НЕ ВЯРВАМ НА ОЧИТЕ СИ

  • 2 031
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 595
 Честито! Страхотна новина! Лека и спокойна бременност ти пожелавам  bouquet

# 16
  • Мнения: 2 422
Браво на вас супер лека и безпроблемна мила Hug Party

# 17
  • Мнения: 1 284
Честито!Лека и безпроблемна бременност! Hug

# 18
  • Мнения: 7 716
Поздравления! Laughing

# 19
  • Мнения: 43
Днес бях на при гинеколожката гледа ме на видеозон ама е още рано  /нямам търпение/ в сряда ще отида пак. Изписа ми Дуфастон по половинка два пъти на ден и витамини Центрум матерна. МНОГО СЪМ ЩАСТЛИВА. само се моля всичко да е наред  Praynig. Айде повличам крак и всчки след мен  Heart Eyesbouquet.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Честито , желая ти една лека и безпроблемна бременност!

# 21
  • Plovdiv
  • Мнения: 382
Здравей des111,
много се радвам за тебе, особенно защото и моя случай беше сходен. Дуфастона на мен ми го изписаха, за да ми спрат кървенето през първите седмици на бременността. И аз не вярвах на очите си като видях двете чертички. След първия положителен тест ми дойде / една капка червена кръв /. Помислих си " тъп гаден лъжлив тест". Но след въпросната капка пак 2 дни нямаше цапане. Втория тест пак беше положителен и тогава вече отидох на лекар, т е 10 дни след закъснението. Дори и толкова рано пак може да се установи бременност, само че не през коремчето, а със сонда вътре във влагалището. Ако лекарят ти смята, че е още рано, направи си SURE CHECK, тест за бременност - много са точни. Даже да кървиш, ако покаже 2 черти - бременна си. Желая ти лека бременност и не се притеснявай излишно, аз кървях до 5 месец периодично. Сега съм в 6 - ти , добре съм и се моля да се роди живо и здраво.

# 22
  • Мнения: 844
Честито деси! пожелавам ти лека и безпроблемна бременност!  bouquet

# 23
  • Мнения: 748
Честито ,лека и безпроблемна    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт