Къде и с кого празнувахте 1-вия РД на детето си?

  • 2 088
  • 69
  •   1
Отговори
  • Мнения: 333
Мили мами, предстой ни да отбележим първата годинка на нашето вече порастнало бебче. Ще се радвам да споделите как отпразнувахте вашите.

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 550
У нас с още 5 бебета по на годинка Peace
В Търново няма парти центрове или детски клубове.

# 2
  • Мнения: 5 393
Иво е роден Август месец,та имах по-голям избор от места за празнуване.
На самия ден се събрахме с роднини в едно кафене до блока-бях запазила 3 маси навън.На следващия ден празнувахме с приятели и деца пак на същото място,децата лазеха или тичаха около нас,разпръснати играчки навсякъде-беше весело за всички.

# 3
  • Мнения: 3 316
запис 6те следя  newsm56 и на нас ни предстой

# 4
  • София
  • Мнения: 39 817
Понеже кумът ми е роден на 6ти фев., а Дияна на 8ми, първите няколко РДта празнуваха заедно, накуп с всичките ни приятели.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 362
Роден е края на септември и тогава времето беше доста променливо...празнувахме го в една сладкарница с детски кът вътре. Събрахме приятели с децата си и така. На другият ден беше с бабите и дядото.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 522
В къщи с приятели, които имат деца горе-долу на същата възраст като Ива. Беше много весело, всичко беше в играчки и балони.

# 7
  • Мнения: 4 915
При първото дете - веднъж с бабите и дядовците на самия ден, и веднъж - с приятели - в почивен ден.
При второто ще повторим пак така.  Wink

У дома. Струват ми се малки за детски клубове още.

# 8
  • Мнения: 389
За първия рожден бяхме украсили вкъщи с балони и се бяхме събрали с една моя приятелка и двете ми братовчедки и децата им. РД е през зимата  и за нас беше важно и децата да играят на топло.  newsm38

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 891
Кръщенето и РД бяха в един ден.Празнувахме с роднини в заведение.

# 10
  • Мнения: 304
Празнувахме в къщи-бяха още 6 дечица с разлика 1-2 месеца от Мартин. Имаше много балони и  играчки. Намасата сложих такива храни, каквито могат да хапват и децата. Голяма торта и това беше общо взето. На другия ден с роднините, а на следващия с приятели. Весело си изкарахме всички Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 3 679
Празнувахме вкъщи с родата в деня на обяд.
После няколко поредни дни си поканихме приятелите, но тогава нямаше никой с деца.

Сега с бебето сигурно ще е по-различно.

# 12
  • Мнения: 4 668
Бяхме в къщи ! Поръчахме кетъринг - разни хапки сладки и солени от една фирма и куп други неща .
За бебоците - меню на ХИП Grinning
Ние живеем в мезонет и бях накачила по парапета много балони и играчки .
Беше много весело , не го давам за нищо  Hug
Следващата година в клуб беше доста по - тъпо !

# 13
  • София
  • Мнения: 553
Първо сутринта отидохме на църква да й прочете молитва за здраве. После в една сладкарница с дворче се събрахме на детско парти с други дечица и мами. Следобяд ходихме аз и тя да почерпим в моя офис. Таткото отделно черпи в неговия офис, но без нашето присъствие. Вечерта събрахме роднините вкъщи, а на другият ден - приятелите. Беше наистина много вълнуващ и тържествен ден !

# 14
  • Мнения: 592
И на двете за 1-я им рожден ден не съм правила детско парти а с роднини и приятели сме празнували в заведения.
На голямата за 2 и 3 РД и ги правих в детски клубове,но за 1-я ми се струват малки за детски партита.
Според мен 1-я РД е повече празник за мама и тати,а нататък когато децата повече разбират и могат да се позабавляват си е само детски празник(но това си е мое мнение)

# 15
  • Мнения: 812
с роднини в една сладкарница

# 16
  • София
  • Мнения: 721
Ние празнувахме в три стъпки Laughing
Първо - в къщи с приятели и роднини.
Второ - на другия ден в детско клубче, с дечицата на няколко мамчета, с които родихме заедно Heart Eyes
И трето - общ рожден ден с двайсетина форумски декемврийчета!

Големи празненства, голямо чудо Grinning

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
На заведение сутрин с детска дружина за час,час и половина!Не ангажиращо просто децата си играеха ,а ние с мамите се почерпихме.Не е детски център.
Вечерта с най-близките ни роднини .

# 18
  • Мнения: 289
Кръщенето и РД бяха в един ден.Празнувахме с роднини в заведение.

И при нас беше така  Grinning

Празнувахме близо до Рилския манастир - там беше кръщенето.

# 19
  • София
  • Мнения: 7 077
В детски клуб с приятелки и техните дечица, вечерта вкъщи с бабите.

# 20
  • Мнения: 2 646
С роднините в къщи.В нашия град няма детски клубове,а не исках да ходя по заведения с бебето.

# 21
  • Мнения: 537
С роднините в къщи.В нашия град няма детски клубове,а не исках да ходя по заведения с бебето.

И ние така  Peace Наобяд бяха бабите и дядовците, а вечерта нашите приятели. Стана весело и доста вълнуващо за малката  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 5 401
В самия ден (беше вторник) празнувахме с приятелчета на неговата възраст и майките им у нас. Мъжито си взе отпуска и заедно с кандидат-кръстника на Каби, помагаха по време на купона. Беше супер весело, поне според мен. Когато децата си тръгваха, подарихме на всяко по 1 балонче.  Grinning

В събота пък поканихме родителите ни и кумовете ни и отново отбелязахме празника на детето.  Wink

Желая ви весел купон и ЧРД!   bouquet

# 23
  • Мнения: 447
През деня празнувахме в къщи с няколко деца и техните майки ,вечерта с приятели на заведение



 

# 24
  • Мнения: 151
При първото дете - веднъж с бабите и дядовците на самия ден, и веднъж - с приятели - в почивен ден.
При второто ще повторим пак така.  Wink

У дома. Струват ми се малки за детски клубове още.

И ние така.

# 25
  • Мнения: 27 524
Вкъщи, с приятели. Няма смисъл от клуб и забави, много са малки.

# 26
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 468
На заведение с мои приятелки и децата им, всички между 1 и 3 години. Беше малка лудница, но беше хубаво.

# 27
  • Мнения: 656
Празнувахме вкъщи с бабите и дядовците.Струваше ми се многа малка,за да я водя по заведения.

# 28
  • Мнения: 1 371
С роднини и приятели. Имаше малки дечица, падна игра голяма. Прекарахме си страхотно.
Пожелавам Ви същото и на вас.

# 29
  • Мнения: 3 929
Първият рожден ден празнувахме вкъщи с родителите на мъжа ми и моите, кумовете и девер ми и етърва ми. На следващия ден беше кръщенето му и пак си бяхме ние, като дойдоха брат ми и снаха ми с децата и баба му на мъжа ми.

# 30
  • Мнения: 1 701
Точно на рождения й ден я кръстихме и се събрахме с роднините в една хубава кръчма с голяма красива градина /но това все пак беше през юли/.
На следващия ден направихме бебешко парти в едно детско клубче.  Peace

# 31
  • Мнения: 1 440
В къщи с баби и дядовци,бебета и няколко приятелки отпразнувахме първия рожден ден на дъщеря ми.Все си мисля,че на 1 годинка им е рано за клубчета,още са си бебета.

# 32
  • Мнения: 201
Исках да е в клуб с наши приятели и техните деца. Но той се разболя. Импровизирахме по домашно му.

# 33
  • Мнения: 54
На нас ни предстои на 28 януари,мисля да се сме в къщи .Защото сме още малки за детските клубчета. smile3504  Party Time 

# 34
  • Мнения: 3 695
С роднини, приятели и дечица в детско клубче! Беше страхотно!  Party

# 35
  • Мнения: 8 999
Вкъщи с роднини и приятели /наши/ и още два такива дребосъка - лични приятели на рожденичката. Синът ми беше превилигирован, защото покрай сестра си се сдоби с повече другарчета на тази крехка възраст - неговият рожден ден беше също вкъщи, но с повече деца.

# 36
  • Мнения: 1 586
Хриси е роден на 31.08. ,тогава правихме и кръщенето в църквата а после празнувахме в едно заведение на брега на морето с приятели и роднини. Flutter

# 37
  • Мнения: 4 406
събрах познати майки с дечица на близка възраст да ги почерпя по случая. децата проспаха събитието, беше следобедния им сън. вечерта роднините дойдоха на гости у дома.

# 38
  • Мнения: 1 479
И на 2-та пьрвите рождени дни празнувахме в кьщи с приятели и роднини.

# 39
  • Мнения: 161
Кръщенето и РД бяха в един  ден,празнувахме в ресторант с  най-близките роднини и приятели.

# 40
  • Мнения: 2 777
Първи път - къщи с родата,сестра ми има 3 деца + нашия стават 4 купона беше пълен.То бяха песни,духане на свещи,ядене на торта с ръце....лудница стана  Joy
Втори път с приятели - но там вече ги обединихме нещата.Празнувахме РД на малкия и моя.

# 41
  • Мнения: 566
по принцип трябваше да бъде в градината на едно заведение, но точно преди Рд имаше буря и се наложи да сме вътре.
Рд мина на две смени
- първата деца на неговата възраст и деца на мои приятелки и роднини
- втората група малко по-късно - баби, дядовци, лели

Беше абсолютна лудница!!!

# 42
  • София
  • Мнения: 6 011
Падаше се през седмицата и на деня се почерпихме няколко майчета в Неделя.
В събота след рождения ден се събрахме двадесетина души - приятели и роднини в ресторанта на Скай Уей.

# 43
  • Earth
  • Мнения: 1 952
СЪбрах идеи празнуване на 1-ви рожден ден  Mr. Green   bouquet  bouquet

# 44
  • Мнения: 4 447
В къщи с много балони и прекрасна украса.

Празнувахме на два пъти и ни се разказа играта!

# 45
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Стиви е роден лятото и направихме РД на открито, в заведене до нас. С приятелки с деца около неговата възраст. Почти цялото заведение беше наше. Поръчах меню от там, занесох само тортата и украсата. Заведението има и люлки и парзалки и децата добре се позабавляваха.
После се прибрахме на чисто и подредено у дома....10 току проходили деца и техните майки щяха да ми дойдат множко в къщи.

# 46
  • Мнения: 6 390
в къщи с роднини бяхме

# 47
  • Мнения: 2 587
в къщи с роднини бяхме

И ние така!

# 48
  • Мнения: 2 000
Вкъщи, със семейството. Едва тази година мисля да направим рождения ден на Митко в детско заведение.

# 49
  • Русе
  • Мнения: 2 354
на заведение с приятелчета , вечерта с роднините вкъщи

# 50
  • София
  • Мнения: 12 554
Вкъщи с още четири дечица и родителите им, плюс най-близките ми - майка, брат ми и приятелката му.

# 51
  • Мнения: 753
1 рожден ден + кръщене - с баби и дядовци, лели, братовчедчета,... в заведение

# 52
  • Мнения: 2 171
Празнувахме първия рожден ден в Макдоналдс. Събрахме се най-близките роднини - само с бабите и дядовците и повече приятели с малки деца. Втория рожден ден празнувахме в детски парти клуб и определено беше по-хубаво от първия път. В Макдоналдс партито е само 1 час и малко претупват нещата, докато в детския клуб бяхме 2 часа, какичка си играеше с децата, имаше подаръци за всички малки гости и децата много се забавляваха. Освен това не се занимаваш с нищо - тортата си я избрахме от каталог и я поръчаха от клуба, а след края на тържеството не ти се налага да чистиш и да миеш купища чаши и чинии Peace

# 53
  • Мнения: 4 621
В заведение с наши приятели с деца и бабата и дядото Hug

# 54
  • Мнения: 7 474
В къщи с още едно бебе и бабите, следващите вече в детски клуб  Laughing

# 55
  • Мнения: 1 485
В ресторант с най-близките!

# 56
  • Мнения: 2 614
Сутринта с приятелчетата, все бебоци на по годинка. Вечерта с приятели, които бяха на работа през деня! А в събота след РД с роднините  Flutter Беше дълъг празник. Също както тази година  Mr. Green

# 57
  • София
  • Мнения: 3 249
Денят е утре! Simple Smile Тъй като е събота, ще се съберем с бабите и най-близки роднини, а в неделя сме поканили приятели.

Решихме да разделим празненството на две части, защото се притесняваме да не й дойде в повече емоцията.

Освен това ми се струва малка за детски клуб - в такъв ще празнува втория или третия си рожден ден и занапред с приятелчета. Сега е нужно обстановката да е най-близка до тази, с която нормално е свиканала. Периодът съвпадна и с усилено зъбоникнене, температура, никакъв апетит и смятам, че на първо място има нужда от спокойствие.

# 58
  • София
  • Мнения: 44 225
В къщи. Само с роднини...
Втория пак в къщи, но веднъж с роднини и веднъж с бебета...

# 59
  • Мнения: 472
По обяд събрахме приятелчетата в градинката, в която обикновено си играят. Бяхме купили торта,  балони и пр.за децата. Мамите се почерпихме от близкото кафене. Привечер в къщи с родата  Hug

# 60
  • Мнения: 333
Благодаря много за идейте! Hug

# 61
  • Мнения: 903
В нас с много роднини и приятели, а гостите на Иванна бяха около 10 деца наборчета. С торта, балони, сокчета, сладки, мезе ракиика, саладки и много други неща. Беше страхотно и много весело. А ето Ви и снимки http://www.snimka.bg/album.php?album_id=147827

# 62
  • Мнения: 108
На самия ден, вкъщи с три приятелчета и майките им. Тази година плановете са други:)

# 63
  • Мнения: 2 005
Първо го кръщавахме , а след това се качихме с най-близките и приятели на вилата , където работи съпруга ми  Party Там се почерпихме порядъчно и Криси получи невероятни подаръци Joy Joy Joy

# 64
  • Мнения: 520
В къщи с роднини и приятели!

# 65
  • Мнения: X
В детски клуб, поканих всички приятели и познати, които имат деца. Бяха от 1 до 10 години, но на всички им беше много забавно, по-големите забавляваха малките, заедно с аниматорките от клуба. Стана страхотно парти, децата бяха много доволни и щастливи, а за нас това беше най-важното, все пак е детски рожден ден.

# 66
  • Мнения: 941
 в къщи, поканих кварталните и приятелчета на нейната възраст заедно с майчетата, направих сандвичи които са подходящи за децата, имаше и солени нещица, сладките ги бях поскрила, сокчета взех, всичко беше на нивото на децата и те сами се обслужваха, беше много забавно, в почивния ден пък се събрахме с роднините,

Последна редакция: нд, 13 яну 2008, 15:13 от Клара

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
И на двете - вкъщи със приятели и роднини.

# 68
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 924
На щерката ЧРД-то празнувахме у дома с бабите, дядото, кръстниците, лелите и чичовците. На тази възраст децата още не се сещат от партита, затова така решихме. Виж, за втория рожден ден направихме парти в детски клуб. Синът ми е още малък, но като стигнем до първия рожден ден, сигурно пак ще сме у дома. После - на друго място. Grinning

# 69
  • Мнения: 2 910
1-вият РД празнувахме в домашна обстановка с близки и роднини.

Общи условия

Активация на акаунт