Повече няма да пазарувам с тебе пък!!!

  • 4 148
  • 72
  •   1
Отговори
# 30
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Хранителни и стоки за бита пазарува основно той. Уреди и мебели избираме заедно, но това не се случва всеки ден и не е досадно, но винаги се съобразяваме с мнението на другия и стигаме до общо решение. Дрехи и аксесоари всеки си купува сам, като аз купувам и за децата - сама.

# 31
  • Мнения: 2 849
Винаги пазаруваме заедно и почти винаги някой от двамата недоволства или той бърза ,или на мен не ми стига зяпането по магазините .По принцип се движим по списък ,плюс това -онова .

# 32
  • Мнения: 4 380
Познат разговор. Embarassed И ние сме си говорили на повишен тон в магазини и като излезнем не си говорим сума ти време. Joy Ужасно мрази да пазарува моя. А аз мразя да пазарувам с него. Пред Коледа обикаляме по магазините. Влизаме в голям магазин с конкретна цел. Моят ни стоварва пред входа, а сам тръгва да паркира на огромния паркинг. Ние с детето си обикаляме, аз си мисля, че той си почива в колата да не се изнервя от тълпата и след около 10-тина минути ми звъни и ми изръмжава да излизам веднага, защото ударили колата.  Sick И ми затвори.  Аз се опулих направо. И като са му ударили колата аз какво да направя? hahaha Звъня му и му обяснявам спокойно, че нямам никакво намерение да излизам защото току-що влязох и че магическа пръчка за колата му нямам. Laughing Изръмжа ми пак че си тръгвал и да се връщаме както намерим за добре. И пак ми затвори. Е как да не го убиеш, а? Нито беше ударена колата, нито пък си тръгнал. Само се изнервил до ента степен че нямало къде да паркира. Joy

# 33
  • Мнения: 2 000
Сама не пазарувам. Нали някой трябва да носи чантите  Laughing С мъжа ми ходим, обикновено знам какво трябва да купим, но често като се приберем и виждам, че доста неща сме забравили да вземем. Ако случайно го пратя сам да пазарува трябва съвсем точно да му кажа какво да вземе, че иначе ще обърка нещо.

# 34
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Пазарувам сама. Ако случайно го измамя да влезе с мен ва Билла, трябва да го държа под око, защото ще напълни количката само с месо и месни, но няма да се сети да вземе кутия мляко. А иначе мляко с нес пие.

# 35
  • Мнения: 274
Аз мразя да пазарувам, той обича.Списъкът е от мен,пазаруването - от него. Grinning
  newsm10

# 36
  • Berlin
  • Мнения: 11 304
обикновено аз пазарувам. той получава нервни кризи, когато влезе в магазин. в какъвто и да е.
рядко идва с мен, най-често в супермаркетите. казва, че аз съм му докарала непоносимост към магазините.  Blush
а аз толкова обичам да се шматкам...  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 2 553

Ооо, с мен се пазарува много хубаво  Joy Обаче с мъжа ми, или с баща ми - лелееееее  smile3511 Само ме юркат да бързам и се щурат из магазина напред-назад в нервна криза  Joy

# 38
  • Мнения: 1 043
това е моя реплика обикновенно - колкото и да е странно , имам чувството че съм си взела обратен  newsm78, има ли други любители мъже на пазаруването , ама не да си купува и да бяга , ами мери,  мери , мери - докато ти скъса нервите  Shocked
 аз да споделя че също обичам да пазарувам ама взимам меря и бягам , ако ми хареса нещо даже и не меря понякога , като се замисля май не обичам да меря много  Rolling Eyes

# 39
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 854
пазаруваме заедно . зависи в какво настроение сме - може да минем като хали през пикадили или да се мотаме с часове между рафтовете. почти винаги ходим със списък и почти винаги, когато се приберем АЗ откривам, че сме забравили нещо и ТОЙ отива Embarassed до кварталното магазинче да го донапазарува.

# 40
  • Мнения: 951
Мразя да се мотам и да блея.Правя си списък и купувам каквото трябва.Пазарувам сама.Обаче явно не съм достатъчно бърза,защото преди 2 седмици баща ми ме "обвини" ,че съм се мотала много,а се бяхме забавили в магазина има-няма 10 минути и то защото не можах веднага да намеря моята марка лосион за тяло.

# 41
  • Мнения: 174
Пазаруваме заедно и на двамата ни харесва, без списък просто каквото ни хване окото, нали се сещате, че като се приберем сме похарчили куп пари за глупости, а сме пропуснали належащите, е поне ни е весело заедно. Joy hahaha Joy

# 42
  • Мнения: 1 312
Ох,болна тема...
Имах 6 месечна забрана да влизам в Пикадили в комплект със съпружеското тяло.
Или той сам,или аз сама.
Но заедно-не!
Изнервя се ааааааадски много когато трябва да се пазари,защото аз винаги или казвам,че влизаме само за еди какво си,или правя списък да не забравя нещо,а накрая излизаме със 150% повече продукти от тези,които сме предвидили.
Проблеми за парите не ми прави,но го влудява навика ми да се презапасявам.
И то не с хранителни продукти,а с перилни и почистващи препарати,сапуни,пасти,четки,кремове-поне по 4 винаги трябва да имам вкъщи,разни санитарни материали и какви ли не глупости за коса-то не са маски,кристали,олио,витаминозни спрейове,отвари...
Не може да проумее защо е нужно след като като свърши мога да отида да си купя друго.
Той практикува така-не ползва 2 неща едновременно,дори не си взима ново преди да свърши старото-изхвърля празната опаковка и тогава купува.
Аз не мога-искам да имам избор.
Затова се уча да пазаря сама.
Обаче е скучно...

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Уф, болна тема.
За моя мъж най-доброто му пазаруване е когато с един приятел отишли да си купуват панталони на Главната. И на 25-тата минута вече били седнали на кафе.
За хранителните отговарям основно аз - от кварталния. Но поне веднъж месечно оползотворяваме чековете за храна които му дават от работата. И тогава става страшно. Той иска да знае точно какво ни трябва, да го метне в количката и бегом марш. А пък на мен ми се ще да пообиколя, да видя нещо, да почета етикети.... такива нормални неща. Ама не, затова докопвам количката и си обикалям, а пък той си нервничи Joy Проблемът при мен е че нямам книжка, иначе той няма да припари до магазин, а аз ще си пазарувам на воля.

# 44
  • Мнения: 4 754
В повечето случаи пазарува той. Когато сме заедно съм напълнила кошницата за не повече от 10 минути, защото винаги зная какво точно ми е нужно.
 

Общи условия

Активация на акаунт