Няколко ??? за АVON

  • 3 008
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Аз си поръчах онзи ден интимният гел.Тъй че ще пиша като ми го донесат дали съм доволна.Пробвала съм на Орифлейм гела но е отвратителен, поне на мен не ми хареса никак. Sad

# 16
  • Мнения: 338
И аз ползвам интимния гел, доволна съм.

# 17
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ползвам интимния гел, но не съм впечатлена-мирише ми леко гадно, предпочитам Бионсен.
От спиралите си купих двукомпонентната Астонишинг, но съм доволна само първия път, после, сякаш нещо й стана.
Харесвам маските за лице - тези с градинския чай, дървото шеа...

# 18
  • Мнения: 8 462
Цитат на: Mischievous
И аз ползвам интимния гел, доволна съм.
И аз,и аз!Освен това ползвам кремове и всякакви други мазила.Нямам проблеми.

# 19
  • Мнения: 2 332
Цитат на: StaM
Аз ползвам маски за лице,кремове за лице ,гелове за измиване на лице,за крака,интимен гел....от всичко съм доволна...

Случайно да си ползвала Дневен крем за сияйна кожа със защитен фактор 15 (Recharging Day Radiance Cream SPF 15)? В оранжевеникава опаковка е. Притеснявам се дали е приложим за моята комбинирана кожа.
Моля и ако някой друг има впечатления за него да пише Simple Smile.

# 20
  • София
  • Мнения: 5 828
Аз също съм ползвала и ползвам доста неща и съм доволна общо взето. Много ми харесва серията с маслина, но е малко скъпичка. От шампоаните ползвам този за обем и ми харесва. Също детските неща - шампоани, гел душ и естествено фибички, чантички и т.н.  Grinning   Grinning  
От плажните неща също съм доволна - две години подред ги ползвах, тази година пак ще си купя.

# 21
А има ли доволни от антицелулитният гел? Двоумя се дали да си взема от него или има един от 3.20 в павилиона до нашия блок- пак е с кофеин и вит. Е (дали не върши същата работа?...)

# 22
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Цитат на: Роси74
Случайно да си ползвала Дневен крем за сияйна кожа със защитен фактор 15 (Recharging Day Radiance Cream SPF 15)?

Пробвах мостра, мазах се 2-3 пъти. Страшно лъщеше, изобщо не ми хареса. Мъжът ми питах, да не би да се лъжа и всъщност да съм много сияйна и прекрасна, но и той отбеляза, че просто си лъщя. А нощния Rechardging много ми харесва. Размазва се леко, мирише приятно - него си взех.
Дневен взех Visual Perfection с SPF 20 и лек матиращ ефект - не лъщи и е много приятен, като се нанесе на лицето - лесно се размазва и наистина матира леко.

# 23
  • Мнения: 2 332
Много ти благодаря boo. Значи няма да си взема. Simple Smile.

# 24
  • Мнения: 35 961
общо взето съм доволна от Ейвън, но не и от най-евтините им серии, те са ужасни! За интимния гел съм чувала лоши неща, орифлеймският е по-добър, също има много приятен на Клео /италиански, около 5 лв./

# 25
  • София
  • Мнения: 2 958
Цитат на: boo
Цитат на: Роси74
Случайно да си ползвала Дневен крем за сияйна кожа със защитен фактор 15 (Recharging Day Radiance Cream SPF 15)?

Пробвах мостра, мазах се 2-3 пъти. Страшно лъщеше, изобщо не ми хареса. Мъжът ми питах, да не би да се лъжа и всъщност да съм много сияйна и прекрасна, но и той отбеляза, че просто си лъщя. А нощния Rechardging много ми харесва. Размазва се леко, мирише приятно - него си взех.
Дневен взех Visual Perfection с SPF 20 и лек матиращ ефект - не лъщи и е много приятен, като се нанесе на лицето - лесно се размазва и наистина матира леко.


Роси,не съм ползвала този ,за който питаш,но тези които Бу има и аз ги ползвам-действително са много добри. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 2 332
Цитат на: StaM

Роси,не съм ползвала този ,за който питаш,но тези които Бу има и аз ги ползвам-действително са много добри. Simple Smile

Благодаря ти много, за съжаление в момента Visual Perfection с SPF 20 е на редовна цена, ще чакам пак намалението Sad.

# 27
  • Мнения: 1 187
Нито от шампоаните, нито от интимния гел съм доволна.

# 28
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Шампоаните на мен не ми понасят, но аз по принцип съм с много чувствителна кожа на главата. Мъжът ми обаче е много доволен от всички продукти за коса, които съм му вземала.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Интимния гел - ползвам го от 4 години и съм страшно доволна!
Спиралите - в началото са хубави (около месец), но после започват да се ронят и да засъхват. Но пък сега има една оферта - спирала за обем + лосион за почистване на грим за 6,90 лв. и мисля, че си заслужава, дори и да ползвам спиралата само месец!
Шампоаните - доволна съм от тези, които са на растителна основа - серията "Herbal Care". От другите (уж по-луксозната серия), не съм доволна изобщо.

Общи условия

Активация на акаунт