NIVEA

  • 16 971
  • 114
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 337
Доволна съм от балсамчето за устни и един крем за суха кожа, който бях купувала преди и сух дезедорант. Не съм доволна от продуктите за почистване на лице

# 16
# 17
  • Мнения: 1 179
Аз ползвам новата серия шампоани и балсами и съм много доволна. От балсамите за устни също съм доволна. Този тоник сега го чувам. Може ли да кажеш повече за него?  baby_neutral
   това е по4истващ тоник за лице на nivea-дълбоко по4истване,хидратира,освежава,без ласкавини....въобще не изсушава..кожата е добре по4истена и свежа Hug
   моя е за мазна кожа,..  bouquet

И моята е мазна, значи е за мен Thanks   bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 9 483
Аз много харесвам една тяхна нова серия DNAge.Simple Smile
Имат дневен крем с 15 СПФ, нощен и околочен от тази серия. Simple Smile
Много приятно ухаят, учудващо чак  Laughingи хубаво се нанасят. Няма ронене. Mr. Green
Ползвах 2-3 такива мостри и останах доволна.

Иначе от един техен летен лосион за тяло с блестящи частици и дъх на кайсия/праскова бях много доволна. Grinning

# 19
  • Мнения: X
Напоследък все по-рядко се хващам за тази марка.Шампоаните им навремето много ми харесваха,но именно от тях най-вече съм разочарована.

# 20
  • Мнения: 87
Спомням си,че преди ползвах Nivea soft крем, но скоро не съм купувала нищо на тази марка.
Аз много харесвам една тяхна нова серия DNAge.Simple Smile
Имат дневен крем с 15 СПФ, нощен и околочен от тази серия. Simple Smile
Много приятно ухаят, учудващо чак  Laughingи хубаво се нанасят. Няма ронене. Mr. Green
Ползвах 2-3 такива мостри и останах доволна.


А този крем с 15 спф ме заинтересува, на каква цена е и за каква кожа?

# 21
  • Мнения: 3 830
Ползвала съм балсамчетата за устни, но не съм доволна. Има по-добри!
Понякога използвам синия им крем в метална кутийка да си мажа ръцете, че е по-мазен и ухае добре Wink

Други неща на Нивеа май не съм ползвала newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 9 483
А този крем с 15 спф ме заинтересува, на каква цена е и за каква кожа?
Ами около 22-23лв. го гледах в една аптека. Wink
А, иначе, не пише точно за каква кожа, или аз не видях.
На моята суха кожа, беше екстра. Peace

# 23
  • Мнения: 14 490
аз и от балсамите за устни не съм доволна. наскоро си купих и след това си взех и на ив роше - няма база за сравнение. други неща не съм ползвала отдавна, помня, че съм била много доволна от лосиона им за тяло за суха кожа.
 веднъж съм си купувала крем за лице и не повторих, като цяло за лице не бих купила техен продукт. откога пък германците правят добра козметика за лице? Thinking

# 24
  • Мнения: 3 314
Маска си бях вземала в едни пакетчета/за 2 пъти/-дълбокопочистваща,виж тя беше добра.
       и аз съм си взимала от тази маска и наистина е супер

# 25
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Използвам тази марка от години и много ми допада всичко тяхно  Hug

# 26
  • Мнения: 83
всичко ми е на nivea-крема за лице,шампона,тоалетното мляко.....
просто на моята кожа действат добре продуктите им
доволна съм newsm10

# 27
  • София
  • Мнения: 1 103
Плозвам рол-он дезодорант, балсам за устни, класическия крем нивеа в синята опаковка понякога за ръце, преди съм ползвала съм нивеа софт за лице, купувала съм си и от шампоаните им. Мнението ми е, че за цената си продуктите не са лоши, но естествено има и доста по-качествена козметика.

# 28
  • Мнения: 4 176
Харесвам шампоаните и балсамите им. Peace

# 29
  • Мнения: 757
не съм доволна от нищо тяхно

Общи условия

Активация на акаунт