Варна - 33

  • 16 578
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 109
ами за близнаците- моята кръстница и тя ражда секцио близна4ки в Окръжна болница при Д-р Свраков- няма проблеми!Защо вси4ки отивате в Май4ин дом и давате сума ти пари,когато може да ги дадете за децата ???????

# 16
  • Мнения: 2 960
Само като чуя Майчин дом и БРРРРРРРР тръпки ме побиват от развихрилите се страсти напоследък около тях.На 17.01 се очаква да започне съдебното дело сруще болницата ... newsm78 .аз лично май ако трябваще да раждам сега не бих си и помислила да ходя там.Край с коментарааааа....щото и там има прекрасни лекари./сигурно/

# 17
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Моля използвайте опцията "Редактирай" и не пускайте няколко поста един след друг

Не съм добавила новите мами поради липса на време, ако не днес, то утре ще я свърша таз работа обещавам Hug

Пак да кажа в списъка добавям само мами които са ми писали на лични

Ако някой има някакво прясно инфо за детски кътове, училища за бременни и всякаква друга информация за Варна, моля да ми я даде на лични за да и намеря масто на 1 стр

Благодаря

# 18
  • Мнения: 2 960
Благодаря, Данинка, за мен е чест HugПрез 1998г ми оперираха щитовидната жлеза,после 5 години не трябваше да забременявам, после вече...не можех #CrazyЧак сега,дано всичко мине нормално.Много ли ревнуват големите деца- почти тийнейджъри- какво ще кажеш?


В началото дъщеря ми много ревнуваще ,ама много...първите два месеца беше като болна. После обаче взе все повече да се привързва........сега ми е много сладка ,като каже "На кака чедото..."..или " УХХХ на кака рожбичката".Помага ми страшно много ,всеки ден взима храната ,оставям го за малко на нея да отида до магазина ,да понаготвя нещо....голяма помощничка стана на мама момиченцето. Но в началото беше трудно ....много беше изнервена....сега се успокои.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 558
Мери_ред, да ви е жив и здрав таткото. Все така да ви обича и да ви слуша  Laughing. Сигурно не им е лесно с по 3 жени Mr. Green Heart Eyes.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Ехее, колко много сте изписали. Ама ще успея да се класирам на първа страничка.

Аз още съм в Каварна. Днес мъжът ми ще идва насам и утре ще се опитаме да се приберем.Дано всичко е ок Praynig

Мери_ред, честит ти рожденник. Да ти е жив и здрав.

Айде, минах на втора страница....

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Честит празник на половинката на Mery_red !

За домашните любимци - не допускам дори идеята за подобно в апартамента.. Обичам животните, но на вилата куче и котки с удоволствие.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 144
запис

# 23
  • Мнения: 381
Записче  Hug

# 24
  • Мнения: 2 960
момичета ,утре мисля да отида на един шопинг тур по детските магазинчета. Кажете ми къде ще открия със сигурност от обувките на Колев и Колев.  bouquet

# 25
  • Варна
  • Мнения: 558
Данинка, в "Биберон" бях гледала.

# 26
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
В Бебчо със сигурност също ще ги намериш

# 27
  • Мнения: 274
Мери_ред, да ти е жив, здрав и издръжлив съпруга! Laughing    bouquet
Вержи, като се поотпусне времето ще се възползваме от намалението да понамачкаме чуждо кученце  Blush  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 376
Завърнах се след многократно разваляне на компа.............вече сме с нов хард и дано всичко е наред.
Да ви почерпя за именния ден на меня и на мъжо, то мина много време вече ама аз кат съм си наумила, та заповядайте 

# 29
  • Мнения: 125
Мерси, мерси, да сте живи и здрави и ти, Пижу, и мъжо! За чуждо куче и аз съм ЗА, стигат ми 2-те котки на Мончо. Обещала съм им, че от сега нататък животно ще гледам само на картинка. Ама Вержито нали е млада и неразумна, ще разхожда сега. Rolling EyesА пък ние ще мачкамееее.

Общи условия

Активация на акаунт