Оплешивявам...

  • 3 971
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 105
задължително консултация с лекар! На мен ми изписаха: цинк, магнезий и селен  Peaceи плюс това ядях промишлени количества чесън (за да не го мажа, че после миришка много..) като че ли самия организъм си го искаше и ми се ядеше постоянно ooooh!
успех Peace

# 16
  • Мнения: 1 111
Наред с  мазилата,задължително приемай и нещо вътрешно.

# 17
  • Мнения: 1 425
За Приорина да допълня, че се продава също и в Швейцария и е страхотно средство. Пила съм го преди няколко години срещу косопад и много ми помогна. Можеш да си купиш къна, но безцветна и да си правиш маска с нея.  Успех!

П.П. И на мен след раждането ми капеше много косата, но след това започна да ми расте нова.

# 18
  • Мнения: 1 179
Всичко изброено до тук може да ти помогне, но не и ако е хормонален проблем. Все пак отиди при специалист. Иначе напълно те разбирам, след раждането ревях като гледах колко коса събирам от килима. Имах чувството, че мога да изплета пуловер от косата ми. Помогнаха ми ампулите Ревалид + Калмацин, но доста време ги мазах и пих.

# 19
  • Мнения: 472
Ами те са те посъветвали другите. Аз мога само да се включа в препоръката за лечебна козметика - ампули Complex 5 и шампоан Forticea на Rene Furtеrer. Пробвала съм ги и съм много доволна. В повечето фризьорски салони работят с тази козметика, а може и да си ги купиш. Продават се в аптеките. Трябва обаче да питаш точно каква серия трябва да си направиш. Успех  Hug

# 20
  • на село
  • Мнения: 74
Аз току що си взех от моята фризьорка,което тя ми препоръча на SERI ампули и това са THERA CURE,колко имат ефект ще видя-или красива грива или още по рядка от сега,но няма да е лошо ако някой знае нещо за тях да пише.

# 21
  • Мнения: 3 376
Не знам,но моята като чуе Сери и ...изобщо няма добро мнение за нито един от продуктите им.
Последния път като и казах,че имам гел Сери в нас и тя ми отговори "Ако искаш да ти опада косата-ползвай го!" Joy

Не искам да те плаша,може би на всяка коса е различно,пък и щом са ампули не вярвам да дадат обратен ефект.
Сподели ако има ефект после  Peace

# 22
Моя съвет също е да се обърнеш към специалист.Причините може да са много-Хормонални, кожни, боята за коса и др.
Аз също имах подобен проблем преди осем месеца. Беше ми окапала косата отзад на тила от десния край, но нямах зачервявавия. Бях направо полудяла  Close.Изчетох всичко което имаше от интернет.Намерих статия в която беше описано в зависимост от това къде капе косата какви са причините. В моя случай окапването означаваше че имам гиникологични проблеми.Отидох на лекар и дествителност се установи че имам кисти на яичниците.Моя близка ми каза следната проста рецепта която правех редовно и след месец косата започна да ми расте, вече не си личи  мястото.А ето и рецептата:
1. няколко глави чесън, ситно нарязан или счукан
2. зехтин 1-3супени лъжици
3. 1-2бр. яйца
4. 1-2 капки витамин А, продава се на шишенце, но не слагай повече, най-много 3капки ако ти е дълга косата

# 23
Смесваш всичко и си мажеш главата поне един път седмично, може и два, стоиш с нея поне полвин час. Започни да пиеш и витамини. Аз си реших проблема само с тази маска. Тази рецепта е помогнала на много хора. Единствения недостатък е че всичко се умирисва на чесън. Дори когато ти е мокра косата също, но изъхне ли няма проблеми. Пробвай, желая ти успех Peace.Но се консултирай и с лекар.

# 24
  • Мнения: 206
Задължително се консултирай с лекар, аз бих споделила, че МЕРЦ въобще не ми помага Naughty, продуктите на Фито бих ти препоръчала, но пак повтарям, това е задължително след лекарска консултация. Успех!
П.С. Да и от маските има голям ефект, аз пих и витамини пролетта!

Общи условия

Активация на акаунт