баба Дора от Марково!

  • 7 410
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 939
Аз лично не смятам,че билките помагат,а по-скоро психичната нагласа,че биха помогнали.
странно, аз спрях цигарите преди 3 години, алкохол никога не съм пила, че и кафе.... освен пак да пропуша, да се пропия и да почна да сърбам кафета.... а, мъж ми и той не пуши и попийва много нарядко, дали да не го накарам да пропуши  newsm78

# 16
  • Варна
  • Мнения: 100
Разбира се, че компромиси се правят от двете стани. Но аз съм на принципа...всичко с времето си.
Така е!И аз мисля,че сам ще стигне до извода кое за него е приоритет!Така че не се впрягам чак толкова!(или поне се правя Wink)

# 17
  • Мнения: 104
Абе, момичета, вие направо ме изумявате!  #Crazy  Какви са тия баба Куна, баба Дора и не знам още какви си баби? Вярно е, че когато човек иска нещо много силно, а то не се получава, се хваща и за сламка, но все пак ...  Има и други начини, с които можете да си помогнете. Вместо да давате парите си на тези баби, дайте ги на някой лекар, който наистина ще ви помогне.

# 18
  • Мнения: 7 716
Загуба на време, пари и надежди.

# 19
  • Мнения: 2 259
Нищо повече няма да напиша от това,ако решиш пии ги.Аз в момента пия Елтироксин и още какво ли не, и БИЛКИ и вярвам в силата им.
Всеки си има право на вяра и надежда ,та тя ни крепи!!!
И да, пила съм от билките на баба Дора.При мен е видно ,не помогнаха .Знам ,че е помогнала на много хора!
УСПЕХ!

# 20
  • Мнения: 274
Тия баби не ги знам и по-добре, даже не съм ги и чувала! Не вярвам, че толкова помагат те, колкото нагласата, че ще ти помогнат и всъщност си помагаме сами. Психиката е голяма работа. Аз лично не вярвам на такива "лечителки". Относно ракийка, винце и цигари - е, аз не пия, не пия нито ракия, нито вино, нито каквото и да е. Освен някой друг малък смирноф, но много много рядко, като има повод, а това ще е два пъти в годината, значи ми се събират 200 гр на година. НО за сметка на алкохола пък си наваксвам с цигарите  Embarassed Мъжа ми също не кусва алкохол, но и двамата пушим здраво  Rolling Eyes Той по кутия на ден, аз по две.... май ще трябва да ги спираме в името на мечтата. И двамата за това сме се наканили...  Whistling Оф, трудничко е, но не и невъзможно!

# 21
Здравеите,аз също съм пила билките на баба Дора и при мен имаше положителен резултат. Спазвах всичко и се получи. Но по-късно се установи ,че съм бременна извънматочно.Но при всеки е различно.Решението е твое.Упех на всички.

# 22
  • Мнения: 1 715
Здравеите,аз също съм пила билките на баба Дора и при мен имаше положителен резултат. Спазвах всичко и се получи. Но по-късно се установи ,че съм бременна извънматочно.Но при всеки е различно.Решението е твое.Упех на всички.
здравей!Аз също започнах да пия билките,мисля,че или ще ми помогнат или поне няма да ми навредят!но ми е мн трудно с цигарите,намалих ги,но не мога да ги спра.освен билката която ми даде,която мисля дава на вси4ки,ми даде още една ,котешка стъпка,за кистите.4увала съм,4е на много е помогнала за кисти.Надявам се и при мен да помогнат.това не озна4ава,4е сам се отказала от лекарите,на 22март имам 4ас при Стаменов.
А при теб какъв беше проблема?колко време пи билките?

# 23
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Много ми е интересно как билките биха ми отпушили тръбите newsm78 Определено не вярвам в моя случай да помогне! Как ще премахнат срастванията ими пък ще оправят усукана тръба newsm78  Не знам, това за мен са хора, които печелят на гърба на чуждото нещастие, защого не вярвам да го правят без пари. Ако става въпрос за надежда - ок - съгласна съм. Но пък да не се окаже, че цената, която се плаща, излиза твърде солена, защото, доколкото знам, билките могат понякога да помогнат, но могат и да навредят сериозно на здравето.

# 24
Всички тези билки ги пих и аз,в продължение на 3 месеца.На 4 месец бях бременна.Трабите ми бяха отпушени и после се разбра че имам срасвания след операцията от извънматочна бременност.Цигарите ги спрях от раз.Без цигари, кафе и всичко останало което беше ми казала.Заслужавашеси.Постигнах положителен резултат но за кратко.След операцията имам усложнения и сега се подготвям за инвитро.Спазваи всичко и може да има положителен резултат.Успех.

# 25
  • Мнения: 611
Стига сте се залъгвали момичета Naughty
Галето хубаво го е написала, тези баби са си пълни измамнички и само печелят от нещастието на хората,
Има лекари, има клиники, има лекарства, не може някаква си бабка да ми каже че от нейните бълвочи ще забременея, ако примерно един специалист се е изказал, че е почти невъзможно Whistling
АААААА аман от такова невежество, ама много ме е яд на такива хора #Cussing out

# 26
  • Мнения: 235
Каквото и да казваме, явно има хора решили да повярват на баба Вуна и сие. Ако това ви помага, пийте си билките, но не забравяйте, че има специалисти и се обърнете към тях.

# 27
  • Мнения: 2 259
Кой   е казал ,че не зачитаме специалистите?
Ако не ги зачитах нямаше да имам 2 операции,пункции,инвитро.......
Но ,не мисля ,че билките биха ми навредили.
Погълваме толкова повече отрови,та какво са едни билки!

# 28
  • Мнения: 531
Баба Дора, дядо Дорю...
Аз вчерашна вода не пия, та камо ли 5 дни да лоча от 1 бидон със съмнителна течност.
ДА, била съм при тази баба и вероятно на много е помогнала, но аз не и се доверих, това беше 2002 г. Твърде наивно е за мен, да пиете нещо което е ТАЙНА.
Кирчева, мирчева, дяводци разни и баби... всеки има глава на рамене си и решава кое е най-добре за него, но незабравяйте че сме лечна плячка за алчни, неграмотни и некадърни субекти, вкл. и лекари!

# 29
  • Мнения: 235
Кой   е казал ,че не зачитаме специалистите?
Ако не ги зачитах нямаше да имам 2 операции,пункции,инвитро.......
Но ,не мисля ,че билките биха ми навредили.
Погълваме толкова повече отрови,та какво са едни билки!


За съжаление има доста момичета, които не го правят. Написаното е за тях.

Общи условия

Активация на акаунт