Споделете 42

  • 22 303
  • 1 119
  •   1
Отговори
# 1 095
  • Мнения: 5 370
Леле, тая нощ темичката не е замирала. Shocked
Споделям, че единственият период в живота ми, когато пишех в 4.30-5.00-5.30 беше межди осмия месец и годинката на Станислав. Тогава , независимо кога е легнал, се будеше в едни никакви часове и дори и след шишето не заспиваше. Баща му се изнасяше в хола, а аз сядах да дежуря пред компа. И в 7-7,30 почти насила го приспивах пак....за да поспя още малко. ooooh!

# 1 096
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Споделям няколко чаши зелен чай с малко лимонец. Днес е някаква луна. Мисля да лунувам. Аууууууууууууууууу.

# 1 097
  • Мнения: 227
Споделям няколко чаши зелен чай с малко лимонец. Днес е някаква луна. Мисля да лунувам. Аууууууууууууууууу.
Изземваш нечии функции ми се струва. Wink
Сложих баница,ако не я забравя-добре.

# 1 098
  • Мнения: 516
Добро утро! Почти съм сигурна, че Сопрано и Татти спят. Шефът го няма, дами! Словоблудствайте на воля поне до обяд.  Mr. Green

# 1 099
  • Мнения: 3 405
Привет, уморените герои вече са се наспали. От подаръците се чуват разнообразни звуци  Grinning

# 1 100
  • Мнения: 6 993
Джули ме уреди. Дано има къде да складираш, докато се наканим  Joy
Засега денят ми харесва.
Следобед ще ходя да се боря с една г-жа или г-ца, която ме къса вече 4 пъти (+1 от предишната преподавателка).
Тази сесия се надявам да се преборя с този предмет. Ще ходя да се разбера с нея за дата. Иначе е симпатична, кротка...АМа що все ме къса, не знам. Не е като да не пиша и да ида с празна глава ooooh! Пък и за 5 пъти все го научих тоя предмет! Че взе и интересен да ми става...Ама все "нещо не ви достига"... Embarassed Rolling Eyes
От подаръците се чуват разнообразни звуци  Grinning

Миналата година на годинката на братовчед ми леля ми гледаше с трепет всеки новодошъл с надеждата подаръкът да не е звучен Joy Само аз оправдах надеждите и Mr. Green Обаче имаше едно много готино пате, което вървеше, махаше крила и ...какво правят патетата? Патат? Патешки звук уж някакъв издаваше.

# 1 101
  • Мнения: 6 029
Ео, аз ще ползвам леглото още поне две години, а дано се наканите до тогава  Mr. Green

# 1 102
  • Мнения: 4 585
ЕО, тая е недоклатена бе.

# 1 103
  • Мнения: 6 993
ЕО, тая е недоклатена бе.
И кво, сигурно ми завижда, а Mr. Green
Иначе и моят мъж така казва, може би имате право. За съжаление не бих могла да и помогна да разреши този проблем, освен да взема да я водя по нашите купони, та да се хареса с някого Laughing

# 1 104
  • Мнения: 4 300
Споделям, че съм затрила някъде първия пръстен, който ми подари милото. Имам смътен спомен как го прибрах някъде. Къде обаче. Покрай търсенето дотук съм намерила завитият в салфетка пъп на малкия змей.
The stuggle contunues.

# 1 105
  • Варна
  • Мнения: 1 790

Ъ? Чии функции изземвам?

# 1 106
  • София
  • Мнения: 3 421
Споделям, че рано-рано се разстроих. Имам приятелка, на която мъжът й почина(преди време) и тя е сама с две малки деца. Шефът й вчера и казал да си ходи. Как така да си ходи - извади й душата да ходи при него на работа, на постоянен договор е и сега да си ходи, ей така без да посочи причина. А е толкова работлива, коректна и изпълнителна, направо незнам....
Момичето се е поболяло - не спи, не яде. подала си е документи на няколко места, ама засега нищо.Няма помощ от никъде и основно разчита на тези пари.
Досега й набивах мозък в главата, че докато не получи заповед да си стои там, ама той разчита, че няма да издържи на тормоза и ще си подаде сама молба за напускане.


# 1 107
  • Мнения: 227

Ъ? Чии функции изземвам?
На Уолф.
Баницата стана супер.

# 1 108
  • Мнения: 6 993
Етиа, тя какво работи, от какво разбира? Много мъчно ми стана Confused

# 1 109
  • Варна
  • Мнения: 1 790

Е де, един ден в седмицата ми е позволено. Понеже от глад вия, не от друго.

Общи условия

Активация на акаунт