The Body Shop

  • 10 197
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 456
Някой поръчвал ли си е през сайта им www.thebodyshop.ch

# 1
Не съм поръчвала, но ползвам техни продукти, страхотни са!

# 2
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
тук имат магазини и имат и хубави не6та....
много съм доволна от това
http://www.thebodyshop.com/bodyshop/browse/product_detail.jsp?pr … tegoryId=cat30038
и това
http://www.thebodyshop.com/bodyshop/browse/product_detail.jsp?pr … tegoryId=cat30038
а племенника ми е доволен от това( против акне)
http://www.thebodyshop.com/bodyshop/browse/product_detail.jsp?pr … tegoryId=cat30020

Последна редакция: вт, 08 яну 2008, 22:19 от sl

# 3
  • Мнения: 456
Аз имам лосиони за тяло,душ гелове и са страхотни,но предлагат и козметика.И съм си харесала нешо от козметиката.Не съм чувала да имат магазини в Бг. newsm78

# 4
  • Мнения: 1 207
В Румъния съм ги виждала,но нещо не ме грабнаха с цени.На тези цени мога да си купя по-добра козметика.
Може и да имат попадения ама там  в магазина трябва да разглеждам 2 часа.Сега ще разгледам сайта по-обстойно и може да си набележа нещичко. Whistling

# 5
  • Мнения: 776
Мисля, че няма възможност за доставка от въпросния сайт. Иначе съм ползвала цалата серия с чаено дърво и съм много доволна Peace, а някои лосиони за тяло имат толкова траен аромат, че мирисът върху кожата се задържа 24 часа.  Hug С други подобни продукти такъв ефект не съм постигала!

# 6
  • Мнения: 5 393
Ползвала съм техни продукти и съм доволна.Надявам се скоро да открият магазин и в БГ- първа писта ще съм пред вратата. Grinning

# 7
  • София
  • Мнения: 966
Имам много техни лосиони, масла, че и декоративна козметика, ама ги няма тук за съжаление
аз от Щатите се зарибих и сега си ги купувам от Гърция редовно
за съотношение цена/качество са много добри  Peace

# 8
  • Мнения: 4 784
Не съм поръчвала от сайта, но съм голяма фенка на продуктите им. Ползвам съм доста от продуктите им, но все си поръчвам да ми ги носи сестра ми, която живее в чужбина. Ако има възможност за онлайн покупки съм там!

# 9
  • Мнения: 1 029
препоръчайте ми лосион или масло за тяло!!? На мен ми харесва серията Океанус...

# 10
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 473


Това ми е любимият лосион за тяло.

# 11
  • Мнения: 36 039
масло за тяло - това с шеа/карите - невероятен разкош!

# 12
  • Мнения: 1 541
Имат магазини и в Гърция. А иначе моят фаворит е кокосовото масло  Peace Няма някой, който да не се е влюбил в него, след като го е помирисал. И е трайно като парфюм  Peace

# 13
  • Мнения: 1 263
И аз съм много доволна от продуктите им:
Последно си взех един балсам за коса  Guarana и гел душ Папая - невероятни са.  Peace След измиване с гел душа, който съм го разредила със вода, защото е страшно гъст, аромата на папая се задържа върху кожата ми за доста часове.
izgarq6tata, какво искаш да си поръчаш?
Ето ти една карта къде по света имат магазини.

Последна редакция: сб, 05 юли 2008, 09:50 от mummy

# 14
  • Мнения: 1 941
И аз отдавна чакам Бодишоп да дойдат в БГ! Любимите ми продукти са скраб за тяло ягода и маслото за тяло грейпфрут. Последно ми донесе една приятелка от Чехия един боди бъттър папая, обаче не ми харесва никак, сложила съм го в хладилника и така си и стои. Може би съм единствения човек на света, който не харесва и Уайт Муск, обаче това не е моя аромат определено. Декоративната козметика не е лоша, имам един убийствено блестящ розов гланц  Flutter

# 15
  • Мнения: 78
Момичета няма да дойде в БГ. Моя Близка позната се свърза с тях и искаше да стане техен представител за БГ и да направи техни магазини във Варна София и Пловдив , но те проучили пазара и и отговорили , че не проявяват интерес тай като сме много бедна държава и няма да им осигурим нужното търсене и купуване.Представяте ли си!!! Тя беше съкрушена!!! Наистина са им хубави нещата , но за жалост няма от къде да се сдобием с тях Sad

# 16
  • Мнения: 4 784
Жалко наистина  Sad. Те са сред фаворитите ми за козметика.

# 17
  • Мнения: 865
и аз съм им фенка,но до сега,а явно и за напред,ще си ги купувам от чужбина. Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 565
В Англия бяха много популярни едно време. Даже мисля че тук (Англия) е създадена компанията, защото писах курсова работа за тях.  Simple Smile

По същество - страхотни са, особено от гл.т. на ароматите. Любими са ми техните Body Butters и Body scrubs - направо неописуема консистенция и аромат, както и богат избор екзотични плодови аромати.   bouquet

Последна редакция: нд, 06 юли 2008, 06:01 от Писка Лиска

# 19
  • Мнения: 451
Е писала си курсова работа и не си сигурна къде са създадени? Laughing
Иначе да, британски са.

# 20
  • Мнения: 565
Е писала си курсова работа и не си сигурна къде са създадени? Laughing
Иначе да, британски са.

Добре казано, заслужих си го.  Grinning Ами писах я в 1-ви курс преди 5-6 год. Оттогава съм писала за още много и се притеснявах да не би да се бъркам с друга компания.  bouquet
Иначе някой ако има нужда от нещо - например да проверя, да купя свиркайте.   bouquet

Последна редакция: сб, 05 юли 2008, 21:03 от Писка Лиска

# 21
  • Мнения: 289
OFF: Писка Лиска , за "Nuts" ли си се снимала?

# 22
  • Мнения: 4 784
.... Даже мисля че тук (Англия) е създадена компанията, защото писах курсова работа за тях.  Simple Smile
"Founded in the UK in 1976 by Dame Anita Roddick"

# 23
  • София
  • Мнения: 7 836
Охх, страхотни изглеждат продуктите им, жалко че ги няма в Бг.  Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 2 575
Охх, страхотни изглеждат продуктите им, жалко че ги няма в Бг.  Crossing Arms

E,няма ги в БГ, но в Солун ги има  Mr. Green И покрай всяко ходене до Халкидики се запасявам. Обожавам аромата на серията WhiteMusk от както за пръв път го помирисах в Лондон преди 17 години Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 7 836
Охх, страхотни изглеждат продуктите им, жалко че ги няма в Бг.  Crossing Arms

E,няма ги в БГ, но в Солун ги има  Mr. Green И покрай всяко ходене до Халкидики се запасявам.

Уфф, изпуснала съм, ако ги знаех, къде ги продават точно там, непременно щях да се запася и аз.  Crossing Arms Whistling Crazy

# 26
  • Мнения: 5 710
От години използвам техни продукти, едно време носех от чужбина, сега имам наблизо техен магазин.
Боди Шоп имаше в София преди много години ( близо до съдебната палата беше магазина), но май не беше истински франчайзинг и ги закриха.
Класическа английска козметика. В момента ги притежава L'Oreal и са част от групата луксозни брандове заедно с Биотерм, Виши, Хелена Рубинщайн, Ланком и т.н.

# 27
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222

Класическа английска козметика. В момента ги притежава L'Oreal и са част от групата луксозни брандове заедно с Биотерм, Виши, Хелена Рубинщайн, Ланком и т.н.

стоките на боди 6оп се продават само  във веригите от магазини боди 6оп(за разлика от другите изброени, които могат да се намерят във всяка парфюмерия)   и не са луксозна козметика......
 Дори тук в Мадрид през последните една или две  години знам за поне два техни магазина, които ве4е са закрити, поради нерентабилност

# 28
  • Мнения: 5 710

Класическа английска козметика. В момента ги притежава L'Oreal и са част от групата луксозни брандове заедно с Биотерм, Виши, Хелена Рубинщайн, Ланком и т.н.

стоките на боди 6оп се продават само  във веригите от магазини боди 6оп(за разлика от другите изброени, които могат да се намерят във всяка парфюмерия)   и не са луксозна козметика......
 Дори тук в Мадрид през последните една или две  години знам за поне два техни магазина, които ве4е са закрити, поради нерентабилност

е, и?  червеното какво иска да покаже?

# 29
  • София
  • Мнения: 1 478
Охх, страхотни изглеждат продуктите им, жалко че ги няма в Бг.  Crossing Arms

E,няма ги в БГ, но в Солун ги има  Mr. Green И покрай всяко ходене до Халкидики се запасявам.

Уфф, изпуснала съм, ако ги знаех, къде ги продават точно там, непременно щях да се запася и аз.  Crossing Arms Whistling Crazy

В Солун имат магазин в Мола (Cosmos) , a ако не се лъжа и в центъра на града, някъде около Цимиски newsm78 Аз съм им заклет фен, особено лятото са незаменими - с балсамите за тяло след плаж кожата ми е хидратирана цял ден ако го нанеса сутринта, има блясък и страхотен аромат! Единственият, който и на мен не ми е допаднал е папаята, всички останали, които съм пробвала са страхотни! Наскоро си взех най-новия - Moringa Body butter, мирише разкошно!

# 30
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222

Класическа английска козметика. В момента ги притежава L'Oreal и са част от групата луксозни брандове заедно с Биотерм, Виши, Хелена Рубинщайн, Ланком и т.н.

стоките на боди 6оп се продават само  във веригите от магазини боди 6оп(за разлика от другите изброени, които могат да се намерят във всяка парфюмерия)   и не са луксозна козметика......
 



е, и?  червеното какво иска да покаже?
4е нито една от изброените марки не  спада към класа луксозни.... а  към селективни..... а Ви6и към медицинска

# 31
  • София
  • Мнения: 7 836


Уфф, изпуснала съм, ако ги знаех, къде ги продават точно там, непременно щях да се запася и аз.  Crossing Arms Whistling Crazy

В Солун имат магазин в Мола (Cosmos) , a ако не се лъжа и в центъра на града, някъде около Цимиски newsm78 Аз съм им заклет фен, особено лятото са незаменими - с балсамите за тяло след плаж кожата ми е хидратирана цял ден ако го нанеса сутринта, има блясък и страхотен аромат! Единственият, който и на мен не ми е допаднал е папаята, всички останали, които съм пробвала са страхотни! Наскоро си взех най-новия - Moringa Body butter, мирише разкошно!

Охх, стига сте ме дразнили, искам и аззз.  Crossing Arms

# 32
  • Мнения: 5 710
Sl., не знам къде видя, че съм споменала луксозна козметика. 
Що се отнася до Л'Ореал и какви devisions разпределят близо 600 бранда в Luxury Products Division влизат:

• Biotherm
• The Body Shop
• Cacharel
• Diesel Perfumes
• Giorgio Armani Parfums and Cosmetics
• Guy Laroche
• Helena Rubinstein
• Kiehl's
• Lancôme
• Paloma Picasso
• Ralph Lauren
• Shu Uemura
• Victor et Rolf parfums
• Vichy

Марката има годишни доклади  т.н, т.е примера с 2та затворени магазина в Мадрид не ме убеждават в нищо.
И аз чакам МакДоналдс да се затрие, защото при нас закриха 3 заведения, но МакДоналд едва ли е чул.

В интерес на истината Боди Шоп отскоро има малко по-специален статут в групата на Л'Ореал, но това е друга тема.

# 33
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Sl., не знам къде видя, че съм споменала луксозна козметика. 
Що се отнася до Л'Ореал и какви devisions разпределят близо 600 бранда в Luxury Products Division влизат:

• Biotherm
• The Body Shop
• Cacharel
• Diesel Perfumes
• Giorgio Armani Parfums and Cosmetics
• Guy Laroche
• Helena Rubinstein
• Kiehl's
• Lancôme
• Paloma Picasso
• Ralph Lauren
• Shu Uemura
• Victor et Rolf parfums
• Vichy

Марката има годишни доклади  т.н, т.е примера с 2та затворени магазина в Мадрид не ме убеждават в нищо.
И аз чакам МакДоналдс да се затрие, защото при нас закриха 3 заведения, но МакДоналд едва ли е чул.

В интерес на истината Боди Шоп отскоро има малко по-специален статут в групата на Л'Ореал, но това е друга тема.
ок не споря...
просто не мисля 4е боди 6оп са върха на козметиката имат и хубави не6та....  но има и много по добри отя техните продукти....
наистина затворените магазини тук не могат да бъдат критерий за пе4албите на лЛореал, а само за  регионално одобрение или неодобрение , каоето в крайна сметка не е глобално...

# 34
  • Мнения: 5 710
ок не споря...
просто не мисля 4е боди 6оп са върха на козметиката имат и хубави не6та....  но има и много по добри отя техните продукти....


Разбира се, че има. Изобщо Л'Ореал цели  средната класа. " Защото го заслужавам" - аз, ти, всяка жена.
Това, че на мен Хелена Рубинщайн ми се струва скъпа не я прави върховна козметика. По-скоро бюджета ми е ограничен Mr. Green Сори за офф-а.

Да препоръчам и аз 2  продукта:
http://www.thebodyshop.co.uk/bin/venda?ex=co_wizr-productgrid&am … ,shop,mu,mucheeks


това нещо е много удобно и качествено и vogue  му отдели внимание:

http://www.thebodyshop.co.uk/bin/venda?ex=co_wizr-productgrid&am … ,mu,mubestsellers

# 35
  • Мнения: 456
http://www.thebodyshop.co.uk/bin/venda?ex=co_wizr-productgrid&am … ,mu,mubestsellers
Точно заради този продукт пуснах и темата.Много го искам но.... Sad

# 36
  • Мнения: 456
Е писала си курсова работа и не си сигурна къде са създадени? Laughing
Иначе да, британски са.

Добре казано, заслужих си го.  Grinning Ами писах я в 1-ви курс преди 5-6 год. Оттогава съм писала за още много и се притеснявах да не би да се бъркам с друга компания.  bouquet
Иначе някой ако има нужда от нещо - например да проверя, да купя свиркайте.   bouquet




Писка Лиска,писах ти на лични Peace

# 37
  • Мнения: 5 710
http://www.thebodyshop.co.uk/bin/venda?ex=co_wizr-productgrid&am … ,mu,mubestsellers
Точно заради този продукт пуснах и темата.Много го искам но.... Sad

Аз го имам, ако ще те успокои поне месец му отне да почне да 'пуска' .Голямо натискане падна докато тръгне тая ми ти пудра  Grinning

# 38
  • Мнения: 1 941
Дообре айде и от мен препоръка за декоративна http://www.thebodyshop.com/bodyshop/browse/product_detail.jsp?ca … uctId=prod4870026
Моя цвят е pink cream - колкото пъти съм си слагала от него, не е имало жена, която да не ме пита каква марка е  Flutter Няма такъв блясък!
Сега гледам обаче, че джуси пийч би ми стоял по -добре  Whistling

# 39
  • Мнения: 2 414
Някой ползвал ли е продуктите им за коса?

# 40
  • Мнения: 36 039
Може би съм единствения човек на света, който не харесва и Уайт Муск, обаче това не е моя аромат определено.

не си единственият  Joy
и аз не успях да го харесам  Rolling Eyes

# 41
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Ползвала съм техни продукти и съм доволна.Надявам се скоро да открият магазин и в БГ- първа писта ще съм пред вратата. Grinning

И аз това чакам с нетърпение  Peace

# 42
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Може би съм единствения човек на света, който не харесва и Уайт Муск, обаче това не е моя аромат определено.

не си единственият  Joy
и аз не успях да го харесам  Rolling Eyes

И аз го харесвам  Peace

# 43
  • Мнения: 2 414
И аз,но май няма никакви изгледи да отворят скоро. Confused

# 44
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
И аз,но май няма никакви изгледи да отворят скоро. Confused

Не мога да се сетя в коя тема едно момиче беше споменало за нейна позната , която имала подобно намерение , но не знам какво стана  Rolling Eyes

# 45
  • Мнения: 2 414
Дано по-бързо отворят. Praynig
Доколкото знам преди е имало,но поради недостатъчни продажби са го затворили. Confused

# 46
  • Мнения: 5 710
Дано по-бързо отворят. Praynig
Доколкото знам преди е имало,но поради недостатъчни продажби са го затворили. Confused

Аз го помня този магазин, но според мен там не продаваха продукти на боди шоп  Rolling Eyes
Имаше само надписа на магазина " Боди шоп"..

# 47
  • Мнения: 2 414
Възможно е,казвам само какво съм чула. Peace

# 48
  • Мнения: 515
Кое според вас е по-добре да си взема body lotion или body butter? От кое сте по-доволни, кое хидратира по-добре?

# 49
  • София
  • Мнения: 7 836
Кое според вас е по-добре да си взема body lotion или body butter? От кое сте по-доволни, кое хидратира по-добре?

Body butter са по- мазни и са подходящи за суха кожа.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт