3D Studio MAX

  • 48 825
  • 910
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 993
Мерси Hug  bouquet

# 76
  • Мнения: 199
DVV,напредваш ли в работата? Права си че може да стане copy-paste на разни идеи, затова наистина май е по-добре да не го показваш(бюрото)... да покажи някоя друга част, много ще се радвам да видя Simple Smile

Вайлет,незнам дали има начин на чертане с относителни координати Confused И на мен отначало ми беше доста криво заради аутокада, но после свикнах. Това с полигоните е другия начин и лично на мен ми се вижда по бавен, но на теб, ако ти е удобен, давай така Simple Smile


Последна редакция: ср, 06 фев 2008, 11:25 от Cherish

# 77
  • Мнения: 3 993
Напредвам  Grinning всъщност ми остана само осветлениято да се мъча с него и ще кача снимчици  Peace

Мерси за линковете отивам да разглеждам Peace

# 78
  • Мнения: 199
 Rolling EyesЧакай, че накои не се отваряха и ги изтрих - сега ще ги напиша пак...

# 79
# 80
  • Мнения: 3 993
Разгледах ги и си изтеглих доста Mr. Green отивам да подменям Joy

# 81
  • София
  • Мнения: 6 810
Здравейте!
Аз работя с 3Дмакс.  Grinning
По-нататък може да покажа нещо.
Не съм импортвала от аутокад и това ми е интересно как става, как се екструдва и т.нат. Някой има ли опит с това? newsm78

# 82
  • Мнения: 888
Чери,важното е,че съм на прав път  Peace Офф,нещо да захапя както трябва.Седя тука и се чудя как тъй няма да има чертане с относителни,ама все пак това не е и програма за чертане,тъй,че какво ли се чудя. Мерси много   bouquet  bouquet  bouquet
Отивам сега да разгледам и линковете  Hug

Момичета,аз май ще започвам и индивидуален курс по Макса  Rolling Eyes Хареса ми как звучат нещата..пък и много време ми се губи в лутане  ooooh! Не знам защо,ама се притеснявам да не си дам парите на вятъра  Rolling Eyes Мислите ли,че ще си струва?

# 83
  • Мнения: 888
Клеми,здравей  Hug
Раздвам се,че още някой със знанич е в нашите редици  Hug та да помага на "младоците"  Laughing
Импортването става,като в Макса отидеш на файл-опън,навигираш до проекта и го отваряш.Той автоматично ти се зарежда в макса.От там нататък чертежа представлява всъщност подложка върху която вдигаш стени и пр..
Не знам дали правилно го обясних....Миоки може по-добре да обясни   bouquet

Разкажи повече за себе си?Какво работиш на Макса?От колко време?Доколко го познаваш?Успокой ни,че новаците ще го научим  Laughing

Ето един хубав урок...когато някой ден успея да го направя,няма да има по-щастлива от мен  Grinning
http://www.evermotion.org/tutorials/mich/minterior01.htm

Последна редакция: ср, 06 фев 2008, 13:43 от вайлет

# 84
  • Мнения: 18 542
вайлет, аз си мислех не курс ами ако успея да намеря някой който може да дава консултации когато ми е необходимо, срещу заплащане, ще е най-добрия вариант...поне за мен.
Все още съм в процес на търсене.

# 85
  • Мнения: 888
Ами то всъщност моето е нещо като консултации...работи човека само с мен и в/у това,което ме интересува Simple Smile Ще изкарам 30 уч. часа,което се равнява на....20 астрономически часа,разпределени във времето.Което за Макса нищо не е  ooooh!

# 86
  • Мнения: 18 542
По-важно е да хванеш принципа на работа а от там нататъке по-лесно  Peace

Аз имам въпрос. Зациклих и не мога да се справя.
Правя урока за кухнята и стигнах до тази част:

Go to Vertex Sub-Object mode and group-select the vertices on the right hand side of the object in the Front Viewport. Move them inwards 3mm. Group-select the top vertices and move them down 3mm. Come out of Vertex sub-object mode and, in the Left Viewport, move the entire object 3mm to the right.

Не мога да разбера как да ги преместя тия вертекси навътре със 3мм. Първо какво значи навътре и второ как да ги преместя с такава точност. Долу където са стойностите на координатите X, Y и Z първите две са ми с отрицателни знаци. Изобщо не мога да схвана логиката. Помощ!  Praynig

# 87
  • София
  • Мнения: 6 810
Ами с програмата се срещнах преди година и половина, а задълбавам от 3-4 месеца някъде.
Не мога да кажа, че съм напреднала, тя тази програма е необхватна.
За курсове - ако не е индивидуален, смисъл има, ако си съвсем нов. Иначе не. За пръв път чувам за такива индивидуални и ми е интересно. Дайте инфо повече.

# 88
  • Мнения: 888
Ами какво да кажа за индивидуалния курс...ходи се когато искаш-всеки ден,през ден...както ти е удобно.Ходиш в часове,когато на теб ти е удобно -уговаряш се само с преподавателя.Работи само с теб и по неща,които теб те интересуват.Примерно мен ме интересува интериор-ще учим само нещата свързани с интериора.Иначе е доста по-скъпо от груповите курсове.
Сега чакам да ми се обадят...търсят ми свободен учител  Laughing

Последна редакция: ср, 06 фев 2008, 17:06 от вайлет

# 89
  • Мнения: 18 542
Първият ми резултат от първия урок  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт