?? за излизането на мъжете ви докато гледате децата?

  • 5 811
  • 123
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 46 535
Ето, 64 души са се изказали по темата,
но мен все още ме притеснява въпрос
номер 3. Какъв е смисълът му?

Прочети старата й тема и ще разбереш  Simple Smile

# 61
  • Мнения: 274
Ники, без да се сърдиш, но аз пък забелязах, не само тук, че ти не приемаш чуждо мнение Simple Smile ...

Ъъъъъ, чакай сега, когато отговорих в темата, написах "такива са ни разбиранията", т.е. това си е моето семейство, не ми дреме как е при другите, нито налагам мое мнение. За разлика от теб, който влезе с подигравки и псувни Crazy и започна да се занимаваш с това защо чуждите мъже не излизали! От къде на къде ще даваш акъл кой какво да прави вечер  Shocked на това аз му викам не приемане не чуждото мнение Peace
За да не съм голословна, това имам предвид:

Но явно за някои люпенето на слънчоглед пред телевизора всяка Божа вечер и  дременето пред компа и мисълта, че "моя си е в къщи" е равно на "така мечтаната семейна идилия" и "всичко е наред. имам прекрасно семейство. бахмааму колко сме щастливи...хррррр ...хрррррр.хррррр...." Simple Smile

... или просто нямат приятели...Simple Smile ...

Кви са тези мъже, които никога не излизат сами вечер, че даже и не искали...ХАХАХХАХАХАХАХХАХ. Баси тъмръците Simple Smile И кво - цял живот, всяка вечер си стоите в къщи на дивана, гледате сериала, люпите семки и мъжа ви похърква...Simple Smile Чудно. Не ви ли писва? Не ви ли се излиза и на вас с приятелки? Много задушаващо....Simple Smile ...

Може и да ти е странно, но някои мъже искат всяка вечер да са при жена си, не ги мисли, не всички семейства са като твоето, някои просто твоят начин на живот не ги устройва, както и техния теб, затова си гледай в паницата и не давай акъл  Wink



Ники, не се занимавам с чуждите мъже (жените са ми по-интересни Simple Smile ) , просто изразих учудване...Неам ли право? Аз също изразявам моето лично виждане по въпроса и отношение - нали затова е пусната тази тема...Не е ли така? Simple Smile И това не са псувни, нещо като паразитни думи...нещо като твоето ЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ....Simple Smile И още - и аз всяка вечър съм си при жена ми, просто в някои дни  е с час два по-малко....Акъл не давам, само се чудя на глас и изказвам мнение (в случая се и повтарям Wink ) А да, сега се сетих - дадох ти предложение как да увеличиш спестяванията си Simple Smile Simple Smile Сори Simple Smile Пък и мъжа ти нали не чете този форум - няма страшно да се поведе по акъла ми Simple Smile Хайде със здраве Simple Smile И повече екшън Simple Smile

# 62
  • Мнения: 46 535
сели, не се чувствай задължен да ми отговаряш, защото започваш да си противоречиш и ставаш смешен, пак си прочети мненията по темата и ще видиш, че си е чисто и просто даване на на акъл, а ти ако искаш го наричай предложение, съвет или каквото ти дойде на ум, но пак си остава даване на акъл  Mr. Green + биене в гърдите "Вижте к'ъв съм мъж"  Laughing

Моят чете тук, пускам му линкове към някои теми, на които се залива от смях, към тази също ще му дам  Wink

Тук влизам за разтоварване и полезни неща, свързани с гледането и възпитанието на детето, правя го успоредно с работата, както се казва, съчетавам полезното с приятното, не се притеснявай за моите спестявания, наред са си  Peace

# 63
  • Мнения: 307
Излиза и сам, с приятели. Прибира се когато сметне за добре. Но ми се обажда по свое желание ,че ще закъснее.
Единственото условие е да разходи кучето след работа.

# 64
  • Мнения: 274
сели, не се чувствай задължен да ми отговаряш, защото започваш да си противоречиш и ставаш смешен, пак си прочети мненията по темата и ще видиш, че си е чисто и просто даване на на акъл, а ти ако искаш го наричай предложение, съвет или каквото ти дойде на ум, но пак си остава даване на акъл  Mr. Green + биене в гърдите "Вижте к'ъв съм мъж"  Laughing

Моят чете тук, пускам му линкове към някои теми, на които се залива от смях, към тази също ще му дам  Wink

Тук влизам за разтоварване и полезни неща, свързани с гледането и възпитанието на детето, правя го успоредно с работата, както се казва, съчетавам полезното с приятното, не се притеснявай за моите спестявания, наред са си  Peace

Аз пък влизам да си бърборя с едни мацки, които правят кинти на фондовата борса, понеже това е едно от нещата които и аз правя Simple Smile Открих ги случайно, но покрай това се зачитам и в разни други теми и понякога не се сдържам...Simple Smile Сори наистина ако те дразня Simple Smile Не ми обръщай внимание Simple Smile Не ми чети глупостите Simple Smile ОК, права си - давам акъл, въпреки че ми е малко...Sad  Sad И като го давам все по малко ми става Sad Морално западам....Живота ми е вакханалия...Пишката ми е малка....Затова и се правя на мъж пред хиляди жени забулен в анонимност Sad И си права  - аз съм изтъкан от противоречия човек и  един ден и аз като героя на Кафка , ще се събудя превърнал се в огромно насекомо...Смешник Simple Smile...Кво да се прави Simple Smile

Успех ти желая във всичко Simple Smile

ПП. Не се притеснявам за спестяванията ти, защото не си ми ги дала за доверително управление Simple Smile Но винаги е хубаво да имаш още една идея как да направиш повече кинти Simple Smile

# 65
  • Мнения: 254
Да, излиза, и не виждам защо да не го прави. ))
Не му определям вечерен час. ))) Прибира се когато прецени за добре. ))
Няма такива приятели до момента, за които да не знам. )) Ако е така, то не е било нарочно. ))

Същото важи и за нас Simple Smile

# 66
  • Мнения: 1 753
1. Да, не сме завързани един за друг. И слава Богу!  Praynig
2. Не много често, щото иначе ще започна и аз толкова често и няма да има кой да гледа децата  Twisted Evil
3. Тайно гадже или таен приятел? Странен въпрос.... що пък ще си крие приятелите от мен  newsm78

# 67
  • Мнения: 46 535
... ОК, права си - давам акъл, въпреки че ми е малко...Sad  Sad И като го давам все по малко ми става Sad Морално западам....Живота ми е вакханалия...Пишката ми е малка....Затова и се правя на мъж пред хиляди жени забулен в анонимност Sad И си права  - аз съм изтъкан от противоречия човек и  един ден и аз като героя на Кафка , ще се събудя превърнал се в огромно насекомо...Смешник Simple Smile...Кво да се прави Simple Smile

Успех ти желая във всичко Simple Smile
...

Още малко и всичко ще си кажеш  Wink

Щом не си ми в къщата, не ме дразниш, за всеки влак си има пътници  Hug

Успех и от мен  Simple Smile 

# 68
  • Мнения: 3 423
Ето, 64 души са се изказали по темата,
но мен все още ме притеснява въпрос
номер 3. Какъв е смисълът му?
Прочети старата й тема и ще разбереш  Simple Smile
А, така си и мислех, че това е същата мацка.
Нали се разбрахме, че мъжът й и приятелят
му ходят заедно по кръчми и да се заиграват
с други девойки. Кво има повече да пита.
Както ние, жените, имаме да си приказваме
наши си работи, без да е нужно до нас да има
по някой и друг железен светилник, така е и с
мъжете - обичат да разтоварват със себеподобни.
Брей, големи драми тука, брей. Ако съм мъж, ще
ми падне и либидо, и ерекция, че и косата даже.

# 69
  • Мнения: 5 577
Ако съм мъж, ще
ми падне и либидо, и ерекция, че и косата даже.

 Joy Joy Лисано ма

# 70
  • софия
  • Мнения: 636
Имаме спор вкъщи затова ще бъда точна:
1. Излизат ли мъжете ви сами - с приятели, без вас и по-точно вечер
2. До колко часа и колко често, ако излизат
3. Имат ли приятел, за когото не искат да знаете.
 Благодаря на тези които се отзоват
ОТГОВАРЯМ ТИ
1. НЕ ИЗЛИЗА С ПРИЯТЕЛИ САМ. ПРОСТО НЕ Е СВИКНАЛ ТАКА - ПРИЯТЕЛИТЕ НИ СА ОБЩИ
2. ИЗЛИЗАМЕ ЗАЕДНО - СЕГА ДОСТА РЯДКО ЗАРАДИ ДЕТЕТО ПРЕЗ ЗИМАТА. ОБИКНОВЕН НИ ИДВАТ НА ГОСТИ ПРИЯТЕЛИ.
3. НЕ

# 71
  • Мнения: 1 800
Не излиза сам, освен, ако не е бизнес среща.
Приятелите ни са общи.
Ако решим да излезем (по-трудно е с малко дете) го правим заедно+ приятелите ни. По-често излизаме само двамата+детето за вечеря.

# 72
  • Мнения: 411
Редуваме се.
Нямаме вечерни часове.
И двамата излизаме с приятели мъже и жени.
Ако се случи някой да се прибере пиян,другият проявява необходимото съчувствие Mr. Green

# 73
  • София
  • Мнения: 903
1. Да излиза сам понякога - все пак не сме сиамски близнаци.
2. Излиза не много до късно, но по негово желание - обикновено излиза да пийне по бира с някой приятел и към 22-22.30 най-късно се прибира. Определено не ходи до сред нощите някъде.
3. Поне аз не знам да има таен приятел или приятелка.

# 74
  • Мнения: 2 131
1. Излиза понякога. Уговорката е да не закъснява много. Сиреч - 22-23 ч., а при служебен банкет - може и до по-късно
2. Не смятам, че има приятел, за когото не иска да знам. Е, приятелка е друго  Laughing. Но надявам се, че и такава няма.
В последно време и аз излизам - е, вярно не късно вечер, но се виждам с приятелки. Оставям детето на мъжа ми. Излизахме и двамата - зачислихме малкия на баба му. Надявам се скоро да повторим.

Общи условия

Активация на акаунт