Като гладно цигане, Августинче гледа своето пюре

  • 7 883
  • 287
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 107
Кики, не се притеснявай, щом е започнала да пада Т. Мове наистина от зъбче да е!!! Дано, стискам палци да ви е лека нощта.
Относно пентаксим на опаковката пише да се държи на 6 градуса мисля беше, така че няма проблеми

# 241
  • Мнения: 107
Гитааааа  bouquet  bouquet  bouquet

# 242
  • София
  • Мнения: 5 756
Гита,супер е!   bouquet  Hug
Само дето аз съм дала не точна снимка но нищо де другия път ще е по мъничка,така му се отрязва главичката  Mr. Green

# 243
  • там някъде...
  • Мнения: 235
ми чакам сега да видя какво ще стане..малко сякаш се поуспокои...педиатърката не успях да я намеря по телефона. Гледаха му ушите, пипаха коремчето, слушаха го ....нищо. Той в момента в който му подам млякото или водата и започва рев до захласване, целия почервенява и не стига че повръща, ами и от напъването да реве продължава да връща с пълна сила. Лекарката която го прегледа е добра и работи в Неонтологичното отделение. Дежурният лекар ни израти там, защото той бил много малък и трябвало да го видят в това отделение.
Може наистина да е зъб,ама така ли ще ги кааме всички зъби....той реве и аз с него....ужас

# 244
  • София
  • Мнения: 5 756
Кики,съчувствам ти!
В нас само ревеме и не спиме,ебати зъбите,ебати чудото!  ooooh! Rolling Eyes

# 245
  • Мнения: 4 546
Кики, щом от неонтологията са го прегледали едва ли другаде по-свестен лекар ще намериш  Rolling Eyes при нас го имаше почти същото, но без повръщане и температура. дано наистина се окаже зъбче. Томова ли го прегледа, вие нали при нея ходите?

Елисе ние купихме и 3те ваксини наведнъж. тъй че последната е седяла в хладилника има-няма 3 месеца  Simple Smile

# 246
  • там някъде...
  • Мнения: 235
Томова не успях да я намеря, както и педитърката ми по здравна каса. Може би не си вдига телефоните вечер - разбирам ги донякъде....
Тази не и разбрах името ,но знам че е добра - минаваше на визитации докато бях в болницата и е компетентна.Утре сутринта ще звъня пак на Томова и тя да ни прегледа.

# 247
  • Мнения: 4 546
дано се успокои сега като му е паднала Т. милият Кокорчо...хайде дано се похвалите със зъбче

# 248
  • там някъде...
  • Мнения: 235
дано Тони, отивам да се гушкаме.....благодаря ви момичета  Heart Eyes
Ще чакаме реакции....стягам се за тежка, бойна нощ  ooooh!

# 249
  • София
  • Мнения: 5 756
Дано ви е лека!  Hug И да се оправя бързо! Praynig
Лека на всички!  Hug

# 250
  • Мнения: 223
Благодаря ви, мили мами! Много сте мили наистина да се интересувате как е сега. Явор стоя буден 3 часа - гука, внимателно си разглежда кравата и си избираше за ядене крак по крак, обръща се, целува ме... Аз го съблякох още веднага като падна и го опипах целия. Има червена ивица от челото, през веждата до скулата. Вече избледнява - по скоро е като ожулено. Цицина няма. Голямо съм психо. Бях подготвена да го пазя от падане, ама да падне с цялото кошче - не. Явно се е преместил незабележимо до ръбчето. Както казва Нели-Ди, трябва да забравя.Все ми се иска да е напълно добре.
Как става така - ръката ми не беше достатъчно бърза и само го гледах как пада. Дано тази нощ е добре. Дано
Кики, какво става с това слънчице? Много силно ви пожелавам спокойна нощ. На нас Т ни пада с Панадол след 36 часа(след ваксина обаче)
Дими, ако пробвате с хамомила?

# 251
  • Мнения: 195
Тиги, дано на Яворчо нищо да му няма Praynig Трябва да следиш за температура, повръщане, вялост или продължителен рев. Казвам го само информативно, сигурна съм че всичко ще е наред. Hug от мен.
Кики, много неприятно, но мисля че е по-добре да се успокоиш щом неонатоложка ви е прегледала. Дано не вдигате повече температура Praynig
Димяни, и на вас желая по-спокойна нощ, за да поспите.
За ваксината, са отговорили, и нашата я държах в хладилника от преди нова година и чак днес я поставихме. Вики се държа геройски и въобще не заплака Heart Eyes Иначе сме пораснали с 400 гр и вече сме 6.600, а на дължина с 2 см и сега сме 65 см. Simple Smile
Гита,   bouquet Браво!
Хайде, лека нощ на всички!

# 252
  • Мнения: 116
здрасти в този късен час, но токущо ви изчетох. за ден и половина сте изписали май 10 страници ... браво бе!
изтървах момента със снимките, но здраве да е  Heart Eyes
Sonita за Метро ще ти кажа /поне варненското/, че пускат деца САМО с кенгуро, с количка или на ръце - цък! Ходих ... и точно него ден си изпразвах колата и смъкнах кенгурото. влязах, ама нанай - бързо излязох.
Ребус съжалявам за загубата ви ...  Sad
Тиги дано са само твоите притеснения  Hug
за вземането на урина - на малката звемаха няколко пъти с торбичките за стерилна урина. не е толкова сложно ... аз от втория път се справих  Naughty , при условие, че за първи път виждах такова нещо ...  Crazy
виждам, че вечерите не са леки за много от нас ... ама така е  Mr. Green стискайте зъби ... още такива ни чакат .... ужас  smile3511
айде Гита наздраве. С набора - другия път  Grinning


оп паааа
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА BABY_ILLY! МНОГО ЗДРАВЕ И ЛЮБОВ!
ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ НА МАЛЧОВЦИТЕ!

Последна редакция: пт, 11 яну 2008, 00:09 от ptigra

# 253
  • Мнения: 243
Малко по никое време и в края на темата, ама да почерпя - моята скромна личност днес навършва 25  Flutter лелеее, то това си е направо четвърт век    Blush
Хайде почерпете се за мое здраве




Сега ви оставям, да дремна малко, а пък утре с вас ще си празнувам... ще съм си сама с Яни.
Лека и спокойна нощ ви желая  Hug

# 254
  • Мнения: 3 388
baby_illy, честит празник! Да си здрава и щастлива, най-обичана и усмихната мама   bouquet

ptigra, благодаря за пояснението  Simple Smile Аз тук имам и кенгуро, ама надали и в Бг ще купувам и без това не го ползваме особено, мъжо уж голям мерак имаше. Ще видим те мен няма ли да ме пуснат, ние сме си стари познайници, ахахах.
Хайде лека нощ от мен. Тук много филми дават тази вечер, да им се неначуди човек, че с тези реалити се побъркаха  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт