Къде и с кого празнувахте 1-вия РД на детето си?

  • 2 093
  • 69
  •   1
Отговори
# 45
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 400
Стиви е роден лятото и направихме РД на открито, в заведене до нас. С приятелки с деца около неговата възраст. Почти цялото заведение беше наше. Поръчах меню от там, занесох само тортата и украсата. Заведението има и люлки и парзалки и децата добре се позабавляваха.
После се прибрахме на чисто и подредено у дома....10 току проходили деца и техните майки щяха да ми дойдат множко в къщи.

# 46
  • Мнения: 6 390
в къщи с роднини бяхме

# 47
  • Мнения: 2 587
в къщи с роднини бяхме

И ние така!

# 48
  • Мнения: 2 000
Вкъщи, със семейството. Едва тази година мисля да направим рождения ден на Митко в детско заведение.

# 49
  • Русе
  • Мнения: 2 354
на заведение с приятелчета , вечерта с роднините вкъщи

# 50
  • София
  • Мнения: 12 555
Вкъщи с още четири дечица и родителите им, плюс най-близките ми - майка, брат ми и приятелката му.

# 51
  • Мнения: 753
1 рожден ден + кръщене - с баби и дядовци, лели, братовчедчета,... в заведение

# 52
  • Мнения: 2 171
Празнувахме първия рожден ден в Макдоналдс. Събрахме се най-близките роднини - само с бабите и дядовците и повече приятели с малки деца. Втория рожден ден празнувахме в детски парти клуб и определено беше по-хубаво от първия път. В Макдоналдс партито е само 1 час и малко претупват нещата, докато в детския клуб бяхме 2 часа, какичка си играеше с децата, имаше подаръци за всички малки гости и децата много се забавляваха. Освен това не се занимаваш с нищо - тортата си я избрахме от каталог и я поръчаха от клуба, а след края на тържеството не ти се налага да чистиш и да миеш купища чаши и чинии Peace

# 53
  • Мнения: 4 621
В заведение с наши приятели с деца и бабата и дядото Hug

# 54
  • Мнения: 7 474
В къщи с още едно бебе и бабите, следващите вече в детски клуб  Laughing

# 55
  • Мнения: 1 485
В ресторант с най-близките!

# 56
  • Мнения: 2 614
Сутринта с приятелчетата, все бебоци на по годинка. Вечерта с приятели, които бяха на работа през деня! А в събота след РД с роднините  Flutter Беше дълъг празник. Също както тази година  Mr. Green

# 57
  • София
  • Мнения: 3 249
Денят е утре! Simple Smile Тъй като е събота, ще се съберем с бабите и най-близки роднини, а в неделя сме поканили приятели.

Решихме да разделим празненството на две части, защото се притесняваме да не й дойде в повече емоцията.

Освен това ми се струва малка за детски клуб - в такъв ще празнува втория или третия си рожден ден и занапред с приятелчета. Сега е нужно обстановката да е най-близка до тази, с която нормално е свиканала. Периодът съвпадна и с усилено зъбоникнене, температура, никакъв апетит и смятам, че на първо място има нужда от спокойствие.

# 58
  • София
  • Мнения: 44 283
В къщи. Само с роднини...
Втория пак в къщи, но веднъж с роднини и веднъж с бебета...

# 59
  • Мнения: 472
По обяд събрахме приятелчетата в градинката, в която обикновено си играят. Бяхме купили торта,  балони и пр.за децата. Мамите се почерпихме от близкото кафене. Привечер в къщи с родата  Hug

Общи условия

Активация на акаунт