Къде и с кого празнувахте 1-вия РД на детето си?

  • 2 083
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 812
с роднини в една сладкарница

# 16
  • София
  • Мнения: 721
Ние празнувахме в три стъпки Laughing
Първо - в къщи с приятели и роднини.
Второ - на другия ден в детско клубче, с дечицата на няколко мамчета, с които родихме заедно Heart Eyes
И трето - общ рожден ден с двайсетина форумски декемврийчета!

Големи празненства, голямо чудо Grinning

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
На заведение сутрин с детска дружина за час,час и половина!Не ангажиращо просто децата си играеха ,а ние с мамите се почерпихме.Не е детски център.
Вечерта с най-близките ни роднини .

# 18
  • Мнения: 289
Кръщенето и РД бяха в един ден.Празнувахме с роднини в заведение.

И при нас беше така  Grinning

Празнувахме близо до Рилския манастир - там беше кръщенето.

# 19
  • София
  • Мнения: 7 039
В детски клуб с приятелки и техните дечица, вечерта вкъщи с бабите.

# 20
  • Мнения: 2 622
С роднините в къщи.В нашия град няма детски клубове,а не исках да ходя по заведения с бебето.

# 21
  • Мнения: 537
С роднините в къщи.В нашия град няма детски клубове,а не исках да ходя по заведения с бебето.

И ние така  Peace Наобяд бяха бабите и дядовците, а вечерта нашите приятели. Стана весело и доста вълнуващо за малката  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 5 401
В самия ден (беше вторник) празнувахме с приятелчета на неговата възраст и майките им у нас. Мъжито си взе отпуска и заедно с кандидат-кръстника на Каби, помагаха по време на купона. Беше супер весело, поне според мен. Когато децата си тръгваха, подарихме на всяко по 1 балонче.  Grinning

В събота пък поканихме родителите ни и кумовете ни и отново отбелязахме празника на детето.  Wink

Желая ви весел купон и ЧРД!   bouquet

# 23
  • Мнения: 447
През деня празнувахме в къщи с няколко деца и техните майки ,вечерта с приятели на заведение



 

# 24
  • Мнения: 151
При първото дете - веднъж с бабите и дядовците на самия ден, и веднъж - с приятели - в почивен ден.
При второто ще повторим пак така.  Wink

У дома. Струват ми се малки за детски клубове още.

И ние така.

# 25
  • Мнения: 27 524
Вкъщи, с приятели. Няма смисъл от клуб и забави, много са малки.

# 26
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
На заведение с мои приятелки и децата им, всички между 1 и 3 години. Беше малка лудница, но беше хубаво.

# 27
  • Мнения: 656
Празнувахме вкъщи с бабите и дядовците.Струваше ми се многа малка,за да я водя по заведения.

# 28
  • Мнения: 1 371
С роднини и приятели. Имаше малки дечица, падна игра голяма. Прекарахме си страхотно.
Пожелавам Ви същото и на вас.

# 29
  • Мнения: 3 929
Първият рожден ден празнувахме вкъщи с родителите на мъжа ми и моите, кумовете и девер ми и етърва ми. На следващия ден беше кръщенето му и пак си бяхме ние, като дойдоха брат ми и снаха ми с децата и баба му на мъжа ми.

Общи условия

Активация на акаунт