Преди и след...

  • 3 790
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
Записвам се да следя темата,та дано се мотивирам.Смятам да започна с РХ,че е най-поносимо.дано успея Confused

# 16
  • София
  • Мнения: 7 798
Записвам се тук.

Напълнях с 10 кг. след като спрях цигарите + пиене на хапчета против мигрена няколко месеца. Сега съм свалила 14 кг, нося XXS дрехи и се чувствам прекрасно в тялото си.  Flutter

Опита ми с диети е дълъг, но след всички съм си възстановявала бързо свалените кг. Това ме накара да се върна към любимото си разделно хранене, което преди това бях спазвала с години. Резултатът веднага беше налице, свалих всичко и много повече.
Вече 2 години моя начин на живот е Разделното хранене и не мисля да се разделям с него.  Hug

По- късно може да се включа със снимки преди и след, ако искате.

# 17
  • Мнения: 2 336
Искаме, искаме.
Като гледаме снимки благородно завиждаме и се стимулираме. Поне аз де...

# 18
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Всъщност и аз като Иля обмислям, като приключа със свалянето да продължа задържането с РХ,но без въглехидратите-за жалост всяко картофче ми качва килограмите, било то и разделно
Но с правилните комбинации и намалено въглехидратно хранене ми се струва добър режим за поддържане на кг

# 19
  • Мнения: 86
Хубава тема. Ще се включа, ако позволите.
Винаги съм имала проблеми с килограмите. Преди около 12 години имах само 5 наднормени килограми и направих първата попаднала ми диета. Свалих ги, разбира се и то в рамките на един месец. През същата тази година обаче качих 20 килограма.....и аз не знам как стана - стрес, небрежност и предразположеност, предполагам. Когато се осъзнах започнах разделно хранене и с него свалих 17 кг. за около 3 месеца и половина. Задържах ги за около година и всичко пак започна от начало. И така вече доста години - качвам и свалям. Много е трудно да се намери баланса. В момента имам доста натрупани килограми отново и се боря зверски да ги махна. Правя диетите на Байкова и имам добри резултати до момента - около 6 свалени кг. за кратко време. Продължавам с ясното съзнание, че няма да дойде ден в който спокойно ще мога да не мисля за това с какво и колко се храня ако искам да изглеждам добре.
Така че по темата "преди и след" мога да кажа, че всички диети действат, но и всички се провалят ако я няма мотивацията, волята и дисциплината.  Peace

Tonimirkata, на мен ми изглеждаш около 50 кг. Браво! Поздравления за постигнатите резултати! Опитвала съм ВМ НВХ, но уви това не е моят начин.....отпускам се и хапвам повече от необходимото. Би било чудесно ако споделиш как тренираш - вижда се, че тялото ти е не просто без мазнини, но е стегнато и оформено, а това е най-важното според мен  Simple Smile

Успех на всички от мен  Peace

# 20
  • Мнения: 372
Преди да родя прди 5 г. бях с около 5 кг повече от сега. По време на бременността качих само 11 кг. и след раждането за кратко време свалих тези 11 кг.и продължих постепенно да отслабвам. За съжаление режимите от типа Аткинс, Дюкан и т.н. не м понсят, от многото месо ми се подуват очите сутрин, а и не се чувствам добре без плодове.
Ето защо моят режим е РХ- много плодове, салати, сирене, пилешко, риба, варени яйца. Никакви ограничения на изброените продукти, когато са съчетани според РХ.

# 21
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Много хубава тема! Браво   bouquet
Записвам се да следя, за съжаление не, за да споделям резултати...
Какви ли не диети съм опитвала - резултат 0 Сега хвърлям по едно око към ЗОНАТА, стува ми се доста разнообразна, от диети само с месо ми се повдига.....

# 22
  • Мнения: 108
от една седмица съм на китайски чай за отслабване, никаква захар, хляб само черен и избягвам всякакви тестени истории. веднъж седмично ходя на плуване и сауна от известно време, но не бях на диета за тази седмица съм свалила 1 кг., ако издържа така още 4 месеца ще си върна формата от преди раждането - как качих 30 кг. така и не разбрах.

# 23
  • Мнения: 1 152
Запис и от мен. Хубава темичка  Peace.
За съжаление не съм от тези, които могат да се похвалят, че са постигнали целта си, но бавно, и надявам се славно, вървя към нея. За около половин година свалих 18-20 килограма (започнах от 90 през юли и стигнах почти 70 през декември). Е, по празниците се поолях, но вече взех мерки и се надявам скоро да видя пак 70, че и по-малко на кантарчето.
Записвам се и в тази темичка, за да си даваме взаимно кураж. Всичко, което зависи от нас,е възможно, стига да проявим воля.
Стискам палци на всички и да се хвалим с много минусчета.

  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 449
Последните няколко години всеки януари започвам нов начин на хранене, обикновенно почти отричащ предишния. Свалям-свалям донякъде и януари съм в изходна позиция. За да не се лутам вече, реших да си направя кръвен тест за поносимост към храните, сега си чакам резултатите и се почва наново... Не съм се качвала на кантара отпреди празниците, изпитвам лек ужас.

# 25
  • Мнения: 758
Привет и от мен, записвам се!
Аз качих 25 кг по време на бременността. Е както се шегувах тогава, кога друг път ще съм 85 кг. и ще изглеждам добре. С раждането свалих 12 (излязах 73 от родилното). Оставаха още 13 поне да стигна до началните 60. Обаче докато кърмих качих още 4. Такова ядене падаше особено на сладко (а аз по принцип не съм любител на сладкото). След като спрях да кърмя ги свалих тези 4, че и още един. Когато започнах работа (края на август) за един месец свалих килограмите до 71. Влязох в още едни дънки от преди забременяването Simple Smile обаче сега покрай празниците пак се "оСВИНИх" качих около 3-4. кг.
Та много се радвам че попаднах на тази тема. Разделното хранене май не е за мен. Пробвала съм, а и повече ми харесва безвъглехидратната диета. (дано не се лъжа, но това е тази при която се яде само месо и зеленчуци, нали Simple Smile
Та бих желала повече информация за нея и да се надявам до лятото да вляза в повече от предишните си дрехи, че тези 75 кила не ми стоят добре   Embarassed

# 26
  • Мнения: 139
Привет и от мен.
Преди - слабичка 55 кг - След - закръгленка наподобяваща желе- причини работа на бюро, стрес, сладкиши и накрая бременност. Сега се боря с последните 7кила ама много трудно се оказа, люшкам се като лодчица от вълна на вълна между диетите. Разделното хранене - хубава идея давате. Иля чакаме снимчици pls, ще ни подействат силно мотивиращо. Защото на мен напоследък ми минава през главата паразитната мисъл - "Е какво пък толкова-не съм на 20, раждала съм...и т.н." И честно плаша се от нея...

# 27
  • Мнения: 467
Здравейте!  bouquet
dudence ти с коя диета свали 20кг за 5-те месеца или беше комбинация от диети?
Аз преди да забременея 70, преди да родя 92,след като родих 80. Сега сам 94 и вси4ко това го ка4их по време на 1 година кармене мн сладко и тестени изделия. От утре смятам да съм на диетата на Търманд.

# 28
  • Мнения: 1 254
Здравейте момичета!
Надявам се да ви дам и аз малко стимул
Първо никога не съм била "слаба"-винаги около 60-63 кг, но като започнах работа на бюро , с ограничено движение и същото хапване неусетно качих 10 килограма. Последва лутане из диети, йо-йо ефекти, стигнах 83 ooooh! които успях да озъптя до 73 и...забременях. Както се сещате и аз като Тинаина стигнах 92, оставих 9 в родилното.
Като се прибрах в къщи реших че не искам да ми викат "лелко", защото си бях такава с толкова излишни килограми и си поставих ограничения-без сладко, тестяно, газирано, пържено, без "натурални" сокове-само фреш, спортувах поне по 30 минути всеки ден! За два месеца смъкнах 10 килограма, през следващите месеци смъкнах още 7 но бях доста по-нередовна със спорта, а покрай празниците направо се олях с храна.
От 4 дни съм на шейк, който ми замества едното хранене и ми озъптява зверския апетит. Имам още 6 кг до целта, но се научих да се храня правилно и здравословно, да комбинирам със спорт колкото мога и най-вече да не бързам. Запомнете че стресовите диети само подтикват организма да си съхрани мазнинките и после кг се връщат с лихвите. Hug
Надявам се да съм била полезна.  bouquet

# 29
  • Мнения: 1 599
Ето и аз да се запиша в новата темичка....

След раждането бях 57 .... отидох на диетолог и за няколко месеца станах 48-49 кг. Бях комбинирала диета със спорт. После минах на свободно хранене, но го обърках с ядене на корем и станах 55. От ноември пак започнах да ходя при диетолога ми.... и съм на диета и вече съм 50 кг. Остават ми още само 2 кг  newsm44 newsm44
От утре почвам и да спортувам

Общи условия

Активация на акаунт