Относно "Стани богат"

  • 7 223
  • 122
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 62 595
За 1-2 дни май снимат за цялата седмица. Така, че не е голямо откъсване.

# 16
  • Мнения: 6 417
Преди да тръгне първото предаване имаше заснети десетина епизода.  Rolling Eyes

# 17
  • UK
  • Мнения: 3 959
Може би хора, кандидатствали за Стани Богат преди да го спрат, едва ли някой би се отказал да участва, ако го поканят...

# 18
  • Мнения: 603

За "Сделка или не" - ами струва си според мен, стига да не е изманипулирано и да имаш късмет. ТАм също ми е интересно (ако някой знае) как точно се снима предаването? Тия хорица, които не живеят в София колко време са откъснати от работа?


Снима се един път в месеца за по няколко дена. Снимат се осем предавания на ден. Хорицата които не живеят в Сф пътуват, спят на хотел (беше Хемус, сега е Амбасадор), и имат закуска и осигурен обяд. Кутиите предварително са запечатани и идват и ги оставят на банките, като имат точно написано коя кутия на коя банка да бъде. От наблюденията ми, винаги се пада една кутия с по-малка сума, а другата с по-голяма (за да има драматизъм после). (Това е за двойките)

# 19
  • Мнения: 2 241
Леле, ужас, тази вечер мернах един човек, който на въпроса "Какво прави тунеядецът?" отговори "Копае тунели". Shocked

# 20
  • Мнения: 8 769
Леле, ужас, тази вечер мернах един човек, който на въпроса "Какво прави тунеядецът?" отговори "Копае тунели". Shocked
Ахм, онзи от Перник. Беше дошъл с голямата торба. Гаджето му знаеше верния отговор. Еми, ще си кОпа тунел сега до Перник Joy

# 21
  • Мнения: 6 904
Това за тунеядеца аз никога не го бях чувала и наистина отговорът за копаене на тунели ми се стори най-логичен Blush Иначе пак вчера в същото предаване въпосът им за "Най-бързия печели" беше грешен, заглавието на книгата е "Хари Потър и Даровете на Смъртта", а не както те го бяха написали - "Хари Потър и Смъртоносните Светии" ooooh!

# 22
  • Мнения: 133
Не ви ли прави впечетление сложноста на въпросите в "Стани богат",на фона на не чак до там високата награда от 200000лв.?От два дни гледам предаването и нито един от играчите не може да прескочи втора сигурна сума.Имам наблюдения над чужди продукции от същия формат и там наградите са далеч по-приемливи.Същото се отнася и за "Това го знае всяко хлапе" и за "Сделка или не". Струва ли си участието?



Да струва си
НО имам голяма забележка към автора на темата!  Twisted Evil
Не може да слагаш "Сделка или не" към тях Защото това е предаване базирано на и само на Късмет!за 200 000лева.
Докато за същите пари в "Стани богат" не става само с късмет трябва и акъл Wink/както казваха в някаква реклама
за Бтв или  Хлапето много голяма излагация .....за никакви пари


# 23
  • Мнения: 2 241
Това за тунеядеца аз никога не го бях чувала и наистина отговорът за копаене на тунели ми се стори най-логичен Blush

Няма никакъв проблем, че човекът не знаеше думата, но поне жокер да беше ползвал, той Ники Кънчев се опита да му намекне, но той не та не .... ooooh!

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 702
Някой ще ме светне ли, че рядко включвам на Нова ТВ: в анонсите казват, че Стани богат е всеки делничен ден от 20ч, а в момента върви островът на изкушението. Защо така?

# 25
  • Варна
  • Мнения: 567
Това за тунеядеца аз никога не го бях чувала и наистина отговорът за копаене на тунели ми се стори най-логичен Blush Иначе пак вчера в същото предаване въпосът им за "Най-бързия печели" беше грешен, заглавието на книгата е "Хари Потър и Даровете на Смъртта", а не както те го бяха написали - "Хари Потър и Смъртоносните Светии" ooooh!
Да и аз го гледах.
Официалният превод, който излезе на български език през декември 2007 определено е  "Хари Потър и Даровете на Смъртта", а "Хари Потър и Смъртоносните Светии" беше неофициалния преводен вариант, още като излезе английското издание през юли 2007г. Та да не би тези епизоди на "Стани богат" да се снимани по-рано? Защото другият вариант е невероятна неграмотност, чудя се дали издателството не може да предяви претенции?

Последна редакция: ср, 16 яну 2008, 17:35 от dedi

# 26
  • Мнения: 6 904
Честно казано и аз това си помислих, да не би да са го снимали по-рано, но в това няма особена логика защото те няма как да си измислят сами произволно заглавие и няма как да искат хората да го знаят. Няма начин според мен да зададеш въпрос за книга, която не е излязла.

# 27
  • София
  • Мнения: 62 595
имам спомени, че някой каза, че студиото на Стани богат е развалено още през лятото. Нищо чудно да е снимано отдавна.

# 28
  • Мнения: 603
Някой ще ме светне ли, че рядко включвам на Нова ТВ: в анонсите казват, че Стани богат е всеки делничен ден от 20ч, а в момента върви островът на изкушението. Защо така?
До края на седмицата в 20:00 ще се дивим на хубостта на изкусителите/ките и изкусените от въпросният остров

# 29
  • Мнения: 2 567
Въпросите наистина са малко по-трудни от преди. Особено тези при най-бързият печели. Но не са чак невъзможни за отговор. А и вече четири жокера има. До сега просто повечето играчи нямаха никакви знания за сметка на самочувствието и затова само онази лелка успя да вземе по-голяма сума. Ако беше и по рискуваща можеше да вземе и повече.
Сумата обаче е обидно малка и няма скоро да се пробвам  Sunglasses

Понеже беше спомената и играта - Това го знае всяко хлапе, пускам нещо от американския вариант.
http://vbox7.com/play:81e3784e
Жената е май някаква известна тамошна особа, играеща благотворително. Хубавка, но с празна главица  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт