Кога се върнахте на работа?

  • 2 570
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 155
Върнах се когато Бояна беше на 5 месеца. Просто така се наложи...

# 31
  • Мнения: 3 478
Първият път след 6 седмици, втория след 8 седмици.

# 32
  • Мнения: 2 005
Като стана на 1г. и 8м. започнах работа Peace

# 33
  • Мнения: 922
Върнах се когато детето стана на 8 месеца.

# 34
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Ще се върна на работа следващата седмица, синът ми е на 9 месеца. Аз също много се притеснявам от това, което предстои Confused

# 35
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Имам собствен бизнес и никога не съм спирала да работя.......
от вкъщи, с бебчо в офиса или с баба у дома - справям се някак.
И защото аз решавам, работя по 3-4 часа на ден и така докато бебо има нужда от мен ( годинка, две, три,четири   Mr. Green) .
това е идеалният вариант за нас  Hug

# 36
  • Мнения: 215
И двете деца съм си ги гледала до 5-я месец.
Първият път се налагаше да тръгна на работа, защото тогава само 3 месеца ми плащаха 90% от заплата и нямахме пари.
Вторият път е изцяло мой избор.
Не съжалявам. Нямам никакви угризения и не смятам, че децата ми са лишени от вниманието ми. Дори напротив. Имаме си време само и единствено за нас. А децата ми имат спокойна, реализирана и финансово независима майка ( таткото не е с нас).

# 37
  • Мнения: 19
Наложи се да се върна на работа, когато Теди беше на 10 месеца.Извикаха ме и предложението не беше за отказване.Сега, когато се връщам назад съжалявам страшно много-поне при мен е така. Наехме детегледачка, а и баща й работи на смени, така че ми беше спокойно.Единственото ми притеснение беше,че не мога да съм съпричастна към по-голямата част от ежедневието й.Никога няма да забравя думите на детегледачката, когато се обадих един ден вкъщи и тя ми каза:"Хайде, прибирай се бързо, че имаме изненада!"Аз разбира се настоях да ми каже и се оказа, че Теди е проходила.Нямам думи да ви опиша как се почувствах!
Но всеки си решава сам,преценява всички положителни и отрицателни страни от едно евентуално по-ранно завръщане на работа.
Желая успех на всички, които ще го правят!

# 38
  • Мнения: 645
Когато синът ми стана на 2 год. и 4 мес. Но ми се искаше да остана с него поне докато навърши 3 годинки. Уви.

# 39
  • Мнения: 4 621
След 10 месеца Hug

# 40
  • Мнения: 153
върнах се когато беше на 4 месец - оставиях на детегледачка (поната и мила жежа, на която случих слава богу). Сега вече моето съкровище е голяма - на 2 г. и 11 месеца, ходи на ясла и голяма фурия - да ми е жива и здрава! Въпреки това се чувствам до някаква степен виновна, че трябваше толкова от малка да я поверя на гружите на друг човек, макар и свестен и все още с нетърпение чакам да я взема от детската и тичам натам след работа, ако може и минутка да е, но да си взема по-рано!

# 41
  • София
  • Мнения: 7 056
След вторият месец. Оставих го на моята майка.Раздялата аз я приех доста по-тежко от детето, дълго време имах угризения, но пък нямах избор.

# 42
  • София
  • Мнения: 4 294
С голямата дъщеря - когато навърши 1 година.
При малката - когато стана на 1 г. и 1 месец.

# 43
  • Мнения: 1 485
Върнах се след 3г и половина

# 44
Върнах се на работа, когато синът ми беше на около 5 месеца.Баща му го гледа в отпуската си, после майка ми, след това дойде и моята.Така се редувахме докато дойде време за ясла.

Общи условия

Активация на акаунт