Съпруги ,чиито мъже пътуват - 3

  • 30 328
  • 285
  •   1
Отговори
# 225
Малко ме е яд,че не дойдох,но нали ще има и други срещи Simple SmileОлинце,сигурно вече си под напрежение Simple Smileнеостана.Радвам се за теб,защото посрещането е най-хубавия момент.На мен ми предстои да изпращам,а най-го мразя това,ама няма как.

# 226
Здравейте!  Simple Smile Нова съм във форума, но се обръщам точно към вас .. надявам се да имате опит по въпроса ми.
Мъжът ми пътува с камион. Допреди седмици връзката ни беше единственопо телефона, но при това си идване си упи лап- топ с вграден wireless. Искаме когато спре на бензиностанция да имаме връзка по skype и да може да използва интернет. Проблемът е че може би в Германия тази услуга е платена , но незнаем как точно става механизма на плащане и инсталация. Надявам се ,че ще можете да ни помогнете.
Поздрави на всички Simple Smile

# 227
  • Мнения: 74
Здравейте!  Simple Smile Нова съм във форума, но се обръщам точно към вас .. надявам се да имате опит по въпроса ми.
Мъжът ми пътува с камион. Допреди седмици връзката ни беше единственопо телефона, но при това си идване си упи лап- топ с вграден wireless. Искаме когато спре на бензиностанция да имаме връзка по skype и да може да използва интернет. Проблемът е че може би в Германия тази услуга е платена , но незнаем как точно става механизма на плащане и инсталация. Надявам се ,че ще можете да ни помогнете.
Поздрави на всички Simple Smile
Вие изобщо пробвали ли сте да се свържете, т.е. той да се върже за мрежа?!

# 228
Да,разбира се, но във Франция се появявало квадратче ,в което да въвежда някакви данни,а в Германия не ставало нищо. Мъжът ми тепърва започва да се занимава с компютъра, така че ще е добре ако някой ни обясни в подробности какво точно да се натисне.

# 229
  • Мнения: 74
Ами, ако има безплатен нет просто се връзваш посредством стандартната иконка за безжичен. Лаптоп-а сам си намира мрежите стига да има такива, след което пробваш да се вържеш за някоя! Отделно самите мрежи са различни и може да няма драйвери... знам ли?! Малко наизуст говорим в момента... нека момичетата, които комуникират така да помагат!!!
Моят мъж се връзва където свари... летища, кафета, на самия кораб, ако са в градска част и така... дори от OMV-а в Бъгария!

# 230
  • Мнения: 74
... по-подробно:
Start Menu/Control panel/Network Connections и там двойно кликване на Wireless Network Connection, тогава се отваря прозорец със съществуващите мрежи в момента! Като се позиционира на някоя от тях, долу в дясно има бутон Connect и това е!

# 231
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Варненска среща на 19.01.
Другият път, дано се съберем пълен отбор  Grinning

снимки:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=212017&photo=1

# 232
  • Мнения: 239
Здравейте,моя Зузи днес пак му тече кръв от носа.Май доста се е ударил в заведението.Утре,ако пак се повтори отиваме на лекар.Олинце ,благодаря за снимките и приятно посрещане.

# 233
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Кога се е ударил?
като падна ли?

# 234
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Страхотни снимки и от двете срещи и все хубавици.

# 235
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Ле-ле,милото! Cry
Кръвта не беше много,но за всеки случай го закарай на УНГ да го прегледат.

# 236
  • Мнения: 239
Да,в заведението се спъна в крака на сервитьорката и си разби носа.Утре няма да го пусна на градина и ще отидем на УНГ за мое спокойствие.На другата среща с каска running ще се обезопасим.

# 237
  • Мнения: 323
Спокойно Роди,ще му мине.Поздрави вси4ки у вас

# 238

Олинце, снимките са страхотни, ами как няма да са като ние сме там.
Пожелавам ти безпроблемно кацане и голяма прегръдка за любимия човек.
А ти Роди ако имаш някакъв проблем с детето ми се обади.
Илиева, предаде ли поздравите ми?
  costumed050

# 239
  • Мнения: 239
Спокойно Роди,ще му мине.Поздрави вси4ки у вас
Е...и тук се намерихме Hug.Поздрави и на вас.

Общи условия

Активация на акаунт