Набор 2001 (7)

  • 16 165
  • 291
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 712
Честит празник на Дива Орхидея и нейната малка принцеса!   bouquet  bouquet  bouquet

Доста се посмях тази сутрин с котарака и дупката в тетрадката.
Моята щерка взима "частни уроци" от племеничката ( първокласничка). Прати ме за тетрадки с тесни и широки редове. Пише, смята.... Преди 3 дни ни обясняваше, че мозъкът бил като къща. Имал си различни стаи. Явно от детската градина е тая информация.  Joy

# 256
  • София
  • Мнения: 1 779


Почерпка  и от мен! Днес сестричката на баткото става на 4 години!

# 257
  • Мнения: 2 196
Имелда,да ти е жива и здрава Ния!!!Пожелавам пракрасно и усмихнато детство,здраве,щастие и късмет!!!



A това е за теб:

# 258
  • София
  • Мнения: 1 779
Бианка, благодаря ти!

# 259
  • Linz
  • Мнения: 11 609
DIVA_ORHIDEQ, да ти е жива и здрава рожденничката и много да те радва!
 bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni
Имелда, честитих ти в нашата отчетна тема, но да го направя и тук- весел празник и безгрижно детство на малката Ния!
Нека двете малки принцеси бъдат много щастливи!

# 260
  • Мнения: 832
Честито на всички празнуващи днес   bouquet

# 261
  • Мнения: 2 196
ЧРД и на Лейди Ди!!!Да порасне умна,здрава и красива дама!!!



За Дива Орхидея:

Последна редакция: пн, 28 яну 2008, 10:03 от Бианkа

# 262
  • Sofia
  • Мнения: 4 968
Честито на всички малки Водолейчета!

Да им върви по вода!
 smile3549

# 263
  • Мнения: 2 829
честит рожден ден на малката НИЯ!!!!
ДА Е ЗДРАВА, ВЕСЕЛА И МНОГО ЩАСТЛИВА!!!!

ИМЕЛДА ЧЕСТИТ ТИ ПРАЗНИК!




на малката принцеса ДИ
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!!
ВЕСЕЛО И БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО!
ДИВА ОРХИДЕЯ,ЧЕСТИТ ПРАЗНИК

# 264
  • Мнения: 3 886
Момичета страшни сте Partyрадвам се че ви има  bouquet  bouquetНАЗДРАВЕ Mr. Green

# 265
  • Мнения: 842
Орхидея, да ти е жива, здрава и много щастлива  рожденничката!!!!   Tada

Честит рожден ден и на малката Ния - да е жива и здрава и все радост да носи на мама!!! Tada

# 266
  • Мнения: 601
 bdbaloniЧестит Рожден Ден на всички малки и големи! Да са са здрави и всичко най-хубаво тепърва да им предстои! bdbaloni

# 267
  • София
  • Мнения: 40 958
Да са живи и здрави всички водолейчета Simple Smile
Дияна вече си поръча подарък - телефон. Simple Smile

# 268
  • София
  • Мнения: 1 779
Благодаря на всички за хубавите думи!

Орхидея, весел празник   bouquet !

# 269
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 11 212
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА РОЖДЕНИЧКИТЕ НИ! Да са много щастливи и детството да продължи максимално дълго!

Общи условия

Активация на акаунт