За *екса:)

  • 13 144
  • 124
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Сигурно ще възприемете темата като петъчна-може,разрешавам Laughing
Но не е съвсем.

Та въпросът,който ме вълнува и се замислих над него скоро е :

Как можете да разберете,че на един мъж му е харесал секса с вас без да го питате.
Кой са нещата,които издават до каква степен е харесал секса с вас ?
И обратното- кое издава,че не му е харесало толкова колкото ви се е искало ?

Изобщо как и можете ли да разберете в каква степен той е харесал секса с вас? / и в каква степен на фона,на всичкия друг секс с други жени,който е правил?/

Не знам дали питането ми е разбрано правилно.Ако не да се счита за петъчна Mr. Green

# 1
  • Мнения: 2 011
По принцип интуитивно разбирам , защото  много добре познавам партньора си. Но не се замислям над това - станала съм егоист !

# 2
  • София
  • Мнения: 971
Щом се е изпразнил начи е доволен.  Laughing Mr. Green Тва не пречи, обаче след тва да ти обърне гръб и да заспи.   Mr. Green

# 3
  • Мнения: 197
Ако не иска да повторите, потретите.... не само в рамките на една нощ, а по принцип, значи нещо не е както трябва  Thinking

# 4
  • Мнения: 2 631
Щом се е изпразнил начи е доволен.  Laughing Mr. Green


Е хубаво, ама зависи и за колко време е станало това последното..... Може за 2 минути, може и за 22!  Joy

На мен ми казват разни работи: беше страхотно, беше хубаво, беше..... и т.н. Ама не всеки път. Което пък не означава, че всеки път ни е хубаво... Все пак секса си е физиологична нужда и понякога дет се вика си е чиста рутина  Joy (особено между партньори, които са отдавна заедно).

# 5
  • Мнения: 2 448
Мъжете по принцип не са словоохотливи като нас , особено пък що се отнася до разкриване на собствените си усещания, така, че най сигурния знак, че наистина го смята за страхотно е, ако без да му намекваш , че се интересуваш от това къде си ти на фона на останалите жени , с които е бил, му се появи желание да ти го сподели. Колкото по нескопосан е опита му за това споделяне, толкова повече му е харесало. И все по осезателно виждаш, че иска той да е достатъчен за теб. Да не забравяме, че егоизма в тази област е по присъщ на мъжете, отколкото на нас и вземе ли да се старае и да държи повече на това ти да си доволна, отколкото той, значи е решил, че си струва усилието.

# 6
  • Мнения: 2 556
На мен никога не ми е хрумвало, че секса може да не се хареса на някой мъж  Crazy

# 7
  • Мнения: 7
На мен никога не ми е хрумвало, че секса може да не се хареса на някой мъж  Crazy

Да де,Tess ама нали въпроса все пак е колко? То е ясно,че след като го прави значи му харесва но...идеята е да разберем дали си казва ,,Страхотно беше,доволен съм много,, или ,,Олекна ми,,  Mr. Green .

# 8
  • Мнения: 122
Аз пък мисля, че един  мъж винаги ще направи така, че жената до него да разбере това... ще я накара да се почувства специална... колкото е важен самият секс, толкова са важни и взаймоотношенията преди и след него...  Whistling

# 9
  • Мнения: 2 556
Е да, нещо аз по темата не мога да се изкажа адекватно. В смисъл никога не съм си задавала този въпрос досега, честно. Никога, никога не съм мисила колко му харесва, дали малко, дали много, нито пък как аз съм "се представила"...

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 269
Паси, както винаги в такива теми, точно в десятката! Simple Smile
Съгласна съм напълно. Само ще добавя и желанието за повторение. Не е задължително да е веднага, но в близките дни не те ли потърси, значи не си била много "интересна". Wink
А и мисля, че винаги се усеща, интуитивно и не само, дали преживяването е било разтърсващо или е за освобождаване на напрежението. Мъжете не са чак толкова сложни. Simple Smile

# 11
  • Мнения: X
На мен никога не ми е хрумвало, че секса може да не се хареса на някой мъж  Crazy

Да де,Tess ама нали въпроса все пак е колко? То е ясно,че след като го прави значи му харесва но...идеята е да разберем дали си казва ,,Страхотно беше,доволен съм много,, или ,,Олекна ми,,  Mr. Green .
Е толкова ли е важно дали с теб прави по-страхотен секс,отколкото го е правил с някоя друга преди?Трябва ли да си по-по-най?Не е ли по-важно в момента с теб дали му е добре и приятно,а не дали с теб/от всички други/му е най-......?

# 12
  • София
  • Мнения: 3 064
Интуитивно го разбирам.
Пък и не всеки път е еднакво - не може винаги да е върха.
Пък, както и другите отбелязаха, ако връзката е нова, дали ще има развитие си зависи до голяма степен и от секса.

# 13
  • Мнения: 7
На мен никога не ми е хрумвало, че секса може да не се хареса на някой мъж  Crazy

Да де,Tess ама нали въпроса все пак е колко? То е ясно,че след като го прави значи му харесва но...идеята е да разберем дали си казва ,,Страхотно беше,доволен съм много,, или ,,Олекна ми,,  Mr. Green .
Е толкова ли е важно дали с теб прави по-страхотен секс,отколкото го е правил с някоя друга преди?Трябва ли да си по-по-най?Не е ли по-важно в момента с теб дали му е добре и приятно,а не дали с теб/от всички други/му е най-......?


Ами явно е важно Crazy В смисъл,много съм самокритична и за мен е важно да знам,че наистина мъжа с когото правя секс му доставя истинско удоволствие...А и нещо друго - мисля,че всяка жена във всяка сфера иска да знае къде по стълбицата се намира в живота на мъжа до нея.Не само в секса.

# 14
  • Мнения: 2 448
Е толкова ли е важно дали с теб прави по-страхотен секс,отколкото го е правил с някоя друга преди?Трябва ли да си по-по-най?Не е ли по-важно в момента с теб дали му е добре и приятно,а не дали с теб/от всички други/му е най-......?

Ами не знам за другите, но на мен такова желание ми се е появявало само с мъжа, с когото на мен ми е било най.

Общи условия

Активация на акаунт