Разград е затрупан с много сняг, но сме на линия пак !

  • 8 994
  • 291
  •   1
Отговори
# 255
  • Разград
  • Мнения: 377
Добро утро и от мен! Заглавието е направо убиец.  newsm44 Пожелавам ви лек ден на работещите и спокоен на болничките!  Hug

# 256
Добро утро, за мен не е от най- добрите  събудихсе скована и ужасни болки в гърлото yu5,само да не лепна нещо на бебока   newsm17 разхождам се тук с едни маски.

Вълчо,благодаря за кафето  ,а за заглавието  smile3501

# 257
  • Мнения: 491
Добро утро и приятна работа на работещите!
Wolf, наистина в отделението беше студено, нямаше парно, понеже течаха ремонтни дейности. Но ми включиха ел. печка, която работеше денонощно, така че беше топло в стаята, не мога да се оплача.
Аз понеже съм пропуснала доста, май някой е имал бан, а?

мама на Мони, внимавайте с вирусите, че при децата много бързо се развиват тези болести, наистина ще е добре да носиш маски, но от личен опит знам, че е много трудно.

# 258
Кое е трудно да носиш маски ли?
Ако е за маските да ужасно е много ме задушават

# 259
  • Мнения: 201
Добро утро! Добре дошла на elea2519 и добре завърнала се на Мила ! smile3525
И аз се прехласнах по предложението за  заглавие на Wolf. На polly също ми харесва.
Хубав ден и пазете дечицата, че тези зимни болести  #Cussing out. Моят Дани също беше с възпалено гърло и температура през почивните дни, но се надявам, че успяхме да пресечем вируса. От вчера е значително по-добре, но реших да не го пускам на училище и днес, за да не го повтори настинката /иначе болничният му е до сряда включително, но не иска да го ползва целия, т.к. сега им оформят срочните оценки, а по математика драпа за повишение - като не е чел когато трябва/.
Бързо оздравяне на болничките!

# 260
  • Мнения: 491
Да, трудно е да носиш маски, аз направо се задушавам с тях.

# 261
  • Мнения: 3 219
Вълчо, ясно то...пак ще си кръстник, ама ми се струва.......че ще я изпишем преди да дойде Трифон зарезан май...ама туй кафенцеее.....много силно ми идва.... Whistling .

# 262
  • Мнения: 398
Добро утро красиви разградски девойки!
Предложението за заглавие на Вълчо е  Peace
Желая Ви лек и ползотворен ден,изпълнен само с приятни емоции Hug

# 263
  • Мнения: 227
Вълчо,Мерси много за кафето

# 264
  • Мнения: 500
Добро утро и от мен!Вълчо,благодарско за кафето!
Оф,хич не ми се ходи на работа.......Айде лек ви ден и от мен!  bouquet

# 265
  • Мнения: 441
А,добро утро!!!
Вълчо,мерси за кафенцето .
Барбе,как е на Преско окото?
Бен,а Нико как е днес?

# 266
  • Мнения: 124
Вълчо,благодаря за кафето,макар,че аз до като се включа то бая народ беше пил от него!
Нико е без сополи,ама още кашля,снощи обаче пак вдига Т!
За заглавие естествено гласувам на Вълчо,макар,че и на мен ми се струва раничко!Няма да е зле да го запазим за малко по-късно!
А за маските-трудно,лесно трябва да се носят.Миналата година не бях достатъчно категорична и свеки ходи из къщи болна без маска.Резултата беше дете на 3м. с пневмония,а и до днес си сърбам попарата,от това че реших да се направя на доба снаха.Сега ако трябва ще и я закова на главата!
Лек ден на всички!

# 267
  • Мнения: 441
Да,Бен и аз мисля ,че е рано за заглавието на Вълчо,ще го запазим за следващата тема   Peace
За сегашната смятам да сложа(ако нямате нищо напротив)-,,В Разград със шейни ,падат весели игри'' на мама на Мони.

# 268
  • Мнения: 4 586
Даже за по по по-последваща тема, защото като гледам тая отива до към една седмица,
а до Трифон има един месец. В Разград със шейни, падат весели игри - това ми харесва.
Нали нямаме баннати в момента, тихичко попитвам?

# 269
  • Мнения: 398
тихо на уше ти отговарям -няма

Общи условия

Активация на акаунт