Има ли недосегаеми мъже?

  • 7 891
  • 202
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 224
Темата ми напомни за една друга, в Красива мама беше- Къде отиде естествената красота. ТАм се превъплатих в ролята на Тополинка, станах смешна, прозрях, че не разбирам от мъже. Очаквах малко подкрепа от мъжете тука, ама тц- никой! Поглеждайте и там, мола ви са Mr. Green
ТА, изводът е: Няма недосегаеми мъже, няма ценители на "естествената красота". Всички се правят, блажени са вярващите!
Отворихте ми очите на дърти години Mr. Green
Не претендирам, че разбирам от мъже. Даже повечето от вас не знаят от къде тръгна темата,но нали са защитници - трябва да се обадят . Не ме интересува мен дали има недосегаеми мъже и къде са.. Мен ме интересува моят мъж. И не ме интересува дали съм ви смешна или тъжна - недосегаем е ! Колко от вас могат да кажат същото за мъжете си ? Мислите ли че би се дал на друга ? Тогава защо създадохте семейство с него,за да бъде поредното разбито такова ли ? Не искам да съм на ваше място.. Не говоря за никой конкретно,не го отправям към теб Дренка. Казвам го на другите които се възмутиха толкова. Погледнете себе си,погледнете човека до вас. Тогава елате и коментирайте мен. За разлика от вас аз съм щастлива с мъжа си, а не се дразня от присъствието му. И да.. светлинни години напред е,защото за годините на които е , сигурна съм , че е постигнал повече от вас. Вие за всичките си 30/40 години какво постигнахе ? Родихте по 2 деца .. Това е наистина много хубаво,но всеки го може Wink Не е гордост.. още по-малко ако сте го направили на по 18 години Simple Smile А колкото до мен и моите 19 години които толкова ви притесняват,пожелавам ви , когато имате деца , да приличат на мен , а не на повечето от поколението ми . Помислете си  какво сте постигнали за всичките тези години.. не става въпрос само за образование.. ами и за работа,начин на живот,дори и начина по който възпитавате децата си,дори поведението ви,което им показвате.. Лека вечер Wink

# 76
  • Мнения: 2 196
Демек си толкова недосегаем,че направо си непожелаем? Laughing

# 77
  • Мнения: 3 447
Напоследък даже съм толкова недосегаем че съм станал недосегаем дори за жена си Simple Smile
Това обяснява много неща  Simple Smile

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 3 055
И сега какво? Нямаше какво да кажете и за по-лесно решихте да изтриене мненията / както мойте, така и на хората който решиха да ви кажат, че грешите/ ? Това не е цензира, направо си е чиста пародия. Ставате не смешни, а трагични. Пожелавам успех на всички "лели" /не като възраст - като начин на мислене/ с неверните им половинки.
bowuu
Току-що престанах да се смея.
Toppolinka, изтрих една страница постове, предизвикани от "изрязванията" ти из други теми.
Ако ги бях оставил, първо, до сега щяха да са те направили на салата и второ, щеше да прочетеш интересни неща за мъжа си.
В случай, че не вярваш, пусни си отделна тема.
Следващият път, в който се пробваш да ме наречеш мен или някои от модераторите "леля", ще ти се наложи да провериш значението на думата "пародия", както и правилното изписване на думичката "цензура" и други работи.
...
Като гледам, как се развива тази тема, май след малко ще се включа пак.

# 79
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Тополинка, ти наистина ли имаш 19 год? По писанията ти не ти давам толкова.

# 80
  • Мнения: 212
Като гледам, как се развива тази тема, май след малко ще се включа пак.
Напоследък откривам че Татти има добро чувство за хумор Simple Smile

# 81
  • Мнения: 7 837
"Ох на дядя", както би казал сопрано.

# 82
  • Мнения: 1 080
http://www.vbox7.com/play:a65a854d - поздрав за Тъполинка .

# 83
  • Мнения: 1 224
Глупостта ти в безкрайна.. Има ли срамно в това да си моногамен ? Мен би ме било срам , ако съм полигамна. Тъполинка.. Направо се чудя от къде извади толкова акъл да го измислиш . Браво , пиша ти отличен Wink

# 84
  • Мнения: 2 196
Никой не твърди,че е срамно да си моногамен.Недей да преиграваш. Wink
Дано си останете все така влюбени,историята познава и подобни случай.

# 85
  • Мнения: 17 416
ССф- перфектната жена, мъжът й е недосегаем но в същото време тя би могла да има всеки един, само да го пожелае Mr. Green
Волф, айде казвай, докато е време, бе, човек!

# 86
  • Мнения: 212
Дано си останете все така влюбени,историята познава и подобни случай.
 
Познава вярно - в приказките и любовните романи Simple Smile

# 87
  • Мнения: 152
ди ънтъчибълс...  Mr. Green
(как се развива филма за сега?)

# 88
  • Мнения: 5 478
Оф и таз тема ли е оакана?
Не знам дали има "недосегаеми" мъже... Знам обаче, че има такива, които е трудно да ги вържеш. Някъде на първата страница мернах пост, в който форумката беше писала, че всеки си намира майстора рано или късно. Съгласна съм  Peace Но това не означава, че всичко се решава с големи цици или симпатични задни части... Понякога визията не е най-важното нещо за жената.

# 89
  • Мнения: 4 447
Малии... недосегаеми мъже?  Joy Joy Joy Joy Joy

Всеки си намира майстора. Няма недосегаемо-мемосегаемо. Всеки някога нещо го стига!

Тополке, кака, слез от черешата! Дай насам мъжлето ти и гледай как го достигаме  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт