Изберете име за момче и момиче

  • 31 790
  • 137
  •   1
Отговори
# 30
За МОМИЧЕ Габриела,Изабелла,Симона,Лорейн,за МОМЧЕ- Давид или Дейвид,Кристиян,Антъни,

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 290
За момиче ми харесва Йоанна, а за момче Даниел.  Laughing

# 32
  • Мнения: 857
ако още някой иска да си остави мнението за име го чакам! Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Цитат на: djeilo
ако още някой иска да си остави мнението за име го чакам! Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses


Едното ми момченце се казва Денис, а другото Ерик Simple Smile

# 34
  • Мнения: 1 391
Ние сме избрали за момче - ДАНИЕЛ
За момиче  - ЕЛЕНА

Бяхме си харесали ИВЕТ, но като размислихме, решихме че ще е доста чуждо за всички от родите ни.... и тъй като Елена също ни харесваше толкова, остана то.

А за момче аз лично харесвам и много НИКОЛА, но таткото пък го смята за старомодно

# 35
  • MUC
  • Мнения: 571
Privet!
Nie ste si imame momi4enze (99%) prozenta i ste se kazva Lea.
Za ostanalia 1% - Alexander, kato tati.

# 36
Вече си имам Явор.Ако имам отново момче ще е Ясен,а ако пък е момиче ще избирам между Дара,Клара,Калина,Дария.

# 37
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 478
Ах, момичета, тази вечер потвърдиха недвусмислено / и ние видяхме, ясно, та ясно Laughing / че ще си имаме ЦВЕТА Grinning Много сме щастливи и затова реших да ви се похваля. Лека и спокойна вечер от нас Wink

# 38
  • Мнения: 1 422
моят избор е:

рада александра
и
мария светлана,

историята е малко дълга - важен е резултатът!

# 39
  • Мнения: 2 693
Само да попитам - имената не се ли пишеха с главна буква? Или това е вече отживелица?

# 40
  • Мнения: 857
Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing

# 41
  • Мнения: 857
Цитат на: bobolenta
Само да попитам - имената не се ли пишеха с главна буква? Или това е вече отживелица?

ДА

# 42
  • Мнения: 857
Цитат на: bobolenta
Само да попитам - имената не се ли пишеха с главна буква? Или това е вече отживелица?

ДА

# 43
  • Мнения: 857
СЪЖАЛЯВАМ,ЧЕ ГО ПРАТИХ НЯКОЛКО ПЪТИ!!! Embarassed  Embarassed  Embarassed  Embarassed  Embarassed  Embarassed
 Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing

# 44
  • Мнения: 1 704
ако е момче - Мартин, за момиче ми харесва Красимира

Общи условия

Активация на акаунт