Набор 2001 (7)

  • 15 018
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 886
Игси  18 то е близко до  градинката СВЕТИ НИКОЛА .Тоест близко е до светофара и пощата ако се сещаш.БИАНКА за 32 ро  казаха чак МАРТ МЕСЕЦ #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #2gunfireНо мисля че ще е по рано .Ако имаш време  пиши да се видим утре на лична

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 4 577
МЪНКИ какво е Нсоу Св София - частно училище ли е?
Обясни по-подборно  Simple Smile плиййййййййззз


Мисля, че за това става въпрос.

А за училищата - и аз съм се ориентирала към 73-то, първо, че е с немски, второ, че ми е сравнително близо - току-виж сме му в района и сме с предимство. Whistling
Имат и сайт:
http://www.73sou.com/index.html

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 4 577
За ей това:

http://www.nsou-sofia.org/index.php

Нещо се обърках горе.

# 18
  • Мнения: 2 531
Има ли кандидат-първокласници в гр.Пловдив - ОУ "Васил Петлешков" , кв.Смирненски ?

# 19
  • Мнения: 2 196
Игси  18 то е близко до  градинката СВЕТИ НИКОЛА .Тоест близко е до светофара и пощата ако се сещаш.БИАНКА за 32 ро  казаха чак МАРТ МЕСЕЦ #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #2gunfireНо мисля че ще е по рано .Ако имаш време  пиши да се видим утре на лична
Благодаря ти за инфото.   bouquet
Ако искаш да се видим през следващата седмица,че утре и други ден ми е направо невъзможно. Wink
П.П. Това е сайта на 32ро училище:
http://school32.com/

Последна редакция: пт, 11 яну 2008, 18:11 от Бианkа

# 20
  • София
  • Мнения: 3 611
Здравейте и от нас в новата темичка Hug.Ние сме се спряли на 95то или 130то. Някой знае ли докога точно ще учат в градините,имам впредвид до кой месец,защото разбрах,че за записването  на бебо в ясла,предимството(че има брат/сестра в същата градина)се взима под внимание чак при записването,юни месец,а не при подаването на молбата.Ако ме разбрахте какво имам впредвид Embarassed

# 21
  • София
  • Мнения: 8 933
Предимството ти важи само ако и двете деца ще учат заедно, по едно и също време в детското заведение. Т.е независимо кога ще ги изпишат, ние  нямаме предимство, защото голямото дете със сигурност няма да е в градината, когато малкото тръгне. Sad

# 22
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Здравейте и от нас в новата темичка Hug.Ние сме се спряли на 95то или 130то. Някой знае ли докога точно ще учат в градините,имам впредвид до кой месец,защото разбрах,че за записването  на бебо в ясла,предимството(че има брат/сестра в същата градина)се взима под внимание чак при записването,юни месец,а не при подаването на молбата.Ако ме разбрахте какво имам впредвид Embarassed

Племенникът ми ще е там първолак на есен. Сега не знам как е, но на времето беше от "добрите" училища. Иначе изписват от градина през май. И мен това ме бърка много, за една бройка оставаме без предимство.

# 23
  • Мнения: 2 829
сега видях че сте ме питали за Нсоу
 виждам че и Тари е дала линк-благодаря за което Simple Smile
да за същото училище става въпрос Peace

сина ми учи там от 1 клас--какво да кажа,няма пълно щастие,не сме имали произшествиядоволни бяхме от класната му-изключително добронамерена и грижовна госпожа Hug
,на него му харесва и не иска въобще да се мести от там
програмата от 1-до 4 клас е доста интересна и децата учат само 1 смяна Peace,като от 1-до 4 клас са от 8.20 до 17 часа
така поне той учеше--сега как са нещата за децата от 1 до 4 клас -не съм още проверила




# 24
  • Мнения: 7 263
МЪНКИ звучи добре, ама се оказва доста далеч за нас. То пълно щастие никъде няма, но това с целодневното обучение още повече ми хареса. Доволна ли си от начина по който се подготвя детето, налага ли се да продължавате подготовката в къщи - големия ти син колко е голям?

# 25
  • София
  • Мнения: 989
Предимството ти важи само ако и двете деца ще учат заедно, по едно и също време в детското заведение. Т.е независимо кога ще ги изпишат, ние  нямаме предимство, защото голямото дете със сигурност няма да е в градината, когато малкото тръгне. Sad
Точно така, аз записах вече дребното, за яслената група - април, май, да имаме поне някакво предимство.Преди няколко години нямахме такъв проблем, малко бяха наборчетата...

# 26
  • Мнения: 3 271

А, това ни е в квартала! Как не съм видяла хубави отзиви досега за него! Явно ще трябва да се види!

# 27
  • София
  • Мнения: 39 776
Аз мисля в понеделник да стигна до едното училище да видя каква е хавата.

# 28
  • Мнения: 2 829
Lennyh----сина е на 12
като цяло съм доволна Peace,абе пълно щастие няма Wink
налага се да се проверява детето -и да се доучва-събота и неделя

иначе казват ,че в сравнение от преди 3-4 години -на училището нивото било паднало
дали е така-не мога да кажа
Лени-в класа на сина имаше деца които пътуваха от Дружба,но сега с този трафик-не си е работа ooooh!а и невиждам никакъв смисъл ,чак толкова не е добро училището че да се пътува толкова време  Peace


иначе др.вариант ми е 25 училище,което е с доста лоши отзиви



Аз търся вариант детето да е само 1 смяна на училище до 4 клас,и само това училище знам че децата учат само сутрин,така че..... Wink




# 29
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Слав ходи на предучилищна в училище,там ще учи и в първи клас.Това,което ме притеснява е че учителка от предучилищна каза,че от тази година родители не могат да си избират начална учителка,миналата година имаше много разправии между родители и директорка кой в кой клас и при коя учителка ще учи.А сега какво,да не стане така,че някои ще си избират учителка,например познати и близки,а други,като нас-ще трябва да се задоволят с техен избор.Интересува ме, има ли това право директорка на училище или това са някакви нейни хрумвания.

Общи условия

Активация на акаунт