Варна - 33

  • 16 593
  • 291
  •   1
Отговори
# 270
  • Варна
  • Мнения: 893
Честит малък голям рожденник на Гьол Ханъм  Mr. Green

Ваня на 10 дена на балкона- за 10мин, и всеки ден увеличаваш по малко . естествено ако няма мъгла, дъжд или сняг  Wink иначе на 1 месец май я изкарах Thinking като изключим ходенето до педи Wink

Лора от вчера ми вика Ма-Мууууу. чудя се да се радвам ли или да се обиждам  Joy

# 271
  • Варна
  • Мнения: 3 953
sea woman, да ти е жив и здрав рожденика, да те радва и много да те слушка  Wink

# 272
  • Мнения: 2 960
newsm59 smile3525  на рожбата на  sea woman дано да ви радва много много малкото слънчице и да ви е здрав и палав  bouquet

Много  Hug от нас

# 273
  • Мнения: 376
Честит малък голям рожденник на Гьол Ханъм  Mr. Green

И от нас честит ден рожден, да е умен, красив и добър като майка си.   bouquet

# 274
  • Мнения: 125
ЧРД на Алекс на sea woman!  Hug Да е здрав, палав и чаровен!
Ние изведохме Коко на 1.01, т.е. след 20 ден, но аз съм от "лудите майки", дето не се спират в дъжд, студ и вятър.

# 275
  • жителство на место
  • Мнения: 81
момичета я кажете нещо за д-р Капка Атанасова от Майчин дом
в понеделник съм на преглед при нея
очаквам бебенце през септември

# 276
  • Варна
  • Мнения: 1 180
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АЛЕКСАНДЪР НА SEA WOMAN! ДА ВИ Е ЖИВ И ЗДРАВ, ЛЪЧЕЗАРЕН И ЩАСТЛИВ!ВЕСЕЛ ПРАЗИК!

# 277
  • Мнения: 5 500
Момичета, отново ще имаме нужда от вашата помощ!
Има ли желаещ от вас да разпространи информационните брошури в детските градини в ж.к. Владиславово?
Да ми пише на лични, моля  bouquet Ще дадем информация и за подхода!

# 278
  • Мнения: 109
Whistlingани4кА бани4ка - ама наистина- ето анито е на 1 год и 4 мес= 16 ,а вашето ели е на 7 месеца,демек 16-7=9..БРАВОС! ехеее кирил дали го знае това??? newsm78 Heart Eyesи да вземем да се видим някой ден ли????

ходихме днес да ни леят куршум- елито се уплашила веднъж като сме се блъснали и после като дошли полицаите,защото помислила,4е ще ме вземат в затвора,,ех тази телевизия!!
 #Crazy
честито на рождениците ! да са живи и здрави!!! Peace

за беб4етата е хубаво да са навън .когато не духа и е над 10 С ,защото дори и увити,пак им е студено...за малко на балкон или на прозорец може...Wink Peace

# 279
  • Варна
  • Мнения: 558
Мери_редHeart Eyes знаеш, че мъжете не говорят за такива неща. Не знам дали и моят си спомня вече тази подробност  Mr. Green. Ще се радвам да се запознаем   bouquet. Много неприятно, че Ели се е уплашила така. Кой знае какво му е минало през главицата на детето  Hug.

# 280
  • Мнения: 1 167
Мами я кажете , от къде да си купя българския Лактогенен чай?
От къде най-изгодно мога да купя Аптамил 1 и какава му е горе долу цената?
От къде пазарувате памперси и консумативи за бебчетата си?
Аз тепърва навлизам в тия неща и толкова много пари заминаха, а още няма парички от болничните и трябва да пазарувам по-изгодно...

# 281
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Мили дами-мами, благодаря на всички за прекрасните пожелания!!! HugДеца - болни, вече към здрави, торта - купена, това е положението! Mr. Green

# 282
  • Мнения: 985
Морска сиреноооу,ти що не казваш ,че рожденник имаш днес,ааааааааа newsm66
Много целувки на малкия Алекс.Да расте здрав и  щастлив и много да ви радва! Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug newsm59

# 283
  • Мнения: 1 554
Десинико зависи в кой район си.Аз съм на 4аталджа и пазаря от гарижите там ми е най изгодно Peace

# 284
  • Варна
  • Мнения: 3 953
момичета я кажете нещо за д-р Капка Атанасова от Майчин дом
в понеделник съм на преглед при нея
очаквам бебенце през септември
Казвам  Simple Smile много съм доволна от нея  Grinning От 3 години ходя на генеколог при нея , сега си водя и консултацията там.Изключително внимателна и любезна лекарка, невероятен специалист. Имам проблемна бременност с контракции от 5-ти месец, а вече съм на финала  Wink

Общи условия

Активация на акаунт