Роси Новева е в кома?

  • 13 273
  • 167
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 865
Мъчно ми стана за нея!Мисля,че е преживяла доста за нейната възраст и е намерила утеха в чашката.Дано се оправи,да се вземе в ръце и заживее нов живот.

# 61
  • Мнения: 206
Мъчно ми стана за нея!Мисля,че е преживяла доста за нейната възраст и е намерила утеха в чашката.Дано се оправи,да се вземе в ръце и заживее нов живот.

Присъединявам се Peace

# 62
  • София
  • Мнения: 3 679
Не ми е симпатична,дори може да се каже че ми е антипатична- със странното си и надменно държание....
Но все пак ми стана мъчно за нея,от човешка гледна точка се надявам скоро да се възстанови

# 63
  • Мнения: 6 417
Роси пък най-малкото е надменна. Загубила е майка си доста рано, преживяла го е доста тежко, сега и смъртта на Зографски е още един шок за нея. Всеки живее така, както намери за добре. На никого нищо лошо не е направила-не е обидила никого, ничие гадже не е отмъкнала, никого не е развела.

# 64
  • Мнения: 1 043
Много е лошо когато вместо подкрепа - човек получава шамар, мисля че трябва да и се помогне , живота на някой е малко по жесток - и ако си по слаба личност се поддаваш на болката и все някак си избива !
Само мога да и пожелая да намери подкрепа от някой и да я приеме, за да влезе в релси  Peace
Иначе доброжелатели - бол и плюещи в лицето и зад гърба има ... много важно обаче кой какво си мисли за нея - като гледате сигурно и е запукало много  Rolling Eyes

# 65
  • Мнения: 433
Шушон,ти ме уби бе жена!!!!!!!Смъртта на Зографски бил шок за нея,наистина ли го вярваш hahaha
Такава излагация е тази жена,че просто нямама думи.Аз иначе съм милозлив човек,но тя си е жива карикатура.Всеки път като отива на интервю,и то на живо,е друсана.Поне може малко да се съобрази.А,при Венета как се изряза,че циганите били най-горещите любовници Joy
NO COMMENT!!!!!!!!

# 66
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Леле, колко сте жестоки! Недейте така, никой не е застрахован. Мислиш си, че на теб никога не би се случило и хоп...
Мъчно ми е за Роси, мъчно ми е и за Бритни. Надявам се да се намерят добри хора, които да са до нея и тя самата да намери сили в себе си и смисъл в живота си и да успее отново да стъпи на краката си.

# 67
  • Мнения: 6 417
Шушон,ти ме уби бе жена!!!!!!!Смъртта на Зографски бил шок за нея,наистина ли го вярваш hahaha
Такава излагация е тази жена,че просто нямама думи.Аз иначе съм милозлив човек,но тя си е жива карикатура.Всеки път като отива на интервю,и то на живо,е друсана.Поне може малко да се съобрази.А,при Венета как се изряза,че циганите били най-горещите любовници Joy
NO COMMENT!!!!!!!!
Естествено, че беше шок. Животът й се преобърна на 360 градуса, най-малкото.  Crossing Arms

# 68
  • Мнения: 487
Незнам до колко е истина това за Росица Новева,защото вчера бях в Магама  на долния етаж и в това време чух че някоя влезе горе при жената дето записва часовете и когато се засмя я познах че е тя Росица,защото нейният смях е уникален и няма как да не я познаеш.И сега като виждам темата направо се учудих,щото вчера я чух да се смее в Магама! Shocked

# 69
  • Мнения: 6 417
Не е била Роси със сигурност.  Naughty

# 70
  • Мнения: 403
 #CrazyНезнам какво да кажа

# 71
  • Мнения: 1 114
Естествено, че беше шок. Животът й се преобърна на 360 градуса, най-малкото.  Crossing Arms

На 180 градуса имаш предвид, нали?  Wink

# 72
  • Мнения: 9
Момичета Роси е била съученичка на мъж ми от 3 до 8 клас в Кюстендил. Той ми каза, че е била доста мило момиче, което се е увличало по рисуването (доста и се удавало) и свирело на флейта. Наистина е загубила майка си доста рано. След това е отишла да учи в местния техникум по облекло за дизайнер и започнала да се носи странно (цветни перуки, страшно екстравагантни облекла). Може би не е попаднала в добра среда.

# 73
  • Мнения: 6 417
А може би все още кара бурен пубертет  Thinking

# 74
  • Мнения: 2 755
Нещастно момиче. Много трудно ще й бъде занапред. Дано успее.

Общи условия

Активация на акаунт