?? за излизането на мъжете ви докато гледате децата?

  • 5 816
  • 123
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 819
Кви са тези мъже, които никога не излизат сами вечер, че даже и не искали...ХАХАХХАХАХАХАХХАХ. Баси тъмръците Simple Smile И кво - цял живот, всяка вечер си стоите в къщи на дивана, гледате сериала, люпите семки и мъжа ви похърква...Simple Smile Чудно. Не ви ли писва? Не ви ли се излиза и на вас с приятелки? Много задушаващо....Simple Smile

Трабва да се излиза. Задължително е! Както заедно, така и по  отделно.
Заедно предполагам е по трудно, от гледна точка на това, че някой трябва да остане при децата. Затова всяка възможност трябва да се използва. По отделно е по-лесно, затова 2-3-4 пъти в месеца си е направо задължително. Аз излизам по-често, но никога не съм ограничавал съпругата ми и тя да излиза и го прави. Има си приятелки - излизат си. На мен не ми пречи за няколко часа да си гледам децата и да се грижа за тях сам.  Съвсем нормално.
И какви са тези вечерни часове...ххахаха. Да не сме в 8ми клас? Simple Smile
Тайни приятели аз нямам. Има такива които жена ми не познава, поради простата причина, че имам наистина много приятели и познати. А и едва ли умира от желание да се запознае примерно с момчетата с които ходя на мач и с които след това изпиваме по 10 бири...Simple Smile

Не е ли рано да приключвате с веселата част от живота,а? Simple Smile

Браво, най-накрая човешко мнение Peace

Аз излизам сама с мои приятелки много по-често от него с колеги или приятели, той все е на работа, а като не е предпочита да си цъка на компа без да му досаждам. Никой на никого не поставя вечерни часове и условия - когато си дойда-тогава, за него важи същото. Всеки знае къде и с кого е другия, когато излизаме поотделно, заедно излизаме само по семейни поводи и ЧРД на детето Peace

# 76
  • София
  • Мнения: 62 595
Ами че ако я караме все залепени двамата как ще изкараме женени цял живот? Да не сме сиамски близнаци, че да не се делим.

# 77
  • Мнения: 6 624
1.Много, много рядко-домошар е
2............
3.Не
Аз излизам по-често.

# 78
  • Мнения: 5 577
Toва "постоянно заедно", "вечер пред телевизора" и "никакво излизане поотдено  Naughty " ми звучат направо стряскащо.  Shocked
Ако ми се налага да живея така сигурно ще се разведа, звучи задушаващо и подтискащо.  Tired

# 79
  • София
  • Мнения: 4 423
10 години брак и...
1- не
2- не
3 - не
Най - щастливия брак имам, никога не ни е скучно в къщи, дори не ни трябват приятели.
Искам още 50 години да живея така, ако ми омръзне ще пусна тема.

# 80
  • Мнения: 46 567
Toва "постоянно заедно", "вечер пред телевизора" и "никакво излизане поотдено  Naughty " ми звучат направо стряскащо.  Shocked
Ако ми се налага да живея така сигурно ще се разведа, звучи задушаващо и подтискащо.  Tired


Ко да се прави, не всички имаме желание да обуем къса пола и да идем да се фръцкаме пред някой барман  Whistling

Шегувам се, Вергилия, и на сели го казах, не ви трябва да си врете носа в чужди семейства  Peace то и аз не съм вярвала, че ще имам желание, ама на, сега не ми се мърда от нас  Embarassed

# 81
  • Мнения: 6 797
1. Излизат ли мъжете ви сами - с приятели, без вас и по-точно вечер
Не, не излиза вечер без мене. Бизнес вечерите не се броят. Аз съм тази, която понякога излиза вечер без него, но не много често. Всъщност не ми се е искало от повече от година. Заедно ни е по-добре.
2. До колко часа и колко често, ако излизат
.......
3. Имат ли приятел, за когото не искат да знаете.
Не
Благодаря на тези които се отзоват
Моля, пак заповядай

# 82
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
1. Не излиза сам вечер.
2. ----
3. Не, няма.

Незнам защо хората си мислят, че щом не излизаме сами, а само заедно, значи нещо не е наред. По-забавно ни е заедно, по-интересно ни е, а и всичките ни приятели са общи. Точно така, както на други им е по-забавно по отделно, по-интересно им е когато са без половинките, и т.н. Всеки е различен, и няма право в това отношение да съди другите и да им слага етикети  Peace

# 83
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Че ние по цял ден сме навън поотделно. Вечерите и уикендите са посветени на семейството- ако ходим някъде, задължително сме заедно.
А тая седмица както е в командировка ми е много криво.

# 84
  • Мнения: 1 207
1.Да излиза-има си приятели,които са женени и те излизат без жените си и няма как да ме цопне и мен там,а и аз намам желание.Аз си имам мои приятелки с  които си излизаме и на двамата ни е добре така.Когато искам да илизам той се съобразява с мен,защото го правя по рядко(но качествено Mr. Green)
2.Не закъснява много,аз съм тази която се връща по-късно от него,когато изляза.
3.За такива приятели за който незнам мисля,че няма и не виждам смисъл  да има.

# 85
  • Мнения: 3 423
И какво сега, едни излизат, други не,
едни се прибират преди новините,
други, когато смогнат, няма какво да
се хокаме една друга, всяко семейство
е различно, а всеки отговор е верен.
Ако половинката е съгласна, всичко е
ок, ако не е, тогава има проблем. Там
трябва да се работи, иначе всичко е вятър.

# 86
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Моят мъж рядко излиза вечер с приятели. Но когато се случи не му давам краен срок за прибиране. Може би ако зачести ще стане проблем от моя страна. Но съпругът ми си е малко домошар, а и неговите приятели са такъв тип, та излизаме повече по сейному. Засега няма приятел, за когото да не знам.

# 87
  • Мнения: 2 556
Истината е, че няма как да си влезем взаимно в положение. Ние дето излизаме и поотделно, няма как да разберем тези, които са винаги заедно, и те няма как да ни разберат нас. Ама не е и необходимо. Щом всеки си е намерил точната половинка, дето да е на едно мнение с него, според мен всичко е наред. Simple Smile

# 88
  • Мнения: 46 567
... аз пък се чудя, всички тези девици, които казват че излизат само семейно, защото имали само семейни/общи приятели, дали не са се омъжили още в гимназията за некой от техния клас.....Simple SmileИначе как така примерно са семейство от 2-3 години, и всичките им познати общи...или са от един вход, от един квартал или от една детска градина или незнам.... Simple SmileНямат ли си приятели от училище, от студентските години, от клубовете по интереси...Simple Smile

По-просто е, отколкото си мислиш   Grinning ей ти един пример  hahaha

Аз се преместих в София 1997 г., доста голяма част от прителите ми вече беше тук (студенти), един от тях години преди това беше живял и учил временно в друг град, където съответно беше се срещнал с бъдещия ми мъж, така двете компаннии се обединиха  Laughing запознанствата в университета вървяха успоредно с началото на връзката ни, т.е. бяхме още повече като залепени, а след това работехме и живеехме заедно, всички последващи запознанства пак са общи Wink

Преди него съм се "наживяла", от 16 до 19 г. имах доста интензивен живот  Whistling а студентските ни години бяха денонощен купон  Tired само като се сетя и изпитвам умора ... одъртех  Laughing

# 89
  • София
  • Мнения: 12 554
Имаме спор вкъщи затова ще бъда точна:
1. Излизат ли мъжете ви сами - с приятели, без вас и по-точно вечер
2. До колко часа и колко често, ако излизат
3. Имат ли приятел, за когото не искат да знаете.
 Благодаря на тези които се отзоват

1. Не.
2. -
3. Не.

Общи условия

Активация на акаунт