Петъчна

  • 2 423
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 943
До талант си е.
Или го имаш, или го нямаш.
Peace

# 16
  • Мнения: 89
И аз като Борис гледах един филм по Дискавъри  Simple Smile Беше точно за това - кое определя една жена като "добра в леглото". Имаше интервю с някаква мацка, единодушно определяна от партньорите си като страхотна в леглото. На въпроса какво точно прави, тя отговори "Викам много, свършвам бързо и мога да си кача краката на врата"   Grinning
smile3532 rotfImao

# 17
  • Мнения: 7 474
Много е относително. Rolling Eyes Можеш за един да си страхотен, а за друг нищо особено.
Въпрос на нагласа, настроение, момент  Wink Дори и с един и същи човек винаги е различно  Grinning

# 18
  • Мнения: 3 447
Дона,сигурна ли си,че  е било по Дискавъри? Laughing
Абе може и по Анимал планет да е било, карай  Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 7 097
мога да си кача краката на врата"  Grinning

Като ви казвам аз, че са нужни гимнастически умения  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 196
Дона,сигурна ли си,че  е било по Дискавъри? Laughing
Абе може и по Анимал планет да е било, карай  Laughing
Бе аз се чудя моя мъж що така любознателно ги следи и двата канала,а то що било.Мръсника му с мръсник ниеден. ooooh!

# 21
  • Мнения: 984
Според мен опира до методологията на ползване на зарзават в ложето на съвременното българско семейство. Ако върви зарзаватът, значи всичко е наред, ако не се прилага тази техника - слаб 2 /настърган морков/ Mr. Green

# 22
  • Мнения: 8 999
Първо и задължително условие - трепетно привличане между двамата /или повече/ партньори. Честно казано, имало е мъже в живота ми, които само като ме погледнат и свършвам. Имало е и мъже с превъзходна техника /направо специалисти, със задълбочени познания и много практика, ама както и да се кълчат и да ме човъркат, не могат да постигнат мигновения успех на онези с потоците флуиди/.
Сигурно и аз съм действала на същия принцип на моите партньори. Някои от тях ще се кълнат, че съм богиня в леглото, а други ще ме заклеймят като пълно дърво.

# 23
  • София
  • Мнения: 18 679
Талант си е. С опита се доразвива, естествено. Като в изкуството - трябват и талант, и много труд. Но ако нямаш зрънцето талант и да се сцепиш от упражнения, виртуоз няма да станеш .

# 24
  • Мнения: 984
трепетно привличане между двамата /или повече/ партньори.
Ши падна да са хиля hahaha като си представя трепетното привличане между повече партньори едновременно.

# 25
  • Мнения: 1 008
Опит. Талант и труд. Ина първо място- сексуално привличане между партньорите. Моят мъж казва "моят к... е правен за твойта ....". Такива са работите.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 85
Моят мъж казва "моят к... е правен за твойта ...."
И бившото ми гадже така казваше  Joy и за известно време бях съгласна с него  bowuu, но явно и тръпка трябва ! Mr. Green

# 27
  • Мнения: X
 Освободеност в секса.

# 28
  • Мнения: 227
Химия,привличане и страст.

# 29
  • Мнения: 22 433
За мен няколко неща са важни, за да кажа, че въпросният партньор е перфектен.
Първо трябва да му идва от вътре, желанието към мен, към секса и всичко останало от този сорт. )) Съответно трябва да има и достатъчно добър опит и умения - защото с голо желание не върви само. ))) И задължителното взаимно привличане. )
Иначе ако ще и господ да е в леглото, ако нямам тръпката към него, кел файда. )))
А гимнастически умения не мисля че са необходими чак толкова. )))

Общи условия

Активация на акаунт