Гоблени-15

  • 41 321
  • 495
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
тези на Ланарте не се ли продават в друг магазин? от паметника Левски към моста (забравих името на булеварда - успореден е на Дондуков) някъде около кино Левски
донси - а пробвала ли си 2:1?  Heart Eyes

# 47
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Размерът е 13х15 cm, още малко ми остава. Цената на готовия комплект беше 14,90 лв - доволна съм.

# 48
  • sf
  • Мнения: 10 143
тези на Ланарте не се ли продават в друг магазин? от паметника Левски към моста (забравих името на булеварда - успореден е на Дондуков) някъде около кино Левски
донси - а пробвала ли си 2:1?  Heart Eyes

точно това е магазина на Аксиома. пише с големи букви Тойота отпред.

не съм, и признавам без бой , че не знам точно какво е 2:1/  newsm78

# 49
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
тези на Ланарте не се ли продават в друг магазин? от паметника Левски към моста (забравих името на булеварда - успореден е на Дондуков) някъде около кино Левски
донси - а пробвала ли си 2:1?  Heart Eyes
точно това е магазина на Аксиома. пише с големи букви Тойота отпред.
не съм, и признавам без бой , че не знам точно какво е 2:1/  newsm78
въпроса беше към Кетри - за да не се разкарва напразно до ДМЦ Simple Smile , а тойотата е заради професионалните шевни машини  Blush купила съм си 3-4 гоблена от там и от 2 не съм доволна, но може вече да работят добре  Hug Thinking и от рамката, поръчвана там не съм доволна  Confused
2:1 е даден в каталога на Вилер като гобленов бод, 4:1 сме го измислили ние  Confused а 1:1 е petit point и пише, че се ползва само за детайлите
бебо помага и не мога да обясня, но ще направя скица и ще ти я пусна по-късно  Crazy

# 50
  • Мнения: 2 116
1 знак=2 бода!  Peace Виж тук дали си личи:

Последна редакция: ср, 09 яну 2008, 11:51 от Здравка79

# 51
  • Мнения: 495


Така ли е?

# 52
  • Мнения: 2 336
като дадете поръчка в сайта на Милена стил до колко време средно ви се изпълнява, защото съм поръчала за подарък и дали ще ми дойде на време newsm78

# 53
  • sf
  • Мнения: 10 143
и аз чакам от Милена стил и от гоблените.ком също , ама чакам, чакам...

сетих се 1:2 кое е. не съм шила. може и да пробвам, ама като свикна с нещо и после другото ми се струва кофти  Crazy
аз имам няколко гоблена купени от Аксиома. специялно на зодиите на Ланарте и на двата ми свърши един от цветовете. подозирам продавачките в далавера, като се има впредвид, че гоблените се продават в пликче залепено само с тиксо  Thinking

# 54
  • Мнения: 7 803
Goody, за пластик канвас ви шита кита99, искаше да ви прати, ама май не се организирахте. аз мисля да купувам скоро. по-късно ще ти дам линк в ибея Peace мисля доставят и до бг

Последна редакция: ср, 09 яну 2008, 12:39 от Дъмпер

# 55
  • Мнения: 2 336
малиииииии, значи да си чакам  Tired ще се ориентирам към друго в такъв случай Thinking

# 56
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
ted - кажи какво търсиш - може да се намери  Hug
дъмперче - дай накакво линкче - да си оплакнем очите поне  Mr. Green

# 57
# 58
  • Мнения: 2 865
малиииииии, значи да си чакам  Tired ще се ориентирам към друго в такъв случай Thinking
Аз веднъж съм поръчвала списание, и го изпратиха на следващия ден след получаването на записа.
За гоблени незнам как стоят нещата, но можеш по телефона да им се обадиш и да провериш как стоят нещата. Аз съм се обаждала покрай поръчката.

# 59
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
 Cry Cry Cry що не съм го учила този език  Confused не разбрах какво значи von и си харесах това http://cgi.ebay.de/Aidaband-Frohe-Ostern_W0QQitemZ290196283471QQ … dZ1QQcmdZViewItem я обясни със думи прости, ако го поръчам колко ще излезе  Hug

Общи условия

Активация на акаунт