Изберете име за момче и момиче

  • 31 836
  • 137
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 182
Здравей! Преслава е хубаво име, но какво мислиш за Тамара, то е руско име, ние имаме момче и се казва Преслав, но ако ...... щеше да е Тамара! Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses

# 106
  • Мнения: 31
Momicheta,daite ideia za krasivo majko ime s bukvata "L"?!? Confused: Az veche se poizmachih i nishtichko ne mi idva na um!!!Nie imame dosta vreme(3.10),no vse pak...!!!...Ako se setite neshto-pishete!!! Rolling Eyes

# 107
  • Мнения: 857
Цитат на: twins_mama
Цитат на: djeilo
Цитат на: Mushu

 Брат ми се казва Христо(той е на 10 месеца а аз на 12г)Казвам ти това,защото виждам че си нова!Е това е общо взето!Много сладки имена си избрали!С,което и да го кръстите  ще се чувства комфортно! Wink  Wink  Wink


Ама ти на 12г. ли си???
По написаното от теб мислех,4е си по-голяма(14-15г.)
Бравос! Laughing  Laughing  Laughing
Да си жива и здрава и добра сестра за малкия Ицо!
А как се казва6?(ако не е тайна)


Казвам се ЯНАЕстествено,че не е тайна Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing

# 108
  • Мнения: 857
Цитат на: Sophia
Momicheta,daite ideia za krasivo majko ime s bukvata "L"?!? Confused: Az veche se poizmachih i nishtichko ne mi idva na um!!!Nie imame dosta vreme(3.10),no vse pak...!!!...Ako se setite neshto-pishete!!! Rolling Eyes

Аз се сещам за ЛЮБЕН/ЛЮБО/ Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes

# 109
  • Мнения: 2 693
Цитат на: Sophia
Momicheta,daite ideia za krasivo majko ime s bukvata "L"?!? Confused: Az veche se poizmachih i nishtichko ne mi idva na um!!!Nie imame dosta vreme(3.10),no vse pak...!!!...Ako se setite neshto-pishete!!! Rolling Eyes


Много харесвам името Любомир Grinning

# 110
  • Варна
  • Мнения: 5 533
Когато само си мечтаех за деца и семейство си бях избрала Михаела (на баба ми Милка) за момиче и Даниел за момче.
Докато стигна до раждане на дете обаче баба почина, а мъжкото име ми го "открадна" първата ми братовчедка - кръсти си така сина.
Сега дъщеричката ми се казва Детелина - много държах да има имен ден, а мъжкото име което бяхме избрали беше Иво.
Иначе на мен ми харесват Камелия, Кремена, Светлозар, Андриан,.

# 111
  • Мнения: 2 655
Цитат на: djeilo
Цитат на: Pela
Ето нещо от мен:
http://www.babynamesorigins.com/

От няколко дни и ние сериозно гледаме на въпроса с имената.  Laughing  Laughing  Laughing Там намерихме интересни предложения, но не сме решили окончателно. Wink

Аз много харесвам твоето име Яна. Най-добрия ми приятел си кръсти дъщерята ЯНА и тя е голяма красавица като теб.
За бебето сме решили да изберем по универсално име и да може да се чете и произнася лесно в целия свят.
Не като нашите. Embarassed  Embarassed  Embarassed

Ти се казваш Пела нали!А съпругът ти как се казва?



Не Яна за жалост не се казвам Pela.
Пратих ти ЛС и ти писах какви са имената ми и тези на съпруга ми.
Pela идва от Пелагия и е гръцко име. Свързано е с една легенда за вечната любов.

# 112
  • Мнения: 3 146
Мъжко име с Л - сещам се за един мой познат - казва се Лаврен.

# 113
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Цитат на: Pela

Не Яна за жалост не се казвам Pela.
Пратих ти ЛС и ти писах какви са имената ми и тези на съпруга ми.
Pela идва от Пелагия и е гръцко име. Свързано е с една легенда за вечната любов.


едната ми баба се казваше така - пелагия Grinning

# 114
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
с л харесвам людмил Grinning

# 115
  • Мнения: 2 655
Цитат на: dodo_dodo
Цитат на: Pela

Не Яна за жалост не се казвам Pela.
Пратих ти ЛС и ти писах какви са имената ми и тези на съпруга ми.
Pela идва от Пелагия и е гръцко име. Свързано е с една легенда за вечната любов.


едната ми баба се казваше така - пелагия Grinning



Сигурно е била много щастлива и влюбена.
 Confused: Ти помниш ли я?
 Confused: Dodo_dodo ти не спиш ли през ноща?
При нас е 22:07 часа, а при Вас е много рано. Laughing

# 116
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Цитат на: Pela



Сигурно е била много щастлива и влюбена.
 Confused: Ти помниш ли я?
 Confused: Dodo_dodo ти не спиш ли през ноща?
При нас е 22:07 часа, а при Вас е много рано. Laughing


помня я разбира се, макар и спомена да е смътен, тъй като почина преди много много време.

не спя защото кърмя по това време Grinning
и вчера, но по друга тема имаше озадачени хора какво правя  по среднощите Simple Smile - ами отглеждам зверче, вечно гладно Laughing  Laughing  Laughing

# 117
  • Мнения: 1 975
Цитат на: Sophia
Momicheta,daite ideia za krasivo majko ime s bukvata "L"?!? Confused: Az veche se poizmachih i nishtichko ne mi idva na um!!!Nie imame dosta vreme(3.10),no vse pak...!!!...Ako se setite neshto-pishete!!! Rolling Eyes


Ne mi idvat na uma mnogo imena sus "L"
..... kakvo mislish za "Lucho" ili "Luchezar"!?

# 118
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Нещо не вденах какво значение има, че Тамара е руско име, каквото на всичкото отгоре не е. Тамара е староеврейско име и доколкото помня има нещо общо с палма.
 За момче - Тома, Сава, Калоян, Денис.
 За момиче - Йоанна, Бояна, Яна, Ралица, София, Дора

# 119
  • София
  • Мнения: 77
Аз харесвам предимно женски имена и задължително български.
За момиче: Ралица, Яница, Димана, Деница, Дея - така се казва дъщеря ми, Елена, Яна, Мина, Неда, Анелия

За момче: Явор, Богдан, Никола, Ясен

Общи условия

Активация на акаунт