ПАЗАРДЖИШКИ майки с добри сърца ще зарадват пак самотните деца!(5)

  • 24 261
  • 498
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 214
Гери това за яйцата стана страхотно.
Купувам 2 такива, запазвай за мен.
Теди, колкото толкова, и 5 лева си заслужават. Peace

# 61
  • Мнения: 941
Тед, за продажбите - колкото - токова, и това е нещо  Peace , "а 'ич?"  Simple Smile  , даже според, аз очаквах по-малко

А за пайетеното Ийце - една вечер ми отне, около 2-3 часа - ама то ще е и последното от този вид  Crossing Arms  - вече не ми е интересно, сега правя едни с ориз  Laughing

Лили, дръвцето ли  Laughing  - то ще има и друг вид, във формата на кошничка, ама чакам утре Светослав да ми динесе още тел   bouquet

# 62
  • Мнения: 941
За мамите, дето правиха гривни и гердани за коледния базар: това можете ли го?
пробвах го, ама нищо не ми се получи  Thinking  ....Можем да ги продаваме без яйцата, а само плетеницата.....


ето и още плетки: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=206745&view=1&photo=49

# 63
  • Мнения: 2 336
Пък казваш че не можеш да плетеш, я каква плетачка си Wink

# 64
  • Мнения: 941
Ъ-ъ , не са мое дело - "откраднах" идеята и се пробвах, ама се провалих  Blush

# 65
  • Мнения: 529
Гери,много интересни яйца,но с поставката ме разби!  #Crazy
Страхотна е,искам и аз такава   bouquet

# 66
  • Мнения: 227
mother-of-pearl,много е оригинална идеята ти за великденското дръвче,и на мен ми харесва,а за яйцата с дребните мъниста си мисля,че е необходимо стабилна нервна система,търпение и време,а на мен ми липсва поне едно от трите изброени неща и не смея да обещая,че ще мога да направя от тези яйца,но ще направя едни други приличащи на момиченце.

# 67
  • Мнения: 941
Който ме познава знае, че нито съм от търпеливите, нито нервната ми система е от най-стабилните  Wink Време иначе - бол...
Засега ми е интересно и съм яхнала музата, щото пусне ли ме....
Пък и три години вече, нито едно яйце не съм боядисала - все свекървата с внуците ги боядисваше, та затова  Blush

# 68
  • Мнения: 227
mother-of-pearl,дръж музата,не пускай я,моля те потърси щом имаш време,идеи за конвейрн им викам аз - хем интересни да са,хем бързичко да стават,че да има бройка,понякога по лесно е да продадеш 5бр. по 2лв.,отколкото 2бр. по 5лв.,знам,че ще ме разбереш и спирам с обясненията до тук. Hug И се надявам да потърсиш,когато можеш.

# 69
  • Мнения: 1 163
голями красоти сте показали Peace

# 70
  • Мнения: 1 938
Еее, Гери, браво на теб!  smile3501 smile3501 smile3501
Направо се комплексирах... ooooh!

# 71
  • Мнения: 2 336
 аз само ще пуста албума на това момиче ,големи красоти е сътворила и то за Великден
http://natalyna.multiply.com/photos

# 72
  • Мнения: 941
ми ти откъде мислиш,че черпя идеи - от "Хобито"  Heart Eyes
Само дръвчето си ми е патент  Whistling
И аз пробвах това с дупките по яйцето (с електрическата ми пила за маникюр) - много е играчка....е....стана по различно от тези на горепосочения линк - ама аз съм си "неук аматьор" а тези момичета от Хобито имат ранг "професионалист"   bouquet

За яйцата "на конвейрн" - установих,че най бързо и лесно, и все пак интересно стават яйцата, овъргаляни във: овесени ядки (фини), грис, макарони на зведзички, ориз - боядисвате си яйцето ( аз го правя с темперните бои на детето  Blush + лепило (може Ц200) - мацам яйцето с цетка, и после овъргалям (или посипвам от горе). Сега се сетих, че може а пробвам и със захар  newsm78
На другия ден като изсъхне, лакирам със спрей!
Втори вариант: Може и без да е боядисано,
1. само с лепило 2. овъргаляш 3. и после с капкомер го оцветяваш.

# 73
  • Мнения: 2 336
определено музата те е навестила Peace

# 74
  • Мнения: 2 577
Ей ме на!
Гери, браво, това дръвче е много готина идея! лесно ли се прави? Трябва ни нещо като късметите на Коледния - почти нищо като средства, да е евтино и да е на конвейр!
За сряда ходенето до Брацигово остава - момичета, кой иска да дойде с нас - поканени сте всички Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт