Хубава тъмнокафява боя

  • 15 182
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 181
определено л'ореал и гарниер горят косата най-малко .
да ама вела прави по-равномерен цвят и държи повече  Grinning личен опит

# 16
  • Мнения: 209
И аз бих ти препоръчала Лореал

# 17
  • Мнения: 3 268
Аз съм много доволна от L'Oreal. Сега съм с Кастинга, тя не изтощава косата.
Да,Кастинге хубава и Гарние 100% цвят също.

# 18
  • Мнения: 1 802
за Garnie Color Naturals какво ще кажете?
Точно със такава се боядисах последният път. Цвета беше златисто кафяво. Хареса ми, косата ми не се изтощи. Имам си блясък и жизненост и хубав цвят.  Peace
Аз си взех за проба на Палетте, но още не съм се мацала Wink Имат мн хубави кафеви нюанси, аз си избрах Шоколад, пък да видим ...
Не мога да се сдържа да не кажа... От Палетте така ми е изгаряла косата, че после се ронеше като чубрица. Много я мразя тази боя  Close

# 19
  • Мнения: 181
а някой пробвал ли е Кастинг на много бели коси?
при мен има участъци със 100% белота Sad а останалата ми коса си е нормално кестенява. само велатон досега ми е правила равномерен цвят, но съм бременна и сега съм решила да ползвам по-безвредна боя. боядисах се два пъти с hennaplus, но бялото си личи. освен това ми е и скъпа Sad

# 20
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Професионалните на лореал - аз се правя тъмнокафяв цвят като моята фризьорка смесва два кафяви цвята, по-светъл и по-тъмен и става супер  Flutter
Иначе точно на вела съм пробвала златист шоколад мисля беше лятото и стана добре, но не беше трайна  Thinking

# 21
  • Мнения: 90
а някой пробвал ли е Кастинг на много бели коси?
при мен има участъци със 100% белота Sad а останалата ми коса си е нормално кестенява. само велатон досега ми е правила равномерен цвят, но съм бременна и сега съм решила да ползвам по-безвредна боя. боядисах се два пъти с hennaplus, но бялото си личи. освен това ми е и скъпа Sad
моята приятелка го пробва, а тя има повечко бели коси. не остана доволна. няма хубава покривност, отмива се бързо.ама то е и нормално де, тя се води тон върху тон.

# 22
  • Мнения: 17 407
КАстинг ми прави белите косми сини, под 50 процента са ми, така като гледам Mr. Green Пробвала съм и Салерм безамонячна, по- добра е отвсякъде.

# 23
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

да ама вела прави по-равномерен цвят и държи повече  Grinning личен опит

на Wella при мен покрива на 100% белите коси и е много по-трайна от останалите бои.

слагат ми някаква без никакви химии.
много съм доволна Peace

# 24
  • Мнения: 144
Боядисвам се с тъмнокестенява на Гарние и съм доволна.В началото става почти черна но постепенно се отмива.Така минава повече време до следващото боядисване и се изтощава по малко.

# 25
  • Мнения: 5 026
Лореал Кастинг- има доста цветове с отенъци .

# 26
  • Мнения: 90
Боядисвам се с тъмнокестенява на Гарние и съм доволна.В началото става почти черна но постепенно се отмива.Така минава повече време до следващото боядисване и се изтощава по малко.
кой номер е боята?аз мисля да си взема тази

# 27
  • Мнения: 68
момичета да ви попитам на веллатон..шоколадовите цветове стават ли добре?

# 28
  • Мнения: 22
Аз си взех за проба на Палетте, но още не съм се мацала Wink Имат мн хубави кафеви нюанси, аз си избрах Шоколад, пък да видим ...

аз я пробвах и много ми хареса-косата става супер лъскава и цвета е много хубав

# 29
  • Мнения: 1 243
Аз си взех за проба на Палетте, но още не съм се мацала Wink Имат мн хубави кафеви нюанси, аз си избрах Шоколад, пък да видим ...

аз я пробвах и много ми хареса-косата става супер лъскава и цвета е много хубав

Лина, а става ли косата много тъмна, почти черна? Защото моята в момента е доста тъмничко, тъмно кафяво...Да не стане още по-тъмна? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт