Декоративни свещи - 3

  • 95 444
  • 574
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 336
защо не направите нещо като урок как правите тези красоти. Или не си издавате майсторлъка

# 16
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Тед, в началото на първа тема са разяснени основните неща!  Wink

# 17
  • Мнения: X
Аз си мисля, че беше хубаво да се съберат всички линкове пускани в предните теми, както и картинките, които беше ни предоставила една съфорумка.И да се сложат в началото на темата.

# 18
  • В ЛЮтеницата
  • Мнения: 328
Привет,

Открих ви още на втората тема, но се включвам чак сега с подобаващ брой свещи bowuu .

Това ми е "творчеството"

Много приятно занимание е, но всичко, което правя е нещо като подготовка към "голямата" свещ  Laughing. Много си падам по огромните свещи с поне три фитила, но още не съм го измислила как ще стане, а и сигурно цял чувал парафин ще ми трябва. Засега съм си приготвила една кофа за пикник от KFC.
Много ме запалихте и много ми помогнахте! Правите страхотни неща, но много високо вдихнахте летвата, та за новобранци е малко притеснително да се включват!

И първата свещ от новата тема на Кампари е много хубава!

Последна редакция: пт, 11 яну 2008, 13:37 от Pepper

# 19
  • В ЛЮтеницата
  • Мнения: 328
съжалявам за подчертаното - нямам нищо подчертано и връзката ми е уж нормално указана  Sad

П.С. Оправих го  Blush

# 20
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Кампари, идеята ти е много хубава!  Peace Само трябва сега да я реализираме. Аз ще събера всички линкове към албуми, които е пуснала Мимиту, нека някой друг да види и за другите линкове и да ми ги изпрати на ЛС.  Wink
Pepper, страшно красиви свещи! Поздравления и добре дошла в отбора!  Wink  bouquet

# 21
  • Мнения: 3 810
A после ще ви направим секция в Библиотеката. Сега е в процес на дооправяне, само че модератора, който ми беше под ръка изчезна Wink
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=197534.0

# 22
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Мим, ще е много добре да има секция в Библиотеката! Simple Smile
Момичета, аз ще събера всички линкове от темите до сега, те не са чак толкова много.  Laughing Вече съм сложила няколко в първия ми постинг, др. като ми остане време! Wink

П.П. Готова съм - всички дадени линкове в досегашните теми са вече събрани в началота на тази!  Peace

Последна редакция: пт, 11 яну 2008, 16:51 от kadrokosa

# 23
  • Мнения: 2 336
Браво момичета smile3501 много сте бързи и организирани. Сега започвам да ви чета така наречените уроци Peace за мен са такива Wink

# 24
  • Мнения: X
Браво, Къдрокоса!
Сега вече  при всяка следваща тема ще са събрани на едно място -както е в декупажа.

Pepper, много са ти хубави свещите!Като направиш голямата да я покажеш.

Последна редакция: пт, 11 яну 2008, 23:15 от Анонимен

# 25
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
един кибик като мен за разкош

# 26
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Днес докато спеше детето, направих две свещи, ама хич не ми харесват, защото не станаха така както ги бях замисляла.  Confused Показвам ви ги, но не съм доволна от резултата:

http://kadrokosa.multiply.com/photos/photo/6/23

# 27
  • Мнения: X
Къдрокоса, какво не им харесваш на свещите, бе жена? Rolling EyesМного са си хубави даже!Я сега да обясниш подробно, дума по дума за тази втората, как я направи.

Аз не мога да се спра и тази вечер спретнах набързо още две свещички.Къдрокоса, ти си виновна!Като ми дадат задача и аз гледам да я изпълнявам. Laughing
Ето едната, другата. Двете заедно.
Държа да отбележа ,че цвета на едната е различен, малко по-светъл от другата, но нали съм антифотограф не можах да уловя нюансите. Crazy

# 28
  • Мнения: 804
Еее,кажете как правите такива форми,де?Моля ви? Praynig
Сипвате някъде парафина и като застине ги изрязвате или...?
А фитила как слагате?

# 29
  • Мнения: X
Медовинка, в предната тема някой беше пуснал снимки как се прави такава свещ стъпка по стъпка.Сега ще видя дали Къдрокоса го е сложила в началото на темата.

Общи условия

Активация на акаунт