Детско надуваемо басейнче

  • 2 975
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 383
Гледай да купиш басейн с надуваемо дъно, меко е , а децата обичат да скачат и да пляскат. Повечето басейни са само с един кат отдолу, все едно че на земята седи.

# 16
  • Мнения: 5 140
Ще взема да купя и аз,сега балкона ни е голям и важното е слънчев.Ния умира за вода,добре ще и дойде едно "малко море" в домашна обстановка.Ще прескоча до Комсед да ги разгледам по отблизо

# 17
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Цитат на: Liorena
страаааашен кеф ще е и тази година

 Mr. Green http://community.webshots.com/photo/190364044/190409121XhLbEQ


Лио, малко Офф - голяма сладурана е Ади! Пу-пу, да ти е жива и здрава!

# 18
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
е мами, мерси за комплиментите.Simple Smile
имам и нови снимки, ама пусти мързел, тези са от миналото лято още....ама ме мързи да кача нови Embarassed


да бъдат живи и здрави и вашите слънца Simple Smile

# 19
  • Мнения: 215
МАЙЧЕТА, ПОЗНАЙТЕ КАКВО!
Снощи тати се прибра у дома с чисто ново надуваемо басейнче, страхотно, много сладко, нито много голямо, нито малко и помпа и едно надуваемо пате- столче за морето. Прилича на басейнчето на Лио, тоест на Ади на Лио, от снимките.
Купил го е от Комсед, ТОНИТА, МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ ЗА АДРЕСА.
 Там имало страхотни неща и сега по празниците ще идем с колата да разгледаме всичко. Вико още снощи го изучаваше, но на сухо /влизане, излизане/ и май много ще му се кефи...
Нямам търпение да го напълним и да си играем вътре.....
Хайде на басейнчето всички дечковци и мами #Milti

# 20
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Е-е-е! Браво! Сигурна съм, че е голяма радост за Вико!

# 21
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Честито!!! #Milti  #Milti  #Milti
голям кеф ще бъде #Milti  #Milti  Grinning

# 22
  • Мнения: 2 755
Цитат на: Yanitsa
МАЙЧЕТА, ПОЗНАЙТЕ КАКВО!
Снощи тати се прибра у дома с чисто ново надуваемо басейнче, страхотно, много сладко, нито много голямо, нито малко и помпа и едно надуваемо пате- столче за морето. Прилича на басейнчето на Лио, тоест на Ади на Лио, от снимките.
Купил го е от Комсед, ТОНИТА, МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ ЗА АДРЕСА.
 Там имало страхотни неща и сега по празниците ще идем с колата да разгледаме всичко. Вико още снощи го изучаваше, но на сухо /влизане, излизане/ и май много ще му се кефи...
Нямам търпение да го напълним и да си играем вътре.....
Хайде на басейнчето всички дечковци и мами #Milti

Моля, моля, пак заповядай  Wink  Честито! И аз съм харесала няколко неща от там и скоро ще отидем с татито на пазар  Grinning
Лио, дъщеричката ти е много сладка. Поздрави  Grinning

# 23
  • Мнения: 436
Басейнчето е чудесна идея за юзабавления.Под наблюдение в началото. Ние го използваме от 1 годинка.  Лятото в жегата няма опасност да настине.
Имаме и малко басейнче колкото малкия да влезе вътре. Него го пълня с пясък и там пада забавление. Пълни кофичката, прави формички с мокър пясък. Също е хубаво като идея. wavey

Общи условия

Активация на акаунт