Варна - 33

  • 16 595
  • 291
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 5 500
Хайде бе, момчета, дайте по 5 лв, все едно ли ви е какво пият децата ви?
КЪДЕ ДА ГИ ДАДЕМ ???
Пиши на Туфиня на лични и ти благодаря   bouquet

# 241
  • Мнения: 2 960
Хайде бе, момчета, дайте по 5 лв, все едно ли ви е какво пият децата ви?
КЪДЕ ДА ГИ ДАДЕМ ???
Пиши на Туфиня на лични и ти благодаря   bouquet
освен парички- марички трябва и повече гласност.Мога да съдействам за медийно отразяване ,ако  и когато се наложи. Peace

# 242
# 243
  • Мнения: 5 500
.Мога да съдействам за медийно отразяване ,ако  и когато се наложи. Peace
Чудесно, коя медия?

# 244
  • Мнения: 2 960
.Мога да съдействам за медийно отразяване ,ако  и когато се наложи. Peace
Чудесно, коя медия?

мога да съдействам за ббт и тв европа,мога да говоря с колеги от ефирна варна и тв7 ,скат...мога да говоря с колегата от канал 0-евентуално за бтв/ама трябва да има грандиозност и фаталност на събитието за тях/ Peace

# 245
  • Варна
  • Мнения: 893
добрютру! днес желаещи за миткосване и мерене на улиците има ли? Flutter

# 246
  • Мнения: 3 971
Вержи 2гр е cold

Хайде към морската среща-гореща след 12,30 Peace

Последна редакция: чт, 24 яну 2008, 11:30 от DVV

# 247
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Здравейте. Не съм писала от няколко дни, ама влизам да хвърлям по едно очо и да видя как сте Simple Smile Нещо нямах настроение и време. Коко се разболя от някакъв вирус. Първо бях аз, после той и сега май пак ще ме повтаря. Много е гадно. Не сме мърдали от вкъщи; тъпчем се с лекарства. Една вечер така се изплашихме. Коко вдигна 39 Т; викахме бърза помощ Confused Определено ще го запомня този момент  Confused Уффф, пазете се, че наистина този грип е много коварен  Confused
Ние засега сме по-добре, надявам се скоро съвсем да се стабилизираме. Praynig

Целувки и прегръдки на всички. Като мога пак ще пиша.

# 248
  • Варна
  • Мнения: 893
Вержи 2гр е cold

Хайде към морската среща-гореща след 12,30 Peace

мечка страх мене не Mr. Green айде ще се видим там Wink

# 249
  • Мнения: 8 769
Хайде бе, момчета, дайте по 5 лв, все едно ли ви е какво пият децата ви?
КЪДЕ ДА ГИ ДАДЕМ ???
Пиши на Туфиня на лични и ти благодаря   bouquet
освен парички- марички трябва и повече гласност.Мога да съдействам за медийно отразяване ,ако  и когато се наложи. Peace
Daninka, благодарим ти за предложението, ще те имаме предвид (макар че медиите вече ни знаят и се отзовават).
За радио Варна-тъй като очевидно от зъбарския съюз разбраха,че има огромна вероятност да им се спре програмата и да им се изплъзнат едни пари, е нормално да търсят поводи за изява и промивка на мозъци. Медиите би трябвало да са безпристрастни и дадават право на двете гледни точки да се защитят. Така че няма нищо чудно, че въпросната Даковска сега се е активирала-ами нали тази програма финансира и нея... Crazy
За финансовата подкрепа-много жалко, че само един човек от всички списващи тук откликва. Е, това е решение на самите родители дали да си тровят децата или не, в крайна сметка.
Срещата съм я написала в преден мой пост, надявам се, все пак да има доста будни родители, които да ни подкрепят (не само в тази кампания).

# 250
  • Варна
  • Мнения: 558
Доня Туфиня, я дай малко инфо за флуора, моля! Ако имаш де, че нямам време да търся. Аз разбрах, че въпросът е много спорен и все още няма конкретни данни в защита или против и на двете позиции. Аз лично няма да подпиша, че съм съгласна, ако ме питат разбира се. Също така разбрах, че ако детето пие по половин литър на ден мин. вода, например Девин (според минералния състав), няма нужда да приема допълнително флуор. А даже и по-малко да пие пак ще е по-добре, защото флуорът от водата се усвоява по-добре, отколкото на таблети или капки. А на срещата не мога да дойда, защото няма на кой да оставя децата.

# 251
  • Мнения: 8 769
Аничка (баничка), ето в тези теми има както много информация, така и интересни линкове. Приятно четене на всички, които искат да са информирани!
Измамата, наречена „флуорна профилактика”
Петиция срещу флуорирането на питейната вода
Моля кажете за флуорираното мляко

# 252
  • Варна
  • Мнения: 558
Мерси много  Peace.

# 253
  • Мнения: 109
днес ми беше адски ден-блъснах колата...нищо ни няма- бях с елито. Praynig..много нелепо...на зелен светофар,тръгваме и изведнъж тоя пред мен сприра рязко и аз след него....бум..радиатор,капак...ще има и глоба- за неспазване на дистабция и отнемане на то4ки...а се оказа,4е и книжката ми изти4а на 01.02,..изобщо..........ина4е бях тръгнала на пазар....и вси4ко в колата-памперси,храна...и мъжо беше  #Cussing out #2gunfire Thinking

# 254
  • Мнения: 3 971
 ooooh! милата важното е че сте добре Hug
Ако ти трябват накакъв род майстори свиркай. Мъжо е по ходовата част и двигателите ,но ги знае тенекиджиите и ще те насочи Rolling Eyes
Да ти дам мойта книжка назаем Crazy

Общи условия

Активация на акаунт