Първолак 2008-2009, записване

  • 16 927
  • 245
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 172
Здравейте и от мен
аз малко се позабавих със списъка съжалявам за което, ама виждам че има за 118 училище,нашият е същия с тази разлика че ни искат 5 молива, цветни моливи, 3 блокчета и бележник за съобщения, в който щели да си записват какви домашни имат и всякакви други неща.
Колкото до първият учебен ден аз мисля да е с панталон и ризка да бъде елегантен, на него това много му харесва даже имаме и панталон и риза, ама май е качил едно две килца и може панталона да го сменяме хахахахаха  Embarassed
Искам сега да споделя нещо с вас да кажете какво мислите. Много ме тормози въпроса с това през зимата децатада седят по цял ден с ботуши или дебели зимни обувки. Мисля да говоря на род среша с госпожата да измислим нещо по този въпрос. Спомням си че на мен никак не ми е било приятно и все ходех с някакви леки обувки и краката все ми бяха мокри.
А за физическото незнам какво да му купувам цял анцунг ли половинки ли?

# 166
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
При нас в стаите има гардеробчета за всяко дете,така че няма да е проблем да си носи обувки за преобуване. newsm78
За физическото за лятото ни казаха засължително бяла тениска и шорти,за зимата май нямаше изисквания.
Зависи колко топло ще е в салона. Confused

# 167
  • Мнения: 2 175
Като гледам как вече са ви раздали списъци и знаете почти всичко..направо изтръпвам.
На нас още нищо не са ни казали или дали, чак в началото на септември щяло да има родителска среща и тогава..

# 168
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Като гледам как вече са ви раздали списъци и знаете почти всичко..направо изтръпвам.
На нас още нищо не са ни казали или дали, чак в началото на септември щяло да има родителска среща и тогава..

 Задължителните от списъка се купуват лесно.влизаш в една по-голяма книжарница и сте готови.
 Попълването на гардероба май е по-трудната част. ooooh!

# 169
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 385
................................
 Попълването на гардероба май е по-трудната част. ooooh!

Да, така е. Особено за първия ден . . Пък после може да му хареса и да иска и всеки ден да е така . .

# 170
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
jd,ти какво реши да вземеш за Петьо?

# 171
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 387
Аз за гардероба май ще изчакам  Thinking Тантура замина за две седмици на село/море при баба ми и се върна дунда  Tired Не, че не беше започнала от преди това, де, ама май е рано за дрехи за есента. Вчера много й харесах една пола за кръщенето на Емма и ако й става и за първия учебен ден, ще е чудесно.

# 172
  • Мнения: 3 886
Ние купихме малко от нешата тетрадките по математика за 1 и 2 срок.Взвх и сборник по математика  и както върви за нула време ще го глътне.Крис ходи при моя  комшийка която ми беше учителка по английски да учи там  да пише  по бързо Crazyте са 3 деца
внуците и 2 бр те са 2 клас единя учи немски а крис и другото дете по английски ooooh!като има желание какво да сторя
нека пише newsm78

# 173
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 385
jd,ти какво реши да вземеш за Петьо?

Засега си мисля за панталон, модел а ла дънки (джобове, платки, декоративни шевове и прочие), но от друг, тънък и мек плат + ризка с къс ръкав или нещо с якичка и само две копченца под нея. Като цвят, почти сигурно е, че ще има нещо синьо по себе си. Даже много синьо.  Mr. Green

# 174
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 При нас задължително трябва да е рокля или пола,нали я знаеш нашата кокона каква е /панталоните за нея не са дрехи  Mr. Green/.
 Но не ми се иска да е официална,по-скоро нещо спортно-елегантно,но нищо не мога да намеря. ooooh!
 Мамите на девойки да помагат ако са виждали някъде нещо хубаво.

# 175
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 387
Фантичка, далече ли ти са Пътеките в Мл1? Нали отвориха два ТЦ-ра-детски магазини да искаш в тях, а и сега има намаленийца. В единия харесах пола за Тантура, само размер да има  ooooh! И аз не си падам по официалните детски дрехи, така че може и ти да харесаш нещо там.

# 176
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Фантичка, далече ли ти са Пътеките в Мл1? Нали отвориха два ТЦ-ра-детски магазини да искаш в тях, а и сега има намаленийца. В единия харесах пола за Тантура, само размер да има  ooooh! И аз не си падам по официалните детски дрехи, така че може и ти да харесаш нещо там.

 Не ми е безбожно далече,ще отида до там. Peace
 Дано да си харесам нещо. ooooh!

# 177
  • Мнения: 2 716
Ние сме "пей сърце"  Laughing
Нищо не подготвям.
Бюро имат. Тетрадки има на всеки ъгъл. Ако ги купя сега, до 15.09. ще са отдавна свършили.
За рождения си ден (февруари) получи несесер на Уинкс   bowuu Май е пълен с някакви неща вече. Има един хубав кадифен костюм - пола със сако. /снимката на Орхидея не ми се отвори  Sad /
Но пък в нейна чест ще направим ремонт на детската - дограма, ламинат, латекс, нови гардероби и шкафове.

# 178
  • Мнения: 3 886
Аз нямам проблеми раното им свършване на тетрадките.Има една Книжарница  на ул ПОП БОГОМИЛ 41 страшни нещица има там .Купих половината от нещата от там hahaha

# 179
  • София
  • Мнения: 39 945
и Дияна вчера получи несесер на Уинкс Simple Smile Успя да закачи още цветни моливи и химикал. Та си напълни несесера. Питаше дали има фулмастери на Уинкс, но не я огря. Сега казва "мамо остава само да му купиш няколко химикалки на Уинкс и една гумичка"  Joy

/снимката на Орхидея не ми се отвори  Sad /
А, голям пич е сина й Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт