The Body Shop

  • 10 209
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222

Класическа английска козметика. В момента ги притежава L'Oreal и са част от групата луксозни брандове заедно с Биотерм, Виши, Хелена Рубинщайн, Ланком и т.н.

стоките на боди 6оп се продават само  във веригите от магазини боди 6оп(за разлика от другите изброени, които могат да се намерят във всяка парфюмерия)   и не са луксозна козметика......
 



е, и?  червеното какво иска да покаже?
4е нито една от изброените марки не  спада към класа луксозни.... а  към селективни..... а Ви6и към медицинска

# 31
  • София
  • Мнения: 7 861


Уфф, изпуснала съм, ако ги знаех, къде ги продават точно там, непременно щях да се запася и аз.  Crossing Arms Whistling Crazy

В Солун имат магазин в Мола (Cosmos) , a ако не се лъжа и в центъра на града, някъде около Цимиски newsm78 Аз съм им заклет фен, особено лятото са незаменими - с балсамите за тяло след плаж кожата ми е хидратирана цял ден ако го нанеса сутринта, има блясък и страхотен аромат! Единственият, който и на мен не ми е допаднал е папаята, всички останали, които съм пробвала са страхотни! Наскоро си взех най-новия - Moringa Body butter, мирише разкошно!

Охх, стига сте ме дразнили, искам и аззз.  Crossing Arms

# 32
  • Мнения: 5 710
Sl., не знам къде видя, че съм споменала луксозна козметика. 
Що се отнася до Л'Ореал и какви devisions разпределят близо 600 бранда в Luxury Products Division влизат:

• Biotherm
• The Body Shop
• Cacharel
• Diesel Perfumes
• Giorgio Armani Parfums and Cosmetics
• Guy Laroche
• Helena Rubinstein
• Kiehl's
• Lancôme
• Paloma Picasso
• Ralph Lauren
• Shu Uemura
• Victor et Rolf parfums
• Vichy

Марката има годишни доклади  т.н, т.е примера с 2та затворени магазина в Мадрид не ме убеждават в нищо.
И аз чакам МакДоналдс да се затрие, защото при нас закриха 3 заведения, но МакДоналд едва ли е чул.

В интерес на истината Боди Шоп отскоро има малко по-специален статут в групата на Л'Ореал, но това е друга тема.

# 33
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Sl., не знам къде видя, че съм споменала луксозна козметика. 
Що се отнася до Л'Ореал и какви devisions разпределят близо 600 бранда в Luxury Products Division влизат:

• Biotherm
• The Body Shop
• Cacharel
• Diesel Perfumes
• Giorgio Armani Parfums and Cosmetics
• Guy Laroche
• Helena Rubinstein
• Kiehl's
• Lancôme
• Paloma Picasso
• Ralph Lauren
• Shu Uemura
• Victor et Rolf parfums
• Vichy

Марката има годишни доклади  т.н, т.е примера с 2та затворени магазина в Мадрид не ме убеждават в нищо.
И аз чакам МакДоналдс да се затрие, защото при нас закриха 3 заведения, но МакДоналд едва ли е чул.

В интерес на истината Боди Шоп отскоро има малко по-специален статут в групата на Л'Ореал, но това е друга тема.
ок не споря...
просто не мисля 4е боди 6оп са върха на козметиката имат и хубави не6та....  но има и много по добри отя техните продукти....
наистина затворените магазини тук не могат да бъдат критерий за пе4албите на лЛореал, а само за  регионално одобрение или неодобрение , каоето в крайна сметка не е глобално...

# 34
  • Мнения: 5 710
ок не споря...
просто не мисля 4е боди 6оп са върха на козметиката имат и хубави не6та....  но има и много по добри отя техните продукти....


Разбира се, че има. Изобщо Л'Ореал цели  средната класа. " Защото го заслужавам" - аз, ти, всяка жена.
Това, че на мен Хелена Рубинщайн ми се струва скъпа не я прави върховна козметика. По-скоро бюджета ми е ограничен Mr. Green Сори за офф-а.

Да препоръчам и аз 2  продукта:
http://www.thebodyshop.co.uk/bin/venda?ex=co_wizr-productgrid&am … ,shop,mu,mucheeks


това нещо е много удобно и качествено и vogue  му отдели внимание:

http://www.thebodyshop.co.uk/bin/venda?ex=co_wizr-productgrid&am … ,mu,mubestsellers

# 35
  • Мнения: 456
http://www.thebodyshop.co.uk/bin/venda?ex=co_wizr-productgrid&am … ,mu,mubestsellers
Точно заради този продукт пуснах и темата.Много го искам но.... Sad

# 36
  • Мнения: 456
Е писала си курсова работа и не си сигурна къде са създадени? Laughing
Иначе да, британски са.

Добре казано, заслужих си го.  Grinning Ами писах я в 1-ви курс преди 5-6 год. Оттогава съм писала за още много и се притеснявах да не би да се бъркам с друга компания.  bouquet
Иначе някой ако има нужда от нещо - например да проверя, да купя свиркайте.   bouquet




Писка Лиска,писах ти на лични Peace

# 37
  • Мнения: 5 710
http://www.thebodyshop.co.uk/bin/venda?ex=co_wizr-productgrid&am … ,mu,mubestsellers
Точно заради този продукт пуснах и темата.Много го искам но.... Sad

Аз го имам, ако ще те успокои поне месец му отне да почне да 'пуска' .Голямо натискане падна докато тръгне тая ми ти пудра  Grinning

# 38
  • Мнения: 1 941
Дообре айде и от мен препоръка за декоративна http://www.thebodyshop.com/bodyshop/browse/product_detail.jsp?ca … uctId=prod4870026
Моя цвят е pink cream - колкото пъти съм си слагала от него, не е имало жена, която да не ме пита каква марка е  Flutter Няма такъв блясък!
Сега гледам обаче, че джуси пийч би ми стоял по -добре  Whistling

# 39
  • Мнения: 2 414
Някой ползвал ли е продуктите им за коса?

# 40
  • Мнения: 36 123
Може би съм единствения човек на света, който не харесва и Уайт Муск, обаче това не е моя аромат определено.

не си единственият  Joy
и аз не успях да го харесам  Rolling Eyes

# 41
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Ползвала съм техни продукти и съм доволна.Надявам се скоро да открият магазин и в БГ- първа писта ще съм пред вратата. Grinning

И аз това чакам с нетърпение  Peace

# 42
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Може би съм единствения човек на света, който не харесва и Уайт Муск, обаче това не е моя аромат определено.

не си единственият  Joy
и аз не успях да го харесам  Rolling Eyes

И аз го харесвам  Peace

# 43
  • Мнения: 2 414
И аз,но май няма никакви изгледи да отворят скоро. Confused

# 44
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
И аз,но май няма никакви изгледи да отворят скоро. Confused

Не мога да се сетя в коя тема едно момиче беше споменало за нейна позната , която имала подобно намерение , но не знам какво стана  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт