Роси Новева е в кома?

  • 13 274
  • 167
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 407
Дано да и дойде акъла.Но и на мене ми е жал.

# 31
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Дано се оправи и вземе живота си в ръце...
Ако продължи така, ще свърши като алкохоличка на улицата, просеща или бъркаща в боклуци.

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 891
Дано се оправи момичето.

# 33
  • Мнения: 990
Дано се оправи и най-накрая излезне от измислиния си свят и заживее като нормален човек  Praynig Жал ми е   Sad

# 34
  • Мнения: 3 622
Може и да не е стока Росито, но ми стана мъчно като прочетох че е в кома  Sad

# 35
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Не знам как да изразя мнението си за това момиче, най-доброто което мога да кажа е, че е просто жалка.
Едва ли е била в трезво състояние, когато е паднала и си е ударила главата.
Те хората казват - гъз глава затрива. Та и нейната работа същата. Голям зор да се налива като смок с алкохол\.
Това не е прищявка или скука, а сериозна зависимост. Да, в случая наистина се касае за "голям зор", с който волята не може да се пребори. Не осъждам подобни хора с определения от типа "жалки", за мен те са болни от "себе си", а тази болест най-трудно се лекува.

# 36
  • София
  • Мнения: 2 271
Не мога да повярвам, че на хората им е жал за такива паразити... Тя си живее охолно жалкия животец - пийва, друса се, държи се арогантно, абе, не я бОли за нищо и за никого.... И когато е пострадала от собствения си начин на живот, става жертва и всички много я съжаляват. Не мога.... има много болни, бедни и онеправдани хора, за които бих хабила емоциите си.

# 37
  • Мнения: 3 268
Не може да ме е жал за Росица,това е логичен сценарий при начина й на живот.Най-виновен обаче трябва да се чувства така наречения й баща,който буквално я набута в ръцете на Кемпински,още когато Роси е на 18 години.Като му е алчен задника,сега ще гледа детето си в това състояние.А що се отнася до алкохола,няма как да не се пропиеш,като те мачка старец.Всичко си има цена.

# 38
Вижте тук: ГОРЕЩО: РОСИ НОВЕВА С МОЗЪЧЕН КРЪВОИЗЛИВ ОТ ПОБОЙ?
Аз пък четох, че са я "прали". Другаде се казваше, че били нейните любими цигани.

# 39
  • Мнения: 2 631
Аз само не мога да разбера за какво точно ви е жал!!! Майка и да не я е родила с бутилка водка в ръка? Сама си е избрала този алкохоически начин да се затрива, а има достатъчно пари ако пожелае да се оправи!
Жалете за сираците, хората в неравностойно положение, инвалидите и тези, които не си избират съдбата!
 Crazy

Отивам в друга тема, че ся ще ме изпоОплюете  Whistling

# 40
  • Мнения: 3 092
Не ми е жал за нея. Съгласна съм че това е тежка зависимост и и трябва помощ.Дано да потърси такава. Peace

# 41
  • Мнения: 27 524
Каквато и да е, е човешко да я съжаляваме, а не да я хулим. Наказана е така или иначе достатъчно. Алкохолизмът и наркоманията са болестни състояния, причините за тях са комплексни. Нека не съдим и осъждаме, защото не ни е право.

# 42
  • Мнения: 3 268
Каквато и да е, е човешко да я съжаляваме, а не да я хулим. Наказана е така или иначе достатъчно. Алкохолизмът и наркоманията са болестни състояния, причините за тях са комплексни. Нека не съдим и осъждаме, защото не ни е право.
Блонди,в този форум съдии да търсиш.На Росица й трябва помощ да си стъпи на краката,помощ от близките й,от специалист...Но при положение,че баща й го интересуват само парите,а тя беше начин за печелене на такива,той едва ли може много да й помогне.Сестра й е много симпатична,дано тя да е до нея в този труден момент.Не ми е жал обаче за Роси,защото може би това трябваше да се случи,за да се осъзнае и промени живота си.

# 43
  • София
  • Мнения: 2 271
...може би това трябваше да се случи,за да се осъзнае и промени живота си.
Не ми се вярва много, но дано!

# 44
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

  На мен ми е жал, човек е все пак.Дано се оправи бързо!

Общи условия

Активация на акаунт