Как избрахте ник-а си?

  • 5 704
  • 147
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 10 799
Моминското ми име си взех за ник.  Sunglasses

# 31
  • Мнения: 2 356
  Хапеше ми се бира.

# 32
  • Мнения: X
Отначало мислех да се прасна с ника, с който от години пиша в един друг голям форум, после се отказах...и без много-много да му мисля, се накичих с името на братовчедка ми, която живее в Лондон и е мама на 3 хлапета.
Остава и тя да пише тук и да се засечем, голям купон ще настане.  Crazy

# 33
  • Мнения: 22 471
моят ник е името ми с едно -ма отзад. ))) Просто Mira вече беше заето. )) Та стана Mirama

# 34
  • Мнения: X
Сопрано ми е кръстник.

# 35
  • Мнения: 738
Аз пък пробвах около 80 пъти, строших си нервите ,защото все не ставаше и малко преди да изхвърля пс-то през прозореца, взе че стана тоя...Не че ми е любим ама карай... Tired

# 36
  • София
  • Мнения: 7 206
Така се казвам, пък и съм рижа.
Айде Лиске не лъжи...рижа друг път.
Виж ти, аз пък наистина съм.
Зат'ва съм red.

# 37
  • Мнения: 689
Бях си купила нов парафюм и докато се чудех за ник,погледа ми попадна на опаковката.
Хубаво,но всички решиха,че се казвам Лилия,което съвсем не е така...

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 361
Моят ник е името на ротвайлера ми.

Тъй ли? Толкуз години те познавам и чак сега разбрах що си се именувала така Crazy

Ми не си ме питала бе...бау Mr. Green

# 39
  • Мнения: 459
Исках да си е само Tsvety, но вече и имаше такъв ник  и сложих едно мама отпред и стана. А и тъкмо бях родила.....

# 40
  • Мнения: 948
За ник използвам истинското си име. Аватара, изразява моментното ми състояние. Wink

# 41
  • Мнения: 1 264
Взех си ника от icq-то. Пък там се регистрирах така, защото си бях поспалана преди да се роди малкият разбойник.

# 42
  • Мнения: 1 207
Ами казвам се Станислава и ми викат Таса,а от там Таси.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 345
моя е съвкупност от 2 имена-моето Диана и на сина ми Владимир,та се получи Didimira Mr. Green

# 44
  • Мнения: 1 224
Така ме нарича момчето ми.. Пък ако има и италиано говорящи,значи знаят от къде идва Wink

Общи условия

Активация на акаунт