Варна - 33

  • 16 593
  • 291
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 109
благодаря DVV!ами днес ще я записваме за оглед при застрахователите и после на сервиз...
гадното е,4е трябва да ходя до Комина, а нали знаеш къде се намира и не знам колко време ще 4акам /време за губене;-(/ и пак излишни разходи...пътна помощ до вкъщи = 50 лева..и се запо4ва...

# 256
  • Мнения: 3 971
О да знам -знам и какви опашки има.
Стискам палци да минеш бързо Peace

# 257
  • Мнения: 1 554
добро утро мацки

Мери ред кофти слу4ка важното 4е сте добре с каката ламарините се оправят Peace

# 258
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Малкото слънце днес е рожденик! Почерпете се!

[/center]

# 259
  • Мнения: 3 971
Честит ти рожденник да ти е жив и здрав Hug  bouquet Heart Eyes

# 260
  • Мнения: 529
Да ти е живо и здраво малкото слънце !
Я, покажи този път каква е тортата, може би Патрик от "sponge box",иначе идвам лично да проверя.

# 261
  • Мнения: 212
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АЛЕКС! ДА БЪДЕ ЖИВ И ЗДРАВ И РАСТЕ ЩАСТЛИВ Simple Smile  bouquet

# 262
  • Мнения: 2 922
sea woman, да ти е жив и здрав рожденика!   bouquet

# 263
  • Мнения: 3 405
Честит Рожденик, sea woman! Пожелавам му радост и здраве, весели игри, да палува у лудува на воля  Hug

# 264
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Честит ти рожденник, sea woman!

# 265
  • Мнения: 37
 newsm59 smile3525  на рожбата на  sea woman дано да ви радва много много малкото слънчице и да ви е здрав и палав  bouquet

# 266
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Алоу Морската Гуспожа, ЧРД ви на детето, много живо, здраво, весело, добро, само да ви слуша и бели да не прави, и какво ми черпиш с тез чужди торти дай тука да видим ти какво си измайсторила
  bouquet  bouquet  bouquet

# 267
  • Варна
  • Мнения: 5 533
sea woman, да ти е жив и здрав рожденика. Само да ви радва и да ви слуша. Hug  bouquet

# 268
  • Варна
  • Мнения: 558
sea woman, да ти е жив и здрав малкият голям мъж! Много радост и безгрижно детство.   bigdance2 nbirthday

Мери_ред, много гадно това с катастрофата, но както са казали важното е, че сте добре. По-хубавия вариант е да имате разправии със застрахователи, майстори и тем подобни. Дано скоро го забравите, че си е стрес  Hug. И за да те разведря ще ти издам една тайна  Heart Eyes. Поводът на сътворим втората ни дъщеря беше, че вашият татко е черпил за раждането на вашата малка дъщеря  Mr. Green. Един вид това ни беше вдъхновението  Laughing. Така че би трябвало да имат разлика около 9 месеца.

# 269
  • Мнения: 367
Привет  bouquetНай-после се добрах и до вас Hug
sea woman честит рожденник,да е жив и здрав и много послушен.
Ние с бебка сме добре,вече свикнах на безсънието  Mr. Green и на рева  Joy,но понякога ме дарява със спокойни нощи като снощната например.Ако са всички така равна няма да има Heart EyesЦелувки на всички мъници,и излизайте на разходка,че вън такова слънце,направо ми иде и ние да излезем,ама сме малки още  Crossing Arms
Вие кога изкарахте дечицата???По-точно мамите,които са раждали зимата

Общи условия

Активация на акаунт