, че свекърите ми са
били хипита, а? Децата им обаче не са
наркомани, нищо, че са опитвали и това,
и онова, и трето, и пето. Споко. Страшно
е, когато се драматизира, какъвто и проблем
да има човек. Когато се говори трезво, няма
страшно. Пък и докато децата ни пораснат,
не се знае каква още дрога ще има навсякъде.

# 139
  • Мнения: 765
 Имам една приятелка , която си говори по 5 пъти на ден с мъжа си по телефона. Казват си всичко, имам чуството, че ако пръдне, ще му се обади да сподели. На мен това ми е чуждо. Съпругът ти е споделил, макар и не веднага- можеше да те излъже, можеше да не разбереш и въобще да не седи тази тема тук. А ти вместо да поговориш с него, като със зрял човек, го принизяваш, създаваш му огромно чувство за вина и ревеш цяла нощ. Ти как мислиш той дали съжалява, че ти е казал? Съжалява и още как! Не мисля, че в бъдеще той ще сподели нещо такова с теб . Все едно за какво става дума. Мисълта ми беше, че си направила прекалено голяма драма, за нещо което макар и сериозно не се отразява на вашият живот. Сама казваш, че му вярваш, сама казваш, че си сигурна , че не взима наркотици- един нормален разговор, в който изразяваш разочарование щеше да е достатъчен.
 Колкото до децата, не вярвам да пожелаваш нещо такова на някой само , защото не мисли като теб. Моето мнение е , че трябва да живеем с реалните, а не с евентуалните проблеми в живота ни. Тогава се справяш с живота си, а не живееш в постоянен страх с "какво ще стане,ако...."

# 140
  • Мнения: 1 559

Аз пък не разбрах,кой казва ,че смърка newsm78 newsm78...да,някои си признахме ,че сме опитвали..,но не сме станали наркомани...тва е...

Няма значение пак си в тази група  #Crazy


Да бе...определено съм в групата на наркоманите hahaha Joy hahaha Joy
как може да има толкова ограничени хора #Crazy ooooh! Mr. Green

# 141
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663

Аз пък не разбрах,кой казва ,че смърка newsm78 newsm78...да,някои си признахме ,че сме опитвали..,но не сме станали наркомани...тва е...

Няма значение пак си в тази група  #Crazy


Да бе...определено съм в групата на наркоманите hahaha Joy hahaha Joy
как може да има толкова ограничени хора #Crazy ooooh! Mr. Green
Като теб и твоя житейски опит  hahaha

# 142
  • Мнения: 1 559

Аз пък не разбрах,кой казва ,че смърка newsm78 newsm78...да,някои си признахме ,че сме опитвали..,но не сме станали наркомани...тва е...

Няма значение пак си в тази група  #Crazy


Да бе...определено съм в групата на наркоманите hahaha Joy hahaha Joy
как може да има толкова ограничени хора #Crazy ooooh! Mr. Green
Като теб и твоя житейски опит  hahaha


 Sick Sick Sick Sick Sick Joy hahaha Sick

# 143
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Имам една приятелка , която си говори по 5 пъти на ден с мъжа си по телефона. Казват си всичко, имам чуството, че ако пръдне, ще му се обади да сподели. На мен това ми е чуждо. Съпругът ти е споделил, макар и не веднага- можеше да те излъже, можеше да не разбереш и въобще да не седи тази тема тук. А ти вместо да поговориш с него, като със зрял човек, го принизяваш, създаваш му огромно чувство за вина и ревеш цяла нощ. Ти как мислиш той дали съжалява, че ти е казал? Съжалява и още как! Не мисля, че в бъдеще той ще сподели нещо такова с теб . Все едно за какво става дума. Мисълта ми беше, че си направила прекалено голяма драма, за нещо което макар и сериозно не се отразява на вашият живот. Сама казваш, че му вярваш, сама казваш, че си сигурна , че не взима наркотици- един нормален разговор, в който изразяваш разочарование щеше да е достатъчен.
 Колкото до децата, не вярвам да пожелаваш нещо такова на някой само , защото не мисли като теб. Моето мнение е , че трябва да живеем с реалните, а не с евентуалните проблеми в живота ни. Тогава се справяш с живота си, а не живееш в постоянен страх с "какво ще стане,ако...."
Нормално е човек да реагира по този начин, когато разбере че партньора му е употребил или употребява наркотици. И да се почувства засегнат от факта, че го прави зад гърба му. Не мисля, че едно такова действие трябва да се омаловажава и да се насърчава или да се приема със спокойствие. А опитването на каквито и да било наркотични вещества са си баш реални проблеми и човек трябва да е особено на щрек когато някой негов близък си опитва ей така за кеф с мисълта, че няма да се пристрасти. Напълно подкрепям авторката и нейните опасения  smile3521

# 144
  • София
  • Мнения: 6 375
как може да има толкова ограничени хора #Crazy ooooh! Mr. Green

меган, аз също си имам своя вреден за организма навик - пуша, но не ми е хрумнало да наричам непушачите "ограничени".
представи си колко много неща има по света, които ти никога не си опитала, видяла, преживяла или чула - трябва ли да ти сложим етикет? още повече, абсурдно е да наричаш "ограничени" хората, които не искат да си създават допълнителни химични зависимости и които са избрали да си правят живота хубав без химикали.

мисли малко, преди да ползваш прилагателните. те могат лесно да издадат доста неща за човека...

# 145
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
как може да има толкова ограничени хора #Crazy ooooh! Mr. Green

меган, аз също си имам своя вреден за организма навик - пуша, но не ми е хрумнало да наричам непушачите "ограничени".
представи си колко много неща има по света, които ти никога не си опитала, видяла, преживяла или чула - трябва ли да ти сложим етикет? още повече, абсурдно е да наричаш "ограничени" хората, които не искат да си създават допълнителни химични зависимости и които са избрали да си правят живота хубав без химикали.

мисли малко, преди да ползваш прилагателните. те могат лесно да издадат доста неща за човека...
newsm10 smile3521

# 146
  • Мнения: 1 559
Ами щом,ако някой може да ме нарече наркоманка..и аз пре спокойно мога да си го нарека ограничен нали??? Wink
За протокола,не пуша,не пия,не употребявам дроги,по мъже не ходя(само при моя си Laughing Mr. Green)...
Е пробвала съм от мноого неща,но имам глава с мозък на раменете си за да преценя кое е правилно ,кое с времето си и т.н. Peace Wink

# 147
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Да,това е правилно всичко с времето си......,но за 35 годишен мъж да стигне до там,че да се ,,крие,, в тоалетната на собственото си заведение заедно с хлапаците и да смърка кока.......моля,моля...... Определено не му е за първи път,след като не страда от скрупули къде ще го прави,какво ще е отношението на подчинените му и на съпругата му (моля за извинение)към п.......те му изпълнения.

# 148
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Ами щом,ако някой може да ме нарече наркоманка..и аз пре спокойно мога да си го нарека ограничен нали??? Wink
За протокола,не пуша,не пия,не употребявам дроги,по мъже не ходя(само при моя си Laughing Mr. Green)...
Е пробвала съм от мноого неща,но имам глава с мозък на раменете си за да преценя кое е правилно ,кое с времето си и т.н. Peace Wink
Това явно е към мен  newsm78 Я ми посочи пост в който съм нарекла някой включително и теб с тази дума   newsm78 И престани да се оправдаваш какво не правиш и да се хвалиш какво си направила, защото никой тук не се интересува от твоето битие  newsm11

# 149
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 887
Ами щом,ако някой може да ме нарече наркоманка..и аз пре спокойно мога да си го нарека ограничен нали??? Wink
За протокола,не пуша,не пия,не употребявам дроги,по мъже не ходя(само при моя си Laughing Mr. Green)...
Е пробвала съм от мноого неща,но имам глава с мозък на раменете си за да преценя кое е правилно ,кое с времето си и т.н. Peace Wink
Това явно е към мен  newsm78 Я ми посочи пост в който съм нарекла някой включително и теб с тази дума   newsm78 И престани да се оправдаваш какво не правиш и да се хвалиш какво си направила, защото никой тук не се интересува от твоето битие  newsm11

 newsm78 що бе, на мен ми е интересно. подушвам, че сме от една порода с меган.

хайде стига с безсмисления спор Peace
да й имах проблемите на авторката на темата. липсата на диалог е според мен проблема. трябва да се говори за всичко. наркотиците са част от нашето ежедневие, за съжаление.

Общи условия

Активация на акаунт