Тъжна обява, с надежда

  • 10 172
  • 171
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 854
Банера за сайта на Сдружението, ако някой има желание да го ползва:




За целта, копирайте това в подписа си:
Код:
[url=http://www.catfriendsbg.hit.bg][/url]

Последна редакция: пт, 22 фев 2008, 20:20 от bushkata

# 76
  • Мнения: 146
Какво става с котето? Съжалявам, че не мога да помогна, но ми е жал за бедните животинки, които си търсят стопани... Чудно как такава красавица не може да си намери нов дом.. Прилича ми на котето на баба и дядо, което гледаха, когато бях дете - и то имаши същата разкошна опашка. Ох дано скоро се намери разрешение  Sad

# 77
  • Мнения: 854
Благодаря ви, че помагате, слагайки си банера  Heart Eyes

Маца ще бъде кастрирана скоро и подготвяна да замине за Германия. Там съм сигурна, че ще бъде осиновена много бързо.
Не помня дали в тази тема казах, но имаше една сиамка - 10 годишна. Тук й бяха й направени 2 операции за премахване на двете редици млечни жлези - имаше тумори. Тук никой не попита дори за нея. За нея в Германия е имало 34 кандидата #Crazy Вече е щастливо задомена там.
Така че, вярвам, че и Маца ще намери своето семейство.



# 78
  • Мнения: 146
Хубаво, че ще се намери решение, жалко само, че човекът няма да може да си вижда котето.. но щом е за нейно добро..

# 79
  • Мнения: 854
жалко само, че човекът няма да може да си вижда котето.. но щом е за нейно добро..
Да, за съжаление е така  Confused

# 80
  • Мнения: 1 218
Милото ми котенце, надявам се  и се моля  Praynig да има късмет и да попадне в дом, където да бъде обичано.
Ще се получава ли все пак някакво инфо за нея - къде е , как е  newsm78
Жалко наистина,  че дедето няма да може да си я вижда  smile3518 ...
Мъчно ми е много Cry Cry Cry

# 81
  • Мнения: 854
Ами някои нови собственици в чужбина пращат понякога снимки, някои - не.
Понякога получваме снимки на пратени  животни в чужбина - няма такава радост. Да видиш бездомника, прибран бълхясал и болен от някоя софийска улица как е обичан и харесван, без оглед на това, дали е красив, дали на 10 години.  Обичат го заради самия него. 
Поне знам, че там не може да попадне на "лоши" хора, там има закони, които се следят и спазват и по този повод хората са много отговорни.
Тук си е трудно да намериш нови стопани и да си сигурен за животното години напред.

Последна редакция: ср, 27 фев 2008, 02:15 от bushkata

# 82
  • Мнения: 1 218
Ох, bushkata  успокоих се след като прочетох, последния ти пост  Hug
Ами, значи ще я правим немска принцеса Маца, милинката душичка рошавка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 83
  • Мнения: 854
Ох, bushkata  успокоих се след като прочетох, последния ти пост  Hug
Ами, значи ще я правим немска принцеса Маца, милинката душичка рошавка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

  bouquet Hug

# 84
  • София
  • Мнения: 39 901

На тази снимка е страхотна мацата Simple Smile Дано се намери дом и за нея.
Дияна ако види снимката ще каже "искам" Simple Smile Веднага ще измятка Харитон за някоя нова мацка. С мама винаги прибирахме всякакви кучета и котки у дома.

# 85
  • Мнения: 281
Тъжно... Praynig..

# 86
  • Мнения: 1 218
bushkata  Hug
Какво става с котинка - всичко оК ли е ????

# 87
  • Мнения: 854
О да, в смисъл - Маца е вече кастрирана, ваксинирана, чипирана, всичко мина без проблем.
Готова е за път  Laughing Сега чакам да кажат кога  ще  я поискат. Става ми мъчно, ама ... Важното е всичко да завърши добре.
Трогвате ме с това, че се вълнувате за съдбата на Маца   bouquet


Ето как се спи най-добре Heart Eyes

# 88
  • Мнения: 1 218
Много е сладинка  и как само се е опнала  Joy Hug
Радвам се, че е добре - да я нагушкаш и от мене Hug Hug Hug Hug
Ох и дано там където отива, да е гледанка и глезенка, нагушкана и нацелувана  Praynig Praynig
Милинката ми душичка  Praynig Praynig

# 89
  • Мнения: 854
Дано всичко с пътуването е ок и най-вече дано върнат снимки от там. Ако пратят - ще ги покажа веднага  Hug

Общи условия

Активация на акаунт