Скапана съм, изглеждам подпухнала и се чувствам така .

  • 2 280
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 830
Почини си малко.

Когато усетя, че изпадам в такова състояние, си взимам шоколад, любими неща за хапване и пийване, пускам си любима музика и съвсем скоро съм като нова Peace  Понякога пък отивам в любими забедения или на любими места с приятна компания.

Много добра терапия (от личен опит знам) е шопингтерапията. Идеално се чувствам, когато си купя нещо ново или пък отида на фризьор Flutter

# 16
  • София
  • Мнения: 7 097
Какво правите в случаи когато нямате време за себе си и дори започвате да изоставате със задълженията си?

Ако трябва се лишавам от сън, но намирам време за себе си. При мен обаче по-малкото количество сън се отразява по-добре на външния ми вид, отколкото ако преспя. Спя ли над 8 часа и изглеждам и се чувствам зле. По отношение на задълженията - впрегни някой около теб да ти помага, а ако все пак не успяваш - голяма работа, не е чак такава драма.

# 17
  • Мнения: 4 371
Освен изброените от момичетата, някой хубав масаж ще смъкне доста напрежението.

# 18
  • Мнения: 13 809
Ох ако имаше хапче за настроение, чувствам се скапана толкова съм уморена  Sad , имам отчаяно нужда от почивка - много сън и малко разнообразие ! Започвам да констатирам, че и външният ми вид вече се влошава , това май е вследствие на недоспиването и гадното настроение.
 Какво правите в случаи когато нямате време за себе си и дори започвате да изоставате със задълженията си?

 Иначе сме в ремонт в момента , половината къща беше изкъртена , правихме си ремонт на банята и двете спални и коридора на апартамента / разполагаме се само в дневната и се къпехме във свекъра ми повече от месец , цял ден се топлеше вода на котлона за да се мием ... няма да ви споделям като нямахме няколко дни вода подред, докато сменяха тръбите на апартамента  ooooh!.
Това ви го споделям за да ми влезете в положение и да не си мислите - тази пък поредната лигла ...
Наистина съм уморена - кърмя денонощно още малката си дъщеря, каката беше болна миналата седмица и май и на нас се лепна гадният вирус  - излезе ми и ечемик на окото, за капак на цялото положение  Sick
Имам боклук на терасата за изхвърляне а ми е толкова замръзнало и не ми се излиза даже до кофата за боклук  Embarassed ... оххххх незнам и аз защо ви го пиша всичко това , може би просто се оплаквам  Sad

Криси все едно че чета моята история ...
в ремонт сме от почти 3 месеца - правихме ремонт на кухнята всекидневната коридора килера банята и тоалета - само ти можеш да си представиш какъв ад е, особено като ни изкъртиха банята и като ни сменяха тоалетното гърне, а прибави към това че трябва всеки няколко дена да мъкна към майкини пране а после да го връщам обратно простирам и суша и да мия чиниите на малката мивчица в тоалета.. а съм с две деца- каката на 10 г тресе пубертета и си иска вниманито , а малкия макар и на годинка все още е пристрастен към цока цока.. За да ми е по-весело на Коледа каката беше с двустранна пневмония а малки с антибиотик и грип след което след два дена безсъние изкара първите два зъба.
Чувствам се уморена, изпита и изтощена, лицето ми се опътнало, а очите ми гледат все едно съм малко бездомно кученце. Като капак на всичко пък ми излезе херпес на устната !!!!!
Нямала съм време да се погледна в огледалото от месеци, искам да се изкъпя да си направя маска, маникюр, подхранване на косата.Съпругът ми все каканисва че като свършим ремонта съм щяла да цъфна и да живея на хубаво и чисто но за сега ми се иска да запратя четките валяците и мастарите срещу него ..

Хайде да си поплачем малко мила, а после да се посмеем заедно.
Кураж

Общи условия

Активация на акаунт