дано щастието ми да не рухне

  • 2 184
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
М/у другото забравих да кажа,че тя е много стриктна и внимателна по отношение на бременността и приеманите медикаменти.

# 16
  • Мнения: 14
Благодаря ви.А къде мога да я открия д-р Обрецова?

# 17
  • Мнения: 2 309
Радвам се,когато има такива новини в Проблемно Hug Hug Hug
Пожелавам ти,безпроблемна и успешна бременност!!!

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Тя работи във ВМИ,но приема и в частен център Рест.Работи по Касата,но само ако лежиш в Ендокринологията.Аз съм била и във ВМИ,и съм си плащала.Ако искаш мога да ти дам координатите и на лични.

# 19
  • Мнения: 14
Да ако ми ги дадеш ще съм ти благодарна!Няма проблем мога да отида и на двете места. Очаквам координатите.

# 20
  • до морето
  • Мнения: 494
dastval хубава бременност ти желая!
Опитът, който споделяш ме обнадеждава много, защото и аз съм с хормонални проблеми и вече губя надежда, че някога хормоните ми ще са в състояние да забременея, а то как ставало - най-неочаквано.
Следи си хормона стриктно и посещавай редовно ендокринолога!

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Да ако ми ги дадеш ще съм ти благодарна!Няма проблем мога да отида и на двете места. Очаквам координатите.


Аз също твърдо съм за доцентката , това е правилния избор.ИЗключително прецизен  човек и много внимателен.
Момичета трябва да се надяваме и да не спираме да вярваме .НАли са затова лекарите да ни помогнат въпреки всичките проблеми  и да имаме успешен край - бременност

# 22
  • Мнения: 14
Момичета, здравейте отново.На всички, които се отзовахте на моят постинг - още веднъж благодаря. Не губете надежда -Моля ви. Вярвайте, че ще стане.Аз в продължение на тези всичките години в трепетно очакване съм проляла литри сълзи и съм отправила милиони молби до Бог и всички сили. Посетих хиляди лекари, пътувах хиляди километри, бях на святи места, и се молех молех.И да не забравям, до мен имам прекрасен човек, който ме дарява с любов и грижи, и на който спермограмата му беше 2% нормални сперматозоиди в момента в който съм забременяла!!! И така -другото интересно при мен е, че чудото стана  три месеца след смъртта на любимия ми дядо, с който се обичахме безкрайно.И аз ви обичам вас и на всички желая успех. Бъдете здраве!

# 23
  • Мнения: 3 830
Много се радвам за теб, миличка. Успех и лека бременност  bouquet

# 24
  • хасково
  • Мнения: 378
Момичета и аз имам проблем с пролактина и сега пия парлодел по половинка на ден, но трябва да го намаля на четвъртинка и да го спирам според лекаря ми,а мен ме е страх и то много и на моя глава мисля да го пия до 36 г.с.Мислите ли,че ще има някакъв проблем ако не го спра и ако го спра дали ще се отрази по някакъв начин на бременността,в смисъл да прокървя или да настъпи преждевременно раждане.
Благодаря ви предварително за отговорите!

# 25
  • Мнения: 4 700
stankova82, не си прави експерименти. По добре слуШай какво ти каzват лекарите. Доколкото zнам парлодел/бромокриптин се пие само до седми месец. УспеШно раждане.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 260
stankova82, не си прави експерименти. По добре слуШай какво ти каzват лекарите. Доколкото zнам парлодел/бромокриптин се пие само до седми месец. УспеШно раждане.
  Naughty И на мен така ми каза ендокриноложката

# 27
  • Мнения: 14
здравейте момичета! За всички, които се интересуват аз другата седмица смятам да посетя доцентката в Пловдив и ще ви кажа какво ми е казала тя за бромо-то-до кой месец.В проблемното на дир-а /аз преди влизах редовно/ си комуникирах с момиче с ник zlatkap.Тя е с аденом и роди две дечица.да са живи и здрави.Убих се да я търся и в дир-а и в зачатие и не мога да я открие за съвет. Поздрави за всички.

# 28
  • Мнения: 311
Цецинка , искам да те помоля и на мен да пратиш координатите на Д-р Обрецова тъй като не съм ходила отдавна на ендокринолог , а ми се ще да ида и да видиме как седят нещата с хормоните ми.Щом казвате че е отличен специалист имам ви доверие Simple Smile Благодаря ти предварително за което   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт