ПАЗАРДЖИШКИ майки с добри сърца ще зарадват пак самотните деца!(5)

  • 24 244
  • 498
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 941
аз само да питам  Heart Eyes - Тед, до къде се стигна с online продаването....

# 16
  • Мнения: 2 336
Днес се вземам в ръце, скръцвам със зъби на мъж ми да докара някой кашон насам да снимам и ще кача, защото станах за посмешище. Сори че се забавих, времето е виновно  #2gunfire но като се видим че си обясняваме

# 17
  • Мнения: 2 577
Момичета, какво решаваме за чаршафчетата за Лесичово?
От "Е.Кренчева" ли ще поръчваме? Ако да - в понеделник да се действа. Hug
Яна от Комплекса ми се обади за памперси, обаче се оказа, че гаража е набъбнала плочата отпред и не може да се отвори вратата въобще... #Crazy Не можах да и дам.
Съгласни ли сте пак да поръчаме памперси от София -    500бр/мисля че толкова бяха - по 0.07ст/
Има ли някой възможност да държи някои неща при него. Хубаво е да разпределим нещата на две места. Когато една от няс липсва да е на линия веднага другата и да дава памперси или каквото се наложи. Ето сега като не мога да отворя гаража и няма как да дам памперси Close

# 18
  • Мнения: 2 336
Добро утро   food010,
продухване на яйца-  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=252634.60

# 19
  • Мнения: 2 336
Момичета нека някой който има достъп до повече от един компютър направи регистрация с продавалника, защото не дава да се направи втора от един и същи компютър. Пуснала съм обява в Пазара за сега само с плетивата, утре други ден и другите. Ако някой има идеи или нещо не му харесва да казва

# 20
  • Мнения: 2 577
Дадох цените на Тед  с няколко лева по-ниски, защото колета ще е за сметка на купувача. И така цената се качва.

Момичета, пъзели може да си вземем от Пловдив - може и повече - и 50 бр. може, обаче в събота фирмата не раБоти. Трябва през седмицата да се отиде. Някой ще пътува ли до Пловдив - предайте се. Ще питам и Борянка - май мъжът и пътува.

# 21
  • Мнения: 2 336
Момичета освен Продавалника, знаете ли друг такъв сайт?
Снимките са кофти утре ще ги оправя Peace

# 22
  • Мнения: 2 336
Добро утро момичета , тази сутрин идвам с добра новина
снощи качих плетивото и в продавалника и две мами имат интерес newsm68
Въпреки че снимките са кофти Embarassed
Ама апарата ми е нов и още не съм му свикнала просете ми Praynig

# 23
  • Мнения: 2 214
Яна няма за кога да чакаме за комплектите, поръчвай.
Мога да взема някой неща при мен, засега имам място в гаража.
Яна дай да решим кога ще ходим да занесем на децата уредбата.
За пъзелите са чух с Христо ще ги взема днес.

# 24
  • Мнения: 2 577
Браво, Лили - вземи колкото можеш пъзели - ще носим и в двата дома в Брацигово. Кога искате да отидем до Брацигово? Казвайте кой кога може. Аз в петък не мога. В сряда също не мога.
Не е лошо да направим едно бързо виждане - в кафето на Борянка - просто да се уточним за някои неща.Ако искате още утре да се видим за бързо - към 18.30ч

# 25
  • Мнения: 908
Яна няма за кога да чакаме за комплектите, поръчвай.
Мога да взема някой неща при мен, засега имам място в гаража.
Яна дай да решим кога ще ходим да занесем на децата уредбата.
За пъзелите са чух с Христо ще ги взема днес.

 Hug  bouquet Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 941
Не е лошо да направим едно бързо виждане - в кафето на Борянка - просто да се уточним за някои неща.Ако искате още утре да се видим за бързо - към 18.30ч

В тоя сняг доде се дотътря до там...ама бройте ме.
...а...и...мами от пазарджишкия форум се интересуваха кога ще се срещаме - така,че Яна би било добре да ги поканиш   bouquet 

# 27
  • Мнения: 2 336
търся кутия от обувки за възглавниците, майките които са били на базара имат представа или нещо подобно newsm78

# 28
  • Мнения: 2 577
Говорих с Борисова - уточнихме размерите на чаршафчетата. Ремонтирали са двете групи горе, останала е долната група. Щели да правят благотворителен концерт за дома в Гърция. Дарени са им  и нови легълца и за трите групи. Имат само по два нови комплекта чаршафи  иказа, че от това имат винаги нужда.
В момента събират пари за преграждане на игралното помещение от спалното долу. Софиянки са им обещали пари за боядисването.
За срещата - мислех да се съберем за малко да обсъдим само нещата за партита, чаршафи, ходене до Брацигово, купуване на памперси, разпределяне на задачи -  работна среща демек. Сончето не е сигурна, кажете, ако нещо хич да не се събираме. А да видим кога ще се ходи в Брацигово и кой може да дойде.

# 29
  • Мнения: 941
За горният постинг Яна - имаш предвид Лесичово, нали?
Щом софиянки са им обещали О.К! - ама мисля че бях споменала някъде, че на този дом (Лесичовския) им се отпущат общински пари за ремонтите....
Неразбрах срещата защо се отлага, защото ще уговорим нещата тук във форума или защото сме болни?
За Брацигово - ще дойда, но в това време и пари да ми давате на МПС се не качвам - от нова година насам, се нагледах на катастрофи - първо наш приятел на магистралата Тир, го беше отнесъл, после един друг пък, как си спрял една НИВА минала през колата му (отгоре) тъй че - без мен докат се не стопи снега - може да ми се сърдите, но ме е страх  Sad да се кача в кола!
Тед - те възглавничките си бяха в пликове (найлонови), а от пощата доколкото знам, дават колетни кашони...ама Лили е по запознатата, нека тя каже....

Общи условия

Активация на акаунт