Защо жените не можете да правите непринуден, неангажиращ секс?

  • 18 419
  • 251
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 569
Кажи им го на другите, не на мен. Жена ти или Дуци tooth

Много си зле.

# 226
  • Мнения: 3 569
Защото всички робуваме на неписаното правило, че когато жената го прави ей така, за фън, е курва, а когато мъжът го прави е ПИЧ.

Е фънка ли да й казваме ?

# 227
  • Мнения: 17 410
Пере, бъркам те с тони сопрано вече. МИслех, че сте различни...

# 228
  • Мнения: 877
 newsm78
фънка
фънка и фънки
това лигнята в събота вечер е добре

# 229
  • Мнения: 3 569
Все пак мисля, че темата е безпредметна, защото жените могат да правят непринуден, неангажиращ секс. Просто не го правят със всеки срещнат, както го можем ние мъжете.

# 230
  • Мнения: 2 196
Все пак мисля, че темата е безпредметна, защото жените могат да правят непринуден, неангажиращ секс. Просто не го правят със всеки срещнат, както го можем ние мъжете.
Амин.

# 231
  • Мнения: 4 068
Можем бе. Що да не можем?Не всички жени го правят, но принципно няма нищо лошо в неангажиращия секс. На мен ми се е случвало/повече подробности няма да дам Mr. Green/, обаче вече съм сериозно омъжена жена. Grinning

# 232
  • София
  • Мнения: 1 733
И какво друго ти говори практиката, watershadow? НЯмам опит в тази насока, а не се знае кога ще ми изчаткат лимките и ще тръгна да доказвам, че недосегаеми мъже няма. Ще се радвам да споделиш Peace

Не съм баш Мара Най-Опитната, но практиката показа три неща:
1. Недосегаеми мъже, за съжаление, има. Тоест, досягат ги други Simple Smile
2. Тези, с които искам да правя повече от неангажиращ секс, по-често си бъркат в носа.
3. Тези, които не ме интересуват и с които искам да правя САМО неангажиращ секс, впоследствие се втурват да досаждат и да се натискат да гледаме Дискавъри до живот.

И въобще, аман от парадокси.

А ти, Дренке, си действай, както сърце ти дума, плямпането си е плямпане, ама в либофта правилата понекогаж са излиЖни.....

# 233
  • Мнения: 17 410
Е, благодаря, все пак, полезна си ми. Twisted Evil

# 234
  • Мнения: 5 173
Спала съм веднъж с човек на 1-ва среща. После оня взе да се мисли на великият Казанова и втори път не се видяхме.
Сега не бих го направила

# 235
  • Мнения: 57
Защото всички робуваме на неписаното правило, че когато жената го прави ей така, за фън, е курва, а когато мъжът го прави е ПИЧ.

Точно така. Ако един мъж оноди 100 жени- той е Казанова. Ако една жена го направи- тя е курва. Факт. Имаше някакви научни доказателства, които дават отговор на така поставения въпрос. Аз за себе си знам- там дето нещо изпъква, другаде се вдлъбва.

# 236
  • Мнения: 2 577
Прави, прави, само дето е по-умна, та се крие добре и за това. Мъжете се хвалят.

# 237
  • Мнения: 263
Не е вярно, че жените не могат, просто някои от тях не искат - въпрос на характер! Simple Smile

# 238
  • Мнения: 210
Всичко това е за успокоение на мъжете.Нека си мислят,че е така.То човек вижда ичува само това което му се иска.

# 239
  • Мнения: 5 647
Защото всички робуваме на неписаното правило, че когато жената го прави ей така, за фън, е курва, а когато мъжът го прави е ПИЧ.

Точно така. Ако един мъж оноди 100 жени- той е Казанова. Ако една жена го направи- тя е курва. Факт. Имаше някакви научни доказателства, които дават отговор на така поставения въпрос.

Мдаа, за съжаление е така и аз не мога да си обясня защо. Но ми се струва, че вече това "правило" започва да се размива.

Общи условия

Активация на акаунт